فیدیبو نماینده قانونی کلک آزادگان و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب نیمه تاریک وجود‌

کتاب نیمه تاریک وجود‌
توان، خلاقیت، استعداد و رؤیاهای خود را بازیابید

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۶,۰۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب نیمه تاریک وجود‌

اگر خواهان‌ یکپارچگی‌ وجود خود هستید، اگر از قطعه‌، قطعه‌ و پاره‌ پاره‌ بودن‌ جانتان‌ رنج‌ می‌برید، از تاریکی‌های‌ درون‌ پروا مکنید! تاریکی‌ همیشه‌ جایگاه‌ پلیدی‌ها و زشتی‌ها نیست‌. ای‌ بسا موهبت‌های‌ نیک‌ و زیبا که‌ در سایۀ نادیده‌انگاری‌های‌ ما در نیمۀ تاریک‌ وجودمان‌ خفته‌اند و در انتظار نیم‌نگاه‌ مهرآمیز و دست‌ نوازشی‌ می‌سوزند، انباشته‌ می‌شوند و ناخودآگاه‌، در لحظاتی‌ نامنتظر به‌ صورت‌ گدازه‌های‌ آتشفشانی‌ سرریز می‌کنند. و این همان انفجار خشمی نامتناسب است که گاه در برابر خودخواهی یک دوست، سستی یک همکار و یا حتی بی‌ادبی‌ فردی‌ بیگانه‌ بر ما چیره‌ می‌شود و خود مبهوت‌ می‌مانیم‌ که‌ چرا همیشه‌ از رویارویی‌ با چنین‌ مسایل‌ قابل‌ حلی‌ عاجز هستیم‌ و توان‌ مهار این‌ واکنش‌های‌ شدید و نابه‌جا را نداریم‌. در این‌ کتاب‌ دبی‌ فورد راوی‌ خوش‌سخن‌ تجارب‌ خود و دیگران‌ در مورد پذیرش‌ همۀ ویژگی‌های‌ انسانی‌ می‌باشد. نویسنده‌ با تشریح‌ فراز و نشیب‌ مسیر زندگی‌ خود و ماجرای‌ کسانی‌ که‌ با شرکت‌ در دوره‌های‌ آموزشی‌ او توانسته‌اند اتاق‌های‌ بستۀ روح‌ دردمند خود را بازگشایی‌ کنند و بدون‌ هراس‌ چشم‌ در چشم‌ ویژگی‌های‌ مطرود وجودشان‌ بدوزند و آن‌ها را در آغوش‌ بگیرند، تمرین‌ یگانه‌ شدن‌ با خویشتن‌ را نکته‌ به‌ نکته‌ و موبه‌مو آموزش‌ داده‌ است‌.

ادامه...
  • ناشر کلک آزادگان
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.9 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۱۶ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب نیمه تاریک وجود‌

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

من این کتاب رو نه یک بار بلکه چند بار مطالعه کردم...خوب ما انسانها در تمام سطوح در نهایت بسیار شبیه هم هستیم..اگر جسارت شناخت بیشتر لایه های پنهان وجودی خودتون دارید ، این کتاب رو مطالعه و عمیقا درک کنید...
در 1 سال پیش توسط امید یحیی زاده
درود لطفاً تعداد چاپ کتابها را هم تو فیدیبو بزارید. این بخش خیلی مهم هس. چطور فیدیبو از این قسمت به این مهمی غافل مونده؟
در 10 ماه پیش توسط bah...i81
من معتاد بودم ا وختی این کتابو خوندم ترک کردم
در 8 ماه پیش توسط kosar
من درحال خوندن نسخه چاپی این کتاب هستم و واقعا پیشنهاد میکنم هرکی دوست داره تمام جنبه های وجود خودشو بپذیره و به آرامش برسه میتونه در این راه کمک کننده باشه این کتاب. و خب تمرینات خیلی خوب کتابم واقعن تاثیر گذارن.
در 11 ماه پیش توسط نگار .
من این کتاب رو وقتی خوندم که تو شرایط بسیار بد روحی بودم و واقعا بهم کمک کرد بتونم خودم رو پیدا کنم و حالم رو خیلی بهتر کرد. توصیه میکنم حتما بخونین و به تمریناتش عمل کنین. کتاب فوق العاده ای هست.
در 8 ماه پیش توسط محسن فاطميان
ای کاش این کتابو یه ماه زود تر میوردین... من به خاطر دریافتش تو دردسر افتادم حتماً باید بخونیدش... عالیه
در 1 سال پیش توسط امیرمهدی سرآبادانی
عالیه نثر روان ترجمه ی خوب و موضوع مهمی که کمتر کسی بهش میپردازه ...اگر علاقه به شناخت خودتون و دیگران دارید این کتاب به شدت پیشنهاد میشه یکی از بهترین هاست
در 1 سال پیش توسط elham .mir
فیدیبو شنیداریش رو نمی آری؟؟
در 11 ماه پیش توسط الف میم
کتاب بسیار ارزشمندیه توصیه میکنم همه مطالعه کنن. ❤️☀️🌸
در 10 ماه پیش توسط sam...avi
فیدیبو ،کد تخفیف ۵۰ درصدی که اعلام کردید برای این کتاب فعال نیس چرا؟؟
در 7 ماه پیش توسط sad...t10