فیدیبو نماینده قانونی آوانامه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی بوف کور کتاب صوتی

کتاب صوتی بوف کور

نسخه الکترونیک کتاب صوتی بوف کور به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

درباره کتاب صوتی بوف کور

صادق هدایت (۱۲۸۱-۱۳۳۰) داستان‌نویس، مترجم و روشنفکر ایرانی بود. او از پیشگامان عرصه‌ی ادبیات نوین ایران زمین و روشنفکری برجسته بود.بسیاری از بزرگان ادبیات، رمانِ بوف کور او را مشهورترین و درخشان‌ترین اثر ادبیات داستانی معاصر ایران دانسته‌اند. این کتاب تاکنون از فارسی به چندین زبان از جمله انگلیسی، فرانسه و آلمانی ترجمه شده‌است. این رمان تک‌گویی یک راوی است که دچار توهم و پندارهای روانی است... بخشی از کتاب بوف کور : در زندگی زخم‌هایی هست که مثل خوره روح را آهسته در انزوا می‌خورد و می‌تراشد. این دردها را نمی‌شود به‌کسی اظهار کرد، چون عموماً عادت دارند که این دردهای باورنکردنی را جزو اتفاقات و پیش‌آمدهای نادر و عجیب بشمارند و اگر کسی بگوید یا بنویسد، مردم برسبیل عقاید جاری و عقاید خودشان سعی می‌کنند آنرا با لبخندی شکاک و تمسخرآمیز تلقی بکنند. شنیدن این کتاب فاخر را با صدای استاد علی دنیوی ساروی از دست ندهید.

ادامه...
  • ناشر آوانامه
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 237.05 مگابایت

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی بوف کور

کتابی پر از چالش فکری و بسیاری سوال بی پاسخ و جذاب
در 4 هفته پیش توسط روزبه اکبری
بهترین کتاب تاریخ معاصر ما
در 1 ماه پیش توسط معین رسولی
من اصلا نتونستم با داستان ارتباط برقرار کنم. توهمات یک انسان بود و گیج کننده. ولی توصیفات عالی بود. کاملا میشد صحنه ها را در ذهن تجسم کرد.
در 2 ماه پیش توسط نوشین پیرایش
توصیفات عالی بود ولی داستان کتاب رو دوست نداشتم ترجیح میدم اینجور داستان ها رو فیلمش رو ببینم تا اینکه بخوام کتابش رو بخونم
در 2 ماه پیش توسط vahid gholizadeh