0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های فرانسوی

فرانسوی زبان زیبایی است که میلیون‌ها نفر در سراسر جهان به آن صحبت می‌کنند؛ بنابراین افراد زیادی به دنبال آموزش زبان فرانسویهستند. این زبان در کشور فرانسه و همچنین چندین کشور دیگر از جمله کانادا، بلژیک و سوئیس زبان رسمی محسوب می‌شود. یادگیری زبان فرانسه مزایای زیادی برایتان دارد، یکی از مهم‌ترین مزایای آموزش زبان خارجی فرانسه این است که فرصت‌های زیادی را برای سفر و آشنایی با  فرهنگ‌های مختلف ایجاد می‌کند. 

فرانسه یکی از مقاصد گردشگری برتر جهان بوده که سالانه میلیون‌ها بازدیدکننده دارد. دانستن زبان فرانسه، سفر در فرانسه یا سایر کشورهای فرانسوی‌زبان را بسیار لذت‌بخش‌تر می‌کند و شما به‌آسانی با مردم محلی ارتباط برقرار خواهید کرد. علاوه‌بر این، یادگیری زبان فرانسه به شما کمک می‌کند تا درک عمیق‌تری از هنر، ادبیات و تاریخ فرانسه داشته باشید. یکی دیگر از دلایل مهم یادگیری زبان فرانسه رواج زیاد آن در دنیای تجارت است. فرانسوی چهارمین زبان پرکاربرد در اینترنت بوده و همچنین بعد از انگلیسی دومین زبانی است که افراد به یادگیری آن علاقه‌مند هستند. 

دانستن زبان فرانسه دارایی ارزشمندی در بسیاری از صنایع مانند تجارت بین‌المللی، گردشگری، ترجمه و دیپلماسی است. شرکت‌هایی که دسترسی جهانی دارند اغلب به‌دنبال کارمندانی می‌گردند که به چندین زبان مسلط باشند و فرانسوی نیز از این قاعده مستثنی نیست. در سایت و اپلیکیشن فیدیبو کتاب‌های خوبی در زمینه‌ی آموزش فرانسوی برای خرید و دانلود وجود دارد که با پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین آن‌ها آشنا خواهید شد.


معرفی کتاب‌های پرفروش آموزش زبان فرانسوی 

استفاده از کتاب برای یادگیری زبان فرانسه به دلایل مختلفی می‌تواند یک روش بسیار موثر باشد. کتاب‌ها رویکردی ساختاریافته برای یادگیری زبان ارائه می‌دهند. در این کتاب‌های آموزشی، درس‌ها و تمرین‌هایی برای تقویت تدریجی مهارت‌های شما در طول زمان طراحی شده‌اند که برای افراد مبتدی بسیار مفید است. کتاب‌ها همچنین به شما امکان می‌دهند با سرعت خودتان یاد بگیرید.  در صورت داشتن برنامه‌ی شلوغ یا دسترسی محدود به کلاس‌های رسمی زبان، استفاده از کتاب‌های آموزشی بسیار مفید است. کتاب آموزش فرانسه دامیز پرفروش‌ترین کتاب آموزش زبان فرانسه در فیدیبو است. در این کتاب شما از پایه‌ترین مهارت یعنی حروف الفبا گرفته تا عبارت‌های کاربردی را یاد می‌گیرید. در نظر داشته باشید سرعت یادگیری شما رابطه‌ای مستقیم با میزان تمرین شما دارد. هر چه بیشتر زمان بگذارید زودتر زبان فرانسه را یاد می‌گیرید. با استفاده از کتاب مبانی فرانسه روش ساخت جملات و قواعد را یاد می‌گیرید و با فعل‌های باقاعده و بی‌قاعده و ریشه‌ی فعل‌ها آشنا می‌شوید.


معرفی کتاب‌های پرطرفدار آموزش زبان فرانسوی

 ممکن است کتاب‌ها فرصت کافی برای تمرین مهارت‌های گفتاری و شنیداری که برای مسلط‌شدن به هر زبانی ضروری است، فراهم نکنند. برای جبران این محدودیت‌ها می‌توانید همراه با دوستان خود گروه‌های آموزشی تشکیل دهید و فیلم‌های معروف زبان فرانسوی را با زیرنویس تماشا کنید تا گوشتان با کلمات فرانسوی بیشتر آشنا شود. برای آشنایی بیشتر با فرهنگ فرانسه کتاب اصطلاحات تعبیری زبان فرانسوی را خریداری و دانلود کنید. اصطلاحاتی که در بین مردم یک کشور رواج دارد نشان‌دهنده‌ی فرهنگ و عادت مردم آن منطقه بوده و شما با مطالعه این کتاب با روح جمعی مردم فرانسه آشنا می‌شوید. قبل از خرید و دانلود هر کتاب ابتدا نمونه‌ی رایگان آن کتاب را دانلود کنید تا انتخاب بهتری برای خرید در فیدیبو داشته باشید. در فیدیبو با استفاده از تخفیف‌های دوره‌ای و صدها کتاب رایگان، دیگر بهانه‌ای برای کتاب نخواندن نخواهید داشت. 


دسته‌ی فرانسوی

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما