پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب صوتی مینیمالیسم دیجیتال کتاب صوتی

کتاب صوتی مینیمالیسم دیجیتال

نسخه الکترونیک کتاب صوتی مینیمالیسم دیجیتال به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

نسخه نمونه کتاب صوتی مینیمالیسم دیجیتال را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی مینیمالیسم دیجیتال

رابطه‌ی کنونی ما با فناوری‌های این جهانِ پر از ارتباطات، بی ثبات است و ما را به ناامیدیِ خاموش نزدیک می‌کند. اما ما هنوز توانایی تغییر این وضعیت را داریم. البته نمی‌توانیم برای انجام این کار منفعلانه عمل کنیم و به ابزارها، سرگرمی‌ها و حواس پرتی‌های آشفته و افسارگسیخته‌ی عصر اینترنت اجازه دهیم تا به ما چگونگی گذراندن وقت یا نحوه ی احساساتمان را دیکته کنند. بلکه بایستی خوبی‌های این فناوری‌ها را استخراج کنیم و بدی‌های آنها را کنار بگذاریم. ما به نگرشی نیاز داریم که یک بار دیگر، آرمان‌ها و ارزش‌هایمان را به فعالیت‌های روزانه‌مان بیفزاید، و سلطه‌ی هوی و هوس‌ها و مدل‌های کسب و کارهای بزرگ مستقر در سیلیکون ولی را کنار بزند. ما به نگرشی نیاز داریم که فناوری‌های جدید را بپذیرد، اما نه به قیمت از دست رفتن صفات انسانی. ما به نگرشی نیاز داریم که هدف بلندمدت را بر رضایت کوتاه مدت ترجیح دهد. به عبارت دیگر، ما به مینیمالیسم دیجیتال نیاز داریم. در این کتاب، با نمونه‌های بسیاری از مینیمالیست‌های دیجیتال مواجه خواهید شد؛ کسانی که با کاهش شجاعانه‌ی زمان سپری‌شده در اینترنت، از این زمان برای تمرکز بر تعداد کمی از فعالیت‌های بسیار باارزش استفاده کرده‌اند و بدین ترتیب، شاهد تغییرات مثبت بزرگی بوده‌اند. هدف این کتاب بیان موارد زیر است: بیان دلایل درستی مینیمالیسم دیجیتال، آنچه از شما می‌خواهد انجام دهید و توضیح دقیق‌ دلایل تأثیرگذاری آن‌ها. در نهایت، اگر دریافتید این نگرش برای شما مناسب است، چگونگی استفاده از آن را به شما آموزش خواهد داد.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی مینیمالیسم دیجیتال

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی مینیمالیسم دیجیتال

لحن گوینده بسیار یکنواخت و کسل کننده است. نویسنده کتاب دشمنی بسیار عمیقی با تکنولوژی داره. نکات منفی اجتماعی رو بولد میکنه و به شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن ها مرتبط میکنه. لطفا برای معرفی کتاب بخشهایی رو قرار بدید که شناخت بهتری حاصل بشه.
در ۳ هفته پیش توسط امین قائمی ( | )
این کتاب عالی بود . من پیشنهادات نویسندش رو انجام دادن و اثرش برام عالی بود. خوندنش رو به شدت پیشنهاد می کنم.
در ۳ هفته پیش توسط a_c...brm ( | )
این کتاب عالیه واقعا
در ۴ هفته پیش توسط سعید میرزایی ( | )