فیدیبو نماینده قانونی آوانامه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی زنگ‌ها برای که به صدا در می‌آید کتاب صوتی

کتاب صوتی زنگ‌ها برای که به صدا در می‌آید

نسخه الکترونیک کتاب صوتی زنگ‌ها برای که به صدا در می‌آید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۹,۰۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب صوتی زنگ‌ها برای که به صدا در می‌آید

ارنست همینگوی نویسنده شوریده سر، ماجراجو و جهان وطن آمریکایی، کم اثر مهم خلق نکرده است. زنگ ها برای که به صدا در می آید شرح جنگ داخلی اسپانیاست، جنگی که خود همینگوی هم آن را تجربه کرده است. اصولا اسپانیا بستر بسیاری از داستان‌های همینگوی است. در این کتاب همینگوی تصویری زنده، تکان دهنده و واقع‌گرا از جنگ ارائه می‌دهد. اما در بطن کشت و کشتار و خونریزی او زیباترین جلوه‌های زندگی بشری یعنی عشقی را روایت می‌کند که بس زیبا و انسانی است و به همین دلیل این اثر همینگوی بی تردید جزو آثار جاویدان ادبیات جهان است به گونه‌ای که مورد توجه هنر سینما نیز قرار گرفته است و فیلمی بس زیبا از آن ساخته شده است.

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی زنگ‌ها برای که به صدا در می‌آید

در مورد راوی: آقای سلطان‌زاده به قدری هنرمند و حرفه‌ای هست که من دیگه برای پیدا کردن کتاب صوتی، اسم ایشون رو جستجو می‌کنم. در مورد کتاب: کتابی هست که واقعا ارزش خوندن داره. هم قسمتی از تاریخ اسپانیا و دنیا رو یاد گرفتم، هم با تفکرات چپ بیشتر آشنا شدم، و هم این کتاب بعضی مفاهیم عمیق انسانی رو بازگو می‌کنه.
در 4 ماه پیش توسط شاهین غازیانی
روایت داستان عالی بود. من با اینکه فیلم اقتباسی اش را سالها قبل دیده بودم ولی از شنیدن داستان لذت بردم.
در 3 ماه پیش توسط زهرا محبی