0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های سایر زبان‌ها

وقتی صحبت از آموزش سایر زبان‌های خارجی می‌شود بسیاری فقط به فکر آموزش زبان انگلیسی می‌افتند. اگرچه زبان انگلیسی برای آموزش زبان دوم انتخاب کاملا مناسبی است ولی زبآن‌های دیگری نیز هستند که انتخاب آن‌ها در مواردی کاملا انتخاب هوشمندآن‌های محسوب خواهد شد. 

مثلا اگر شخصی قصد سفر یا مهاجرت به کشوری غیر انگلیسی زبان داشته باشد، معقول است که به‌دنبال یادگیری همان زبان باشد. دلایل دیگری نیز همچون علاقه به فرهنگ و کشوری خاص، دیدن فیلم و سریال از یک کشور به‌خصوص و همچنین قصد سفر تفریحی و حتی عدم علاقه به زبان انگلیسی از جمله دلایلی هستند که بسیاری به آموزش سایر زبان‌ها به‌عنوان زیرمجموعه‌ای از آموزش زبان خارجی رو می‌آورند. 

علاوه‌بر این موارد، برخی از افراد که به زبان انگلیسی کاملا مسلط هستند هم به‌دنبال یادگیری زبان سوم برای تقویت مهارت‌های ارتباطی خود هستند. حالا به هر کدام از این دلایل اگر به‌دنبال آموزش سایر زبان‌ها هستید می‌توانید بهترین کتاب‌های آموزش سایر زبان‌ها را در فیدیبو پیدا کرده و مطالعه کنید.


معرفی کتاب‌های پرفروش آموزش سایر زبان‌ها

شاید پیش‌از این وقتی صحبت از انتخاب زبانی بعد از زبان انگلیسی به میان می‌آمد همه به فکر یادگیری زبان‌هایی مانند فرانسوی می‌افتادند ولی با توجه به تغییر تعاملات در دنیا شاید بسیاری از افراد به‌دلایل زیاد به‌دنبال یادگیری زبان‌های غیر اروپایی هستند. اگر از اروپا دور شویم و سراغ شرق آسیا برویم یکی از کشورهای مهم، کشور وسیع و پهناور چین است. همان‌طور که می‌دانید چین یکی از مهم‌ترین کشورهای دنیاست که علاوه‌بر وسعتش در عرصه‌های مختلف هم حضور فعالی دارد. همین امر ممکن است بسیاری از افراد در سراسر جهان را علاقمند به یادگیری زبان چینی کند. کتاب فوت ‌و فن یادگیری زبان چینی از سری مجموعه داستان‌های HSK از مجموعه‌ی شش جلدی این سری کتاب‌ها که مخصوص بزرگسالان است، قدم اولیه‌ی خوبی برای آموزش زبان چینی به‌حساب می‌آید.


معرفی کتاب‌های پرطرفدار آموزش سایر زبان‌ها

آیا می‌دانستید یکی از پرگویش‌ترین زبان‌های حال حاضر دنیا چه زبانی است؟ اگر به دنبال راهنمایی هستید باید بگوییم تیم فوتبال این کشور، قهرمانی جهان در سال 2010 را در کارنامه خود دارد. درست است اسپانیا! اگر به کشور خشم سرخ علاقمند هستید فیدیبو به شما کمک می‌کند تا زبان یکی از فوتبالی‌ترین کشورهای اروپایی را یاد بگیرید. با مطالعه کاربردی‌ترین کتاب آموزش سایر زبآن‌ها در حیطه زبان اسپانیایی یعنی کتاب اصطلاحات زبان اسپانیایی دامیز می‌توانید از معمول‌ترین و کاربردی‌ترین اصطلاحات اسپانیایی آگاه شوید. اگر علاقمندید تا از پایه زبان اسپانیایی را بخوانید، کتاب مبانی زبان اسپانیایی For Dummies احتمالا انتخاب مناسبی برای شماست که می‌توانید این کتاب را از فیدیبو دریافت کنید.

همیشه یادگیری یک زبان برای مهاجرت یا سفر به خارج از کشور نیست بلکه باتوجه به وسعت کشور عزیزمان و تنوع بی‌نظیر قومیت‌های مختلف گاهی اوقات یادگیری زبان اقوام مختلف جزو دغدغه‌های افراد به دلایل مختلف است. یکی از بهترین کتاب‌های آموزش سایر زبآن‌ها، کتاب آموزش زبان کردی است که با استفاده از آن می‌توانید با یکی از زبآن‌های کردی آشنا شوید. 

آموزش زبان راهی برای بازکردن دریچه‌هایی به دنیاهای جدید و آشنا شدن با فرهنگ‌های مختلف است پس از فرصت خود استفاده کرده و هرچه بیشتر دنیا را تجربه کنید.

دسته‌ی سایر زبان‌ها

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما