دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی تمرین نیروی حال کتاب صوتی

کتاب صوتی تمرین نیروی حال

نسخه الکترونیک کتاب صوتی تمرین نیروی حال به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی تمرین نیروی حال را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی تمرین نیروی حال

آگاهی‌ دوباره‌ به وجود و ماندن‌ در آن‌ حالتِ «شناخت‌ احساسی‌»، روشن‌بینی‌ خوانده‌ می‌شود. واژۀ‌ روشن‌بینی نوعی‌ دستاورد فراانسانی‌ را به‌ ذهن‌ می‌رساند و نفس‌، این‌ نقش‌ را دوست‌ دارد. در حالی‌ که‌ روشن‌بینی‌ حالت‌ طبیعی‌ احساس‌ وصل‌ با وجود است‌، ارتباط‌ با چیزی‌ بی‌کران‌ و فناناپذیر که‌ در نهایت‌ شگفتی‌، ذات‌ شخص‌ است‌ و در عین‌ حال‌ بسیار عظیم‌تر از اوست‌. روشن‌بینی‌، یافتن‌ طبیعت‌ حقیقی‌ خویش‌ در ورای‌ نام‌ و شکل‌ است‌. ناتوانی‌ در حس‌ کردن‌ این‌ اتصال‌، توهم‌ جدایی‌ از خود و دنیای‌ اطراف‌ را پدید می‌آورد. آنگاه‌ آگاهانه‌ یا ناآگاهانه‌ خود را به‌ صورت‌ ذره‌ای‌ تک‌ و تنها می‌بینید، ترس‌ پدیدار می‌شود و تضادهای‌ درونی‌ و بیرونی‌ امری‌ عادی‌ به‌ نظر می‌رسند. بزرگ‌ترین‌ مانع‌ در راه‌ تجربۀ‌ حقیقت‌ اتصال‌، یکی‌ شناختن‌ خود با ذهن‌ است‌ که‌ موجب‌ می‌شود فکر، غیر ارادی‌ گردد. قادر نبودن‌ به‌ توقف‌ فکر، گرفتاری‌ وحشتناکی‌ست‌، اما از آنجا که‌ تقریباً همه‌ از آن‌ رنج‌ می‌بریم‌، متوجه‌ آن‌ نیستیم‌ و آن‌ را حالتی‌ متعارف‌ می‌پنداریم‌. سر و صدای‌ بی‌وقفۀ‌ ذهن‌ مانع‌ از آن‌ می‌شود که‌ قلمروی‌ آرامش‌ درونی‌ را که‌ از وجود جدا نیست‌، بیابیم‌. این‌ همهمه‌ یک‌ «خودِ توهمی‌ ذهنی‌» را شکل‌ می‌دهد که‌ سایه‌ای‌ از ترس‌ و رنج‌ بر ما می‌گستراند. خود را با ذهن‌ یکی‌ انگاشتن‌، پرده‌ای‌ غیر شفاف‌ را از مفاهیم‌، برچسب‌ها، تصاویر، واژه‌ها، داوری‌ها و تعریف‌ها به‌ وجود می‌آورد که‌ راه‌ را بر همۀ‌ روابط‌ حقیقی‌ سد می‌کند. این‌ پرده‌ بین‌ شما و خودتان‌، همنوعانتان‌، طبیعت‌ و خدا قرار می‌گیرد.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی تمرین نیروی حال

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی تمرین نیروی حال

خوشحالم که نسخه‌های شنیداری کتابای اکهارت تله با بهترین ترجمه‌هاشون توسط ناشر دارن تولید می‌شن. قطعا همون دقت و نکته‌بینی که در کتابای کاغذی انتشارات کلک آزادگان دیده می‌شه، در تولید کتابای شنیداری هم هست و لذت شنیدنش رو دو چندان می‌کنه.
در ۲ سال پیش توسط ستاره بامدادی ( | )
این کتاب را باید هر کسی سالی یک‌بار بخواند.زندگی خیلی از آدم‌ها با این کتاب به دو بخش تقسیم میشه.قبل از این کتاب و بعد از آن.چه خوب که نسخه ترجمه خانم فرود با صدای استاد حمیدا با صدای گیرای ایشان صوتی شد. کلک آزادگان همیشه در این سبک کتاب‌ها پیشروترین است. ممنون
در ۲ سال پیش توسط کتابخوان ( | )
من اين كتابُ چند بار پشت هم شنيدم. واقعاً لذت بخش و تاثير گذار.
در ۱ سال پیش توسط هادي موسوي ( | )
سلام برای من قسمت دوم منشاء ترس رو تکرار بخش یک روشن بینی ظبط شده .نداره این بخش رو ....البته بقیه شو هنوز گوش ندادم ببینم بازم حذف شده داره یا نه
در ۲ سال پیش توسط پریوش پاشایی ( | )
شنیدن کتاب‌های اکهارت تله با صدای استاد حمیدا! ای جانم! خیلی خوشحالم از این اتفاق خوب. مرسی فیدیبو مرسی کلک آزادگان 😍😍😍
در ۲ سال پیش توسط مجید ( | )
  • ۱
  • ۲
  • ۳
  • ۴
  • بعدی ›
  • آخرین ››