پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب خون المپیان

کتاب خون المپیان
کتاب پنجم

نسخه الکترونیک کتاب خون المپیان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب خون المپیان

جیسون از پیر شدن نفرت داشت. مفصل‌هایش آسیب دیده بود و پاهایش می‌لرزید. همانطور که سعی می‌کرد از تپه بالا برود، از ریه‌هایش صدایی مثل تلق‌تلق جعبه‌ی موسیقی بلند می‌شد. به لطف ایزدبانو، نمی‌توانست چهره‌اش را ببیند، اما انگشتانش گره‌دار و استخوانی بود و رگ‌های ورم‌کرده‌ی آبی‌رنگش، پشت دستش را پوشانده بودند. حتی بوی آن پیرمرد را می‌داد ـ گلوله نفتالین و سوپ جوجه. چطور چنین چیزی امکان داشت؟ او در مدت چندثانیه، از شانزده‌سالگی تبدیل به مردی هفتادوپنج ساله شده بود، اما بوی آن پیرمرد، به یکباره پدید آمد... بووووم! تبریک می‌گم، آدم بدبو! پایپر لبخندی به او زد: «تقریباً اونجاس. کار بزرگی می‌کنی.» گفتنش برای پایپر آسان بود. پایپر و آنابت، به خدمتکاران یونانی دوست‌داشتنی تغییرشکل داده بودند. حتی در ردای آستین‌بلند سفیدرنگ و صندل، آنها کوچکترین مشکلی در پیمودن مسیر صخره‌ای تپه نداشتند. پایپر، موهای خرمایی‌رنگش را به صورت مارپیچ، بالای سرش سنجاق کرده بود. با آن ردای آستین‌بلند، کاملاً شبیه آفرودیت، مادر باستانی‌اش شده بود که از نظر جیسون غیرغریبه می‌آمد. دوست بودن با دیگران، هرگز برای جیسون کار سختی نبود، اما در کنار دختر ایزدبانوی عشق... خُب، جیسون از این می‌ترسید که حرکتی غیرمنطقی از او سر بزند و مادر پایپر از کوه المپ نگاهی خشم‌آلود به پایین بیندازد و او را تبدیل به یک گراز وحشی کند. جیسون به بالای تپه نگاه کرد. هنوز هم حدود صدیارد با قله فاصله داشت.

ادامه...

مشخصات کتاب خون المپیان

بخشی از کتاب خون المپیان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب خون المپیان

انقدر برای این کتاب صبر کردم که کل هیجان و اشتیاقی که برای خوندنش داشتم از بین رفته از من به شما نصیحت:هیچ وقت مجموعه ای رو که میدونین بقیه ی جلداش منتشر نشده شروع نکنین انتظار برای جلدای دیگه میتونه کشنده باشه :)
در ۴ سال پیش توسط aza...mor ( | )
ترجمه ای افتضاح و پر از سانسور های بی مورد پیشنهاد میکنم به صورت رایگان از سایت زندگی پیشتاز دانلود کنید هم بدون سانسوره هم روان و البته رایگان اگه خواستید ترجمه ی نشر افق بهتره البته سانسور داره ولی خیلی بهتر از این ترجمه ی افتضاحه
در ۲ سال پیش توسط فرین فضل اللهی ( | )
کتاب عالیه اگه به پرسی علاقه دارین به کانال زیر بیاینcamphalf_blood۱@تشریف بیارین
در ۲ سال پیش توسط gnr...817 ( | )
بعد این چه کتابیه؟؟؟ ممنون
در ۴ سال پیش توسط sha...dae ( | )