0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های موسیقی

آن‌جا که سخن از گفتن باز می‌ماند، موسیقی آغاز می‌شود. بتهوون در این جمله به‌زیبایی هنر موسیقی را توصیف کرده است. موسیقی، زبانی بی‌حد و مرز است که در دل جامعه جاری‌ست. این هنر شگفت‌انگیز می‌تواند عمیق‌ترین افکار و احساسات انسانی را به‌شکلی دلنشین و گوش‌نواز بیان کند. اگر تا اینجای متن را خواندید، احتمالا شما از علاقه‌مندان و هنرجویان حوزه موسیقی هستید و قصد دارید به‌طور جدی در این زمینه کتاب بخوانید. مطالعه کتاب‌های موسیقی بهترین راهی‌ست که شما را با این دنیای اعجاب‌انگیز آشنا می‌کند. از موسیقی کلاسیک تا جاز، راک، پاپ، سنتی و سبک‌های دیگر، کتاب‌های موسیقی فرصتی بی‌نظیر را به شما می‌دهند تا به دنیای نت‌ها سفر کنید. این کتاب‌ها شامل تاریخ موسیقی، اصطلاحات تخصصی و مفاهیم پایه‌ای موسیقی، بیوگرافی افراد برجسته این حوزه و تجربیاتشان از این حرفه، تحلیل‌هایی از قطعات حرفه‌ای و معروف موسیقی، هستند. سایت و اپلیکیشن فیدیبو یک دسته‌بندی تخصصی برای کاربردی‌ترین کتاب‌های موسیقی ایجاد کرده است. این دسته‌بندی زیرمجموعه هنر قرار دارد و شما می‌توانید برای انتخاب کتاب به آن مراجعه کنید. برای این کار، لازم است میزان دانش و تجربه خود در موسیقی را مد نظر قرار دهید. اگر در ابتدای این مسیر هستید، هیچ نگران نباشید. سایت فیدیبو برای شما کتاب‌های خوب و جامعی دارد. برای خواندن کتاب‌های جدید موسیقی و دسترسی به صدها عنوان کتاب هنری دیگر، کافی‌ست به سایت و اپلیکیشن فیدیبو مراجعه کنید. 


معرفی کتاب‌های پرفروش موسیقی

شاعران پرذوق ایرانی، اصطلاحات موسیقی را در کنار کلمات و اصطلاحات ادبی قرار می‌دهند، تا اثری ماندگار خلق کنند. در کتاب اصطلاحات موسیقی و صور شعری و معنایی آن‌ها، به‌قلم سونیا صفری می‌توانید به‌خوبی این موضوع را درک کنید. این کتاب در دسته پرفروش‌های موسیقی سایت فیدیبو قرار دارد. 

اگر برایتان جالب است موسیقی و نقاشی چه ارتباطی با هم دارند، خواندن کتاب موسیقی در قاب نقاشان جهان را از دست ندهید. پدرام حکیم‌زاده در این کتاب تحلیل آثار نقاشان جهان با موضوع موسیقی را ارائه می‌دهد. در مقدمه کتاب به تاریخچه‌ موسیقی در عصرهای مختلف می‌پردازد. در فصل‌های بعدی درباره نقاشان امپرسیونیست و دیگر نقاشانی که آثارشان با موسیقی ارتباط عمیقی دارد، صحبت می‌کند. 

به اسامی ارزان‌ترین کتاب‌های موسیقی نیز نگاهی داشته باشید. در این دسته، کتاب‌هایی را قرار داده‌ایم که می‌توانید آن را با قیمت مناسب بخرید و از اطلاعات آن بهره ببرید. 

·      کتاب جامعه‌شناسی موسیقی آئینی سنتی اصفهان، نویسنده‌ها: سمانه استکی و مهدی نصری

·      کتاب سه‌تار از مجموعه سازهای ایرانی را بشناسیم، نگارنده‌ها: رضا جدیدی و پیمان پورشکیبایی


دانلود کتاب‌های پرطرفدار موسیقی

چقدر با مفاهیم و تئوری‌های موسیقی آشنایی دارید؟ فرقی نمی‌کند که یک هنرجوی مبتدی موسیقی باشید یا یک نوازنده حرفه‌ای، خواندن کتاب تئوری موسیقی دامیز برای شما کاربردی و مفید خواهد بود. مایکل پیلوفی و هالی دی دو نویسنده این اثر محبوب، اطلاعات کاملی درباره مقدمه تئوری موسیقیایی و بیان حالت‌های موسیقی به‌شما ارائه می‌دهند. گلناز نویدان این اثر را با بیانی ساده و شیوا به‌فارسی ترجمه کرده است. 

دومین کتاب پرطرفدار موسیقی، کتاب برترین‌های پیانو سطح اول است. این کتاب با بیانی ساده، مفاهیم اصلی و کاربردی پیانو را برای هنرجویانی که اول راه قرار دارند، توضیح می‌دهد. خواندن این کتاب انگیزه بیشتری برای پیشرفت در این زمینه به شما می‌دهد. فیدیبو این اثر ارزشمند را به‌صورت PDF در اختیار شما علاقه‌مندان قرار داده است. بهرنگ نبی‌زاده و حسین فرضی دو نویسنده این کتاب هستند.

با مراجعه به سایت فیدیبو بهترین کتاب‌های حوزه موسیقی را دانلود کنید و بخوانید. مطالعه این کتاب‌ها به شما کمک می‌کند با اعتمادبه‌نفس بیشتری در مسیر رشد و پیشرفت موسیقی حرفه‌ای گام بردارید. فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما