فیدیبو نماینده قانونی آوانامه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب صوتی بوف کور

نسخه الکترونیک کتاب صوتی بوف کور به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی بوف کور

صادق هدایت (۱۲۸۱-۱۳۳۰) داستان‌نویس، مترجم و روشنفکر ایرانی بود. او از پیشگامان عرصه‌ی ادبیات نوین ایران زمین و روشنفکری برجسته بود.بسیاری از بزرگان ادبیات، رمانِ بوف کور او را مشهورترین و درخشان‌ترین اثر ادبیات داستانی معاصر ایران دانسته‌اند. این کتاب تاکنون از فارسی به چندین زبان از جمله انگلیسی، فرانسه و آلمانی ترجمه شده‌است. این رمان تک‌گویی یک راوی است که دچار توهم و پندارهای روانی است... بخشی از کتاب بوف کور : در زندگی زخم‌هایی هست که مثل خوره روح را آهسته در انزوا می‌خورد و می‌تراشد. این دردها را نمی‌شود به‌کسی اظهار کرد، چون عموماً عادت دارند که این دردهای باورنکردنی را جزو اتفاقات و پیش‌آمدهای نادر و عجیب بشمارند و اگر کسی بگوید یا بنویسد، مردم برسبیل عقاید جاری و عقاید خودشان سعی می‌کنند آنرا با لبخندی شکاک و تمسخرآمیز تلقی بکنند. شنیدن این کتاب فاخر را با صدای استاد علی دنیوی ساروی از دست ندهید.

ادامه...
  • ناشر آوانامه
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 237.05 مگابایت
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی بوف کور

بهترین کتاب تاریخ معاصر ما
در 6 روز پیش توسط
توصیفات عالی بود ولی داستان کتاب رو دوست نداشتم ترجیح میدم اینجور داستان ها رو فیلمش رو ببینم تا اینکه بخوام کتابش رو بخونم
در 1 هفته پیش توسط
من اصلا نتونستم با داستان ارتباط برقرار کنم. توهمات یک انسان بود و گیج کننده. ولی توصیفات عالی بود. کاملا میشد صحنه ها را در ذهن تجسم کرد.
در 2 هفته پیش توسط