0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های مبانی فلسفه

مطالعه ی کتاب‌های مبانی فلسفه برای افرادی که تلاش می‌کنند تا درکی از جهان پیدا کنند و نگاهی منسجم به آن را برای خود ایجاد کنند بهترین گزینه خواهند بود. کتاب‌ها همیشه بهترین راهنماها بوده‌اند. استادانی که بدون جاروجنجال حرف خود را می‌زنند و به شما اجازه و فرصت تفکر می‌دهند. برای شناخت مبانی علم فلسفه می‌توانید در میان انبوهی از کتاب‌های فیدیبو به گزینه مدنظر خود برسید. مبانی چه هستند؟ مبانی شما را با چیستی و اصول مقدماتی فلسفه آشنا خواهند کرد. توانایی مهمی که برای مطالعه این نوع کتاب‌ها به آن نیاز دارید، شجاعت و صبوری در برابر ندانستن است. سقراط را که همه می‌شناسید. او در این مورد فرد شجاعی بود و همیشه مردم یونان را به سوال پرسیدن تشویق می‌کرد. سقراط معتقد بود تنها چیزی که خیلی خوب آن را می‌داند این است که هیچ نمی‌داند. قطعا شما هم با آدم‌هایی که از کوچک‌ترین حرف‌هایتان تعداد زیادی سوال مطرح می‌کنند، برخورد داشته‌اید. مبانی علم فلسفه درهای جدیدی از نادانسته‌ها را پیش روی شما می‌گشاید و در مسیر تلاش برای یافتن پاسخ آن‌ها پیش می‌رود. دست و پنجه نرم‌کردن با ندانسته‌ها برای شخصی که همیشه به‌دنبال پاسخ و دانستن است مشکل خواهد بود و راه‌حل این مشکل کتاب‌ها هستند. 


معرفی کتاب‌های پرفروش مبانی فلسفه

چه مواردی پایه‌های فلسفه را شکل می‌دهند؟ بهترین کتاب‌های مبانی فلسفه شما را در شناخت مسائل بنیادی از جمله منطق و معرفت‌شناسی یعنی ارتباط میان فلسفه و عرفان یاری خواهند کرد. کتاب «الفبای فلسفه» هم به همین ریشه‌ها پرداخته است. نایجل واربرتون نویسنده این کتاب از تاریخ فلسفه یا سخنان فیلسوفان بزرگ برای آموزش فلسفه یاری نمی‌گیرد. او در این کتاب با مطرح‌کردن سوال‌هایی اساسی در پی پاسخ به آن‌ها برمی‌آید. واربرتون سعی می‌کند برخلاف نظر بسیاری از فیلسوفان مبنی‌بر اینکه افراد عادی نباید سمت فلسفه بروند، آن را وارد زندگی روزمره انسان‌ها بکند. کتاب الفبای فلسفه را می‌توانید به‌صورت صوتی و چاپی از فیدیبو تهیه کنید. آشنایی با نظر فیلسوفان بزرگ درباره مسائل مطرح فلسفی هم از بهترین روش‌ها در آشنایی با فلسفه و مبانی آن خواهد بود. شما می‌توانید پاسخ فیلسوفان به سوالاتی از قبیل اینکه چه ارتباطی میان انسان و جهان وجود دارد؟ ساماندهی جامعه باید به چه شکل باشد؟ چه ارتباطی میان جسم و ذهن برقرار است؟ را در کتاب صوتی «خودآموز فلسفه» از مل تامپسون در فیدیبو بشنوید. شاید هم دلتان بخواهد برای آشنایی با مهم‌ترین مکاتب فلسفی غرب و شرق در کتاب «سفر به اعماق فلسفه» در عمق این اقیانوس پهناور به‌دنبال مروارید آگاهی بگردید.


دانلود محبوب‌ترین کتاب‌های مبانی فلسفه

فلسفه چیست؟ اولین و ابتدایی‌ترین سوالی است که برای شناخت فلسفه پرسیده می‌شود. دراینجا دو مورد از کتاب‌های محبوب را با همین عنوان معرفی خواهیم کرد. کتاب «فلسفه چیست؟» از سید یحیی یثربی درباره چیستی و تعریف فلسفه سخن می‌گوید. همچنین یاد می‌گیرید چگونه روشی صحیح برای تفکر فلسفی را پیش بگیرید. کتابی دیگر هم با همین عنوان وجود دارد. در این کتاب «فلسفه چیست؟» که حاصل همکاری دو فیلسوف فرانسوی به نام‌های ژیل دلوز و فلیکس گتاری است، می‌توانید با مطالعه بررسی تفاوت‌های میان فلسفه با سایر علوم و هنر به شناخت بهتری از آن برسید. این دو فیلسوف به سراغ یکی از مبانی فلسفه یعنی منطق رفته‌اند و معتقدند فلسفه حوزه‌ای است که از علم منطق بسط پیدا کرده. هر دوی این کتاب‌ها و بسیاری کتاب دیگر درباره فلسفه را می‌توانید در قالب دسته‌بندی‌های مختلف در فیدیبو بیابید. توضیحاتی از هر کتاب وجود دارند که شما را در انتخاب بهترین گزینه‌های مدنظرتان یاری خواهند کرد. به راحت‌ترین شکل ممکن و بدون اتلاف وقت میان کتاب‌هایی از نویسنده‌های مختلف بگردید، انتخاب کنید و آن‌ها را خریداری و دانلود کنید. 


دسته‌ی مبانی فلسفه

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما