0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های ترکی

ترکیه یکی از کشور‌هایی است که این روزها به دلایل بسیار از جمله سفر، اقامت، سریال‌ها و حتی خرید خیلی سر زبان‌ها افتاده است. اگر شما هم به دلیل هر کدام از موارد ذکر شده خواهان آموزش زبان ترکی هستید، بهتر است بدانید فیدیبو در این راه با کتاب‌های صوتی و متنی خود همراه شماست تا هر زمان که مایل بودید مطالعه خود را انجام دهید.

احتمالا گزینه‌ی اول برای یادگیری زبان دوم، زبان انگلیسی است و این انتخاب طبیعی است. ولی یادگیری زبان دلایل زیادی دارد که باعث می‌شود افراد تمایل داشته ‌باشند زبان‌هایی متفاوت از زبان انگلیسی را یاد بگیرند. سفر، اقامت در یک کشور، فیلم و سریال‌های جذاب از جمله دلایلی هستند که می‌تواند افراد را به فکر یادگیری زبان جدیدی اندازد. حتما برای شما هم اس‌ا‌م‌اس‌‌های تبلیغاتی تورهای مختلف خارجی آمده است و در میان کشورهای مقصد یکی از گزینه‌های پرطرفدار ترکیه است. 

آموزش زبان ترکی به عنوان زیر مجموعه‌ی آموزش زبان خارجی شامل چندین کتاب متفاوت در فیدیبو است که در ادامه به معرفی آنان می‌پردازیم. یکی از بهترین کتاب‌های آموزش زبان ترکی، کتاب صوتی آموزش زبان ترکی استانبول است که به قلم زینب تیموری و گویش محسن معرفی منتشر شده است. با گوش کردن به این کتاب آموزش زبان ترکی معروف می‌توانید در سریع‌ترین زمان و به جذاب‌ترین شکل ممکن ترکی را یاد بگیرید. 


معرفی کتاب‌های پرفروش آموزش زبان ترکی

یکی از بهترین کتاب‌های آموزش زبان ترکی کتاب خود آموز آموزش زبان ترکی استانبولی است. این کتاب می‌تواند به شما در آموزش زبان ترکی بدون نیاز به کلاس و معلم کمک کند. این کتاب در دو بخش ارائه شده است و ارسلان فصیحی تلاش کرده است که فرد با مطالعه دقیق آن بتواند سطح زبان ترکی خود را تا حد قابل‌قبولی ارتقا دهد. به‌علاوه در این کتاب مقدمه‌ای نیز راجع‌به تاریخ و کلیت زبان ترکی خواهید آموخت. 

همان‌طور که می‌دانید زبان ترکی فقط مختص ترکیه نیست و کشورهای دیگری نظیر آذربایجان هم زبانشان ترکی است البته با ترکی استانبولی متفاوت است. اگر مایل به سفر به کشور آذربایجان هستید و چیزی از زبان آن نمی‌دانید، کتاب آموزش زبان ترکی معروف ترکی آذربایجانی در سفر می‌تواند خیالتان را از بابت اصطلاحات معمول و کاربردی در سفر به آذربایجان راحت کند. 


معرفی کتاب‌های پرطرفدار آموزش زبان ترکی

یکی از منابعی که هر زبان‌آموزی برای یادگیری خود به آن نیاز دارد قطعا یک دیکشنری یا فرهنگ لغات مناسب است. این کار را رویا و بهرام تقی بیگلو برای آموزش زبان ترکی انجام داده‌اند. کتاب فرهنگ لغت کاربردی فارسی- ترکی استانبولی یکی از معروف‌ترین کتاب‌های آموزش زبان ترکی و واژه‌نامه‌های ترکی است که در اختیار علاقمندان قرار گرفته است و نسخه‌ای از آن در فیدیبو هم موجود است. 

اما اگر قصد سفر به ترکیه را دارید احتمالا می‌خواهید بدانید ترکیه‌ای‌ها در موقعیت‌های متفاوت چگونه صحبت می‌کنند و یادگیری زبان محاوره برای شما اولویت دارد. به این منظور مطالعه‌ی کتاب آموزش زبان ترکی به نام ترکی استانبولی در سفر با استفاده از موقعیت‌های مختلف نیازهای زبانی شما را در یک سفر جذاب به ترکیه رفع خواهد کرذ و اجازه نمی‌دهد دچار غم غربت شوید. این کتاب که شعبان آزادی کناری به همراه گروهی دیگر از همکاران خود آن را نوشته است، علاوه‌بر موقعیت‌های مکالمه‌محور واژه‌نامه‌ای برای پیداکردن سریع لغات و همچنین تلفظ لغات ترکی آورده است که آن را تکمیل کرده است. 


دسته‌ی ترکی

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما