0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های آلمانی

آموزش زبان آلمانی این روزها به یک مهارت ضروری برای رشد شخصی و حرفه‌ای تبدیل شده است. بیش از 100 میلیون نفر در سراسر جهان به آلمانی صحبت می‌کنند و این زبان به طور گسترده در تجارت و علوم مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی دیگر از دلایل مهم برای آموزش زبان خارجی، بهره‌مندشدن از فرصت تحصیلی رایگان در این کشور است. با دانستن زبان آلمانی می‌توانید در بسیاری از دانشگاه‌های آلمان بدون پرداخت شهریه، درس بخوانید و حتی دوره‌های فنی حرفه‌ای را بگذرانید. روش‌های مختلفی مانند دوره‌های آنلاین، کلاس‌های مکالمه و تدریس خصوصی برای یادگیری زبان وجود دارد؛ اما یکی از روش‌های سنتی همچنان محبوب و مفید استفاده از کتاب‌های درسی آموزشی است. 

کتاب‌های درسی معمولا تمام جنبه‌های زبان، مانند گرامر، واژگان و تلفظ را پوشش داده و درس‌های جامعی را ارائه می‌دهند. برخلاف آموزش مبتنی‌بر کلاس، کتاب‌های درسی به شما اجازه می‌دهند تا هر زمان و هر کجا که می‌خواهید به مطالعه بپردازید. خوشبختانه کتاب‌های درسی در فیدیبو را می‌توانید با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید پس اگر هزینه‌ی رفتن به کلاس را ندارید، با خرید و دانلود این کتاب‌ها به‌صورت خودخوان پیشرفت قابل ‌توجهی را تجربه خواهید کرد. در ادامه با پرفروش‌ترین و پرطرفدار‌ترین کتاب‌های آموزش زبان آلمانی در فیدیبو آشنا می‌شوید.


معرفی پرفروش‌ترین کتاب‌های آموزش زبان آلمانی

با استفاده از کتاب‌های درسی می‌توانید مطالب مختلف را بارها مرور کنید و از اصول اولیه شروع کرده و به‌تدریج موضوعات پیشرفته‌تر را یاد بگیرید. کتاب آموزش زبان آلمانی از انتشارات دامیز، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های آموزش آلمانی است. در این کتاب از حروف الفبا شروع کرده و به‌مرور با تلفظ کلمات و صرف فعل‌ها آشنا می‌شوید. برخی از فعل‌ها دارای قاعده هستند و یادگیری صرف‌کردن آن‌ها دشوار نیست؛ اما همیشه فعل‌های استثنا وجود دارند که راهی جز حفظ‌کردن برای یادگیری آن‌ها وجود ندارد. اگر قصد سفر به آلمان، اتریش یا سوییس را دارید بهتر است اصطلاحات مهم و کاربردی را به همراه تلفظشان یاد بگیرید تا بتوانید با آلمانی‌زبان‌ها ارتباط بهتر و نزدیک‌تری برقرار کرده و نیازهای اولیه خود در سفر را برطرف کنید. کتاب آلمانی در سفر یک خودآموز آسان و کاربردی است و به شما کمک می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان عبارت‌ها و پرسش‌های ضروری را یاد بگیرید.


معرفی پرطرفدارترین کتاب‌های آموزش زبان آلمانی 

اگر بعد از استفاده از کتاب‌های آموزشی و یادگیری مفاهیم اولیه، به‌دنبال راهی برای محک‌زدن میزان پیشرفت خود هستید کتاب 10 نمونه آزمون زبان آلمانی گوته مقطع a1 را خریداری و دانلود کنید. سوالات هر کدام از نمونه‌ها متفاوت است و با استفاده از آن مهارت‌های مختلفی مانند نگارش، صحبت‌کردن و خواندن را محک می‌زنید. در نهایت اگر به‌دنبال روشی مطمئن و موثر برای یادگیری زبان آلمانی هستید، استفاده از کتاب‌درسی را در نظر بگیرید و با نصب اپلیکیشن فیدیبو اولین قدم را به‌سوی یادگیری زبان آلمانی بردارید. بعد از آن‌که مهارت‌های خود را تقویت کردید، با خواندن متون معتبر آلمانی مانند رمان‌ها، روزنامه‌ها یا مجلات می‌توانید لغات بیشتری را یاد بگیرید. خلاصه رمان‌ها، حجم کمی دارند و شما را با متون آلمانی رسمی بیشتر آشنا می‌کنند. در فیدیبو امکان دانلود رایگان نمونه کتاب‌ها وجود دارد که با خواندن آن‌ها انتخاب بهتری خواهید داشت و با استفاده از تخفیف‌های متنوع، کتاب‌ها را با ارزان‌ترین قیمت خریداری خواهید کرد.
دسته‌ی آلمانی

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما