0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
چهار اثر فلورانس اسکاول شین
٪50

معرفی، خرید و دانلود کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین

درباره چهار اثر فلورانس اسکاول شین

در بهبوهه زندگی و در زمانی‌که هر روز در معرض اخبار منفی هستید، در روزهایی که مشکلات روی هم انبار شده و شما انرژی خود را از دست داده‌اید، در تمام لحظات طاقت‌فرسای زندگی، چه چیزی بیشتر از یک کتاب معجزه‌گر می‌تواند حال‌تان را خوب کند و راه را نشان‌تان دهد؟ اینجا همان جایی‌ست که باید یک لحظه توقف کنید، از هرج و مرج بیرون بیایید و از اندیشه‌های کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین کمک بگیرید. کتابی که قرار است درباره آن بخوانید، زندگی شما را زیر و رو خواهد کرد و راه درست را نشان‌تان خواهد داد.

درباره کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

کتابی که قرار است درباره آن بخوانید، یک کتاب متفاوت در زمینه کتاب‌های خودیاری و موفقیت است که شما را به سمت سعادت و زندگی بهتر راهنمایی می‌کند. این کتاب نوشته «فلورانس اسکاول شین» است که نامش را روی جلد کتاب می‌توانید مشاهده کنید. کتابی که قرار است آن را مطالعه کنید دارای چهار اثر از اسکاول شین است که در یکجا گردآوری و در قالب یک کتاب عرضه شده‌ است.

چهار کتاب اسکاول شین یعنی «بازی زندگی و چگونگی آن»، «کلام تو عصای معجزه‌گر توست»، «در مخفی موفقیت» و «قدرت کلام» به ترتیب در فصل‌های جداگانه قرار دارند و هرکدام درباره یک موضوع متفاوت صحبت می‌کنند. مجموع درس‌های اسکاول شین به شما کمک می‌کنند راه زندگی خود را پیدا کنید و در پناه معنویت، موفقیت را از آن خود کنید.

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ترجمه «نشمیل مشتاق» به‌صورت کتاب الکترونیکی و در ۲۸۲ صفحه منتشر شده است. کتاب که به‌صورت نسخه انگلیسی با عنوان «The Writings of Florence Scovel Shinn» برای اولین بار در سال ۱۹۹۶منتشر شد، توانست به سرعت در صدر پرفروش‌ترین کتاب‌ها قرار بگیرد و بارها به چندین زبان زنده دنیا ترجمه شود. این کتاب به زبان فارسی نیز ترجمه شده است که می‌توانید نسخه ترجمه شده آن را از فیدیبو دانلود کرده و مطالعه کنید.

کتاب حاضر سراسر از فضای معنوی است و جملاتی دارد که روح شما را جلا می‌بخشد. لحن کتاب بسیار گیرا و صمیمی است و در درس‌های مختلف آن، جایی برای جملات پرتکلف نیست. از طرفی اسکاول شین کوشیده تا مانند یک معلم معنوی، تجریبات خودش را با کلامی عاشقانه و صادقانه، در اختیار خوانندگان قرار دهد. این کتاب بهتان می‌آموزد که چگونه با تغییر دیدگاه خود نسبت به جهان، از بدی‌ها دوری کنید و با فرستادن انرژی مثبت به جهان، انرژی مثبت دریافت کنید.

آموزه‌های کتاب می‌توانند غبار از دیدگاه شما بشویند و کمک کنند تا با نگاهی تازه، به پیرامون خود بنگرید. تمام تلاش نویسنده این است که به خوانندگان، قدرت ذهن هوشیار را گوشزد کند و بهشان یاد بدهد با آگاهی قدم بردارند. با خواندن کتاب چهار اثر می‌توانید به قدرت ذهن خود پی ببرید و فعالانه برای زندگی خود، تصمیم‌گیری کنید.  

اسکاول شین در بخشی از کتاب می‌گوید:«آدمی هر آنچه را که بکارد. همان را درو خواهد کرد. اين گفتار بدان معناست که هر عملی که از انسان سر بزند –چه در گفتار و چه در کردار- به خود او بازخواهد گشت و در واقع او از هر دستی که می‌دهد، از همان دست باز پس می‌گیرد. اگر انسان نفرت بورزد، نفرت به او بازخواهد گشت و اگر مهر بورزد از عشق بهره‌مند خواهد شد، اگر پیوسته خرده‌گیری کند، دنیا او را سرزنش خواهد کرد، اگر دروغ بگوید، بی‌تردید دروغ خواهد شنید.»

چه کسانی باید این کتاب را بخوانند؟

اسکاول شین تلاش کرده تا کتاب‌ خود را در کمال سادگی بنویسد که از این جهت، همه خوانندگان می‌توانند با آن ارتباط برقرار کنند. از جهتی موضوعات کتاب می‌تواند دغدغه همه افراد در هرکجای دنیا باشد. اگر احساس می‌کنید در زندگی خود دچار بلاتکلیفی هستید، اگر نمی‌توانید درست را از غلط تشخیص دهید، اگر احساس کسالت و افسردگی می‌کنید، خواندن این کتاب را از دست ندهید.

کتابی که درباره آن می‌خوانید، یک کتاب همه‌پسند برای همه کسانی‌ست که دوست دارند راه درست زندگی را پیدا کنند، شروعی تازه داشته باشند و به سمت سعادت و موفقیت گام بردارند. از آنجایی که لحن کتاب عارفانه است و شما را به سمت معنویات زندگی سوق می‌دهد، اگر به مباحث متافیزیکی علاقه دارید، کتاب چهار اثر می‌تواند به کتاب محبوب‌تان تبدیل شود.

درباره فلورانس اسکاول شین، نقاشی که نویسنده شد

فلورانس اسکاول شین یک نویسنده، نقاش و سخنران آمریکایی است که در سال ۱۸۷۱ در نیوجرسی به‌دنیا آمد و در سال ۱۹۴۰ دیده از جهان فرو بست. اسکاول شین در ابتدا به‌عنوان تصویرگر کتاب فعالیت می‌کرد و پس از پیوستن به فرقه ا«ندیشه نو» که جنبشی از فرقه‌های عرفانی در قرن ۱۹ میلادی بود، کم‌ کم به نوشتن کتاب‌های متافیزیکی روی آورد. این نویسنده توانست با نوشتن کتاب‌های متعدد و برگزاری سخنرانی‌های عرفانی، به یکی از محبوب‌ترین معلمان دانش الهی تبدیل شود.

اسکاول شین افراد زیادی را در راه رسیدن به معنویت راهنمایی می‌کرد و برای گشودن گره از کار مردمان، همواره به آموزش مشغول بود. این نویسنده بزرگ با برگزاری کلاس‌های معنوی در سال‌های پیاپی، با همان سادگی و لحن طنزآمیزی که داشت، پیام معنوی را به گوش مردم می‌رساند و از آن‌ها می‌خواست در راه به‌کارگیری این پیام در زندگی‌شان تلاش کنند.

منتقدان این نویسنده معتقد هستند که بزرگترین راز موفقیت اسکاول شین این است که همیشه خودش بود؛ همواره ساده، بی‌تکلف، صمیمی و شوخ‌طبع. این نویسنده هرگز به‌دنبال تکلف نبود و سعی می‌کرد به سادگی صحبت کند. افراد زیادی هستند که چه در زمان حیات او و چه بعد از مرگش، با الگو قرار دادن پیام‌های معنوی اسکاول شین، راه زندگی خود را پیدا کرده‌ و توانسته‌اند به سمت سعادت پیش روند.

درباره بهترین ترجمه کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

کتاب حاضر به ترجمه نشمیل مشتاق توسط انتشارات نقش و نگار منتشر شده است که می‌توان این نسخه را یکی از موفق‌ترین ترجمه‌های کتاب دانست. نشمیل مشتاق سعی داشته همان لطافت و ظرافت نسخه اصلی را در نسخه ترجمه شده منعکس و با انتخاب کلماتی ساده، پیام نویسنده را منتقل کند. مشتاق یکی از بانوان مترجم ایرانی است که در زمان جنگ ایران و عراق، زمانی که هنوز کودکی نوپا بود، همراه با خانواده‌اش ارومیه را ترک کرد و به تهران آمد.

از دیگر نسخه‌های فارسی موفق و پرفروش کتاب اسکاول شین می‌توان به ترجمه گیتی خوش ‌دل اشاره کرد که توسط نشر پیکان منتشر شده است. این کتاب چندین بار به‌صورت نسخه صوتی نیز منتشر شده است که یکی از آن‌ها به ترجمه «سمانه فلاح» و گویندگی «اعظم حبیبی»، توسط نشر شادن پژواک در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است. برای تهیه کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین و دیگر نسخه‌های کتاب می‌توانید به فیدیبو مراجعه کنید.

در بخشی از کتاب می‌خوانید

آدمی به اندازه‌ای مورد لطف خداوند قرارمی‌گیرد که خود را لایق آن می‌داند. انسان‌ها تنها مالک چیزی خواهند شد که با دیده‌ی جان آن را مشاهده می‌کنند. هر کار بزرگ و هر دستاورد مهم، از طریق چنین بینشی به منصه‌ی ظهور می‌رسد و غالبا پیش از چنین رویدادهای عظیمی، شکست و ناکامی‌هایی به بارخواهد آمد. به هرحال کسی که از قانون الهی با خبر است، در مواجهه با ناکامی‌های ظاهری خود را نمی‌بازد و درحالی که هنوز«در اسارت» به سر می‌برد، خود را با انديشه‌ی رهایی زنده نگاه می‌دارد. او بدان گونه خود را امیدوار می‌سازد که خداوند وی را یاری می‌کند و چنان سجده‌ی شکر برمی‌آورد که گویی آزاد شده است.

پیامبران خدا همواره به پیروان‌شان گفته‌اند: «مگر نمی‌گویید فصل برداشت محصول چهار ماه دیگر است؟ زنهار، به شما می‌گوییم چشمان‌تان را بگشایید و مزارع را بنگرید. زیرا محصول هم اکنون آماده‌ی درو است.» بصیرت پیامبران «دنیای ماده» را می‌درد و بدین گونه است که جهان بعد چهارم بر آن‌ها تجلی می‌یابد و چیزها همان‌گونه می‌نمایند که در واقع هستند. از دیدگاه ذهن الهی همه‌چیز کامل و بی‌عیب و نقص است. بنابراین هر انسان می‌باید همواره پایان راه را مجسم کرده و نمود محقق شده‌ی خواسته‌اش را در ذهن مرور کند. این خواسته ممکن است تندرستی، عشق، مال و ثروت، ابراز کامل وجود، مسکن یا دوستانی خوب باشد. این خواسته‌ها درذهن الهی به‌طور کامل و جامعی نقش بسته‌اند.(ذهن الهی، همان ذهن فوق هشیار آدمی است.)

دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
گوینده هوشمند (AI)
راوی
حجم
2.۶۳ مگابایت
تعداد صفحات
367 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۱۲:۱۴:۰۰
نویسنده فلورانس اسکاول شین
مترجمنشمیل مشتاق
ناشرانتشارات نقش و نگار
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۶/۰۲/۲۷
قیمت ارزی
5.۵ دلار
قیمت چاپی
225,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
راوی
۲.۶۳ مگابایت
۳۶۷ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4
از 5
براساس رأی 1411 مخاطب
حال‌خوب‌کن ✨ (3)
آرامش‌بخش 🌱 (3)
5
ستاره
53 ٪
4
ستاره
25 ٪
3
ستاره
5 ٪
2
ستاره
3 ٪
1
ستاره
11 ٪
662 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
1

وقتی کتاب و تموم کردم و نظرات خوانندگان رو دیدم یه نکته واسه بار چندم بهم اثبات شد. اینکه مردم ایران به شدت خرافات و توهمات رو دوس دارن و روحیه تنبلی و منتظر معجزه بودن توشون موج میزنه. همه دوس دارن بدون اینکه به دلایل منطقی شکست‌ها و موفقیت‌هاشون بپردازن، دلایل موهومی براش پیدا کنن. متاسفانه اکثراً فکر میکنن خواستن توانستن است یا بهتر بگم، دوست دارن خواستن توانستن باشه. ولی خواستنِ تنها، بدون کسب علم، شناخت مسیرِ رسیدن به هدف و مهمتر از همه تلاشِ زیاد پشیزی هم ارزش نداره. بسیار بسیار کتاب بدی بود.

4

این کتاب حدود ۱۵ سال پیش نگرش من به زندگی و دنیا رو عوض کرد و عالی بود حتما بخونید

4

من اگر سمتی داشتم تدریس این کتاب رو تو همه دانشگاهها اجباری میکردم. من یک تولید کننده بودم که به مشکل خوردم یک سال زمینگیر شدم وقتی که این کتاب و یک نفر به من معرفی کرد ابتدای کتاب رو که خوندم خیلی متوجه نشدم ولی یواش یواش عاشق این کتاب شدم و بالغ بر ده بار این کتاب و خوندم و واقعا به همان نوعی که افراد پول پیدا میکردن به یک شکل دیگه ای به صورت معجزه وار به طلب هام میرسیدم فقط و فقط با ایمان کامل و تکرار کلمات .

4

با اینکه کتاب بسیار الهام بخش و مفیدى هست اما هیچ کدوم از حرف هاش ریشه علمى نداره و شاید بعضى حرفاش غیر منطقى به نظر میاد...مثلا در ابتداى کتاب میگه "دختر بچه اى بود که در کودکى همیشه اداى زنان بیوه رو درمیاورد و بزرگ که شد و ازدواج کرد بعد از مدتى شوهرش مرد و بیوه شد و این به خاطر این بود که همیشه بهش فکر میکرد!" در این مثال به شکل عجیبى عامل مرگ شوهر رو، تصورات همسرش دونسته و به طور کلى چیزی نیس که همه بتونن بهش معتقد بشن.

1

یعنی عاشقتونم همه ایران شده شیراز کتابی بدع بهشون بگو لازم نیست کاری بکنید لم بدید فکر کنید از اسمون می افته😄قانون جاذبه یه حقه بازی بزرگ بود چرا به معروفیت رسید چون راه حل شیرازی و آسون داشت برای رسیدن به اهداف فکر کن بهش میرسی.. هیچ کس با فکر کردن قهرمان المپیک نشده، هیچکس با فکر کردن تو دانشگاه شریف قبول نشده. عرق ریختن سعی کردن. کوشش، پشتکار. اگه فکر کنید که جهان و کائنات ذره ای یه اپسیون فقط قوانینشو تغییر خواهد داد فقط برای اینکه ما بجای کار و تلاش تو تخت نشسته و توی توهم فکر می کنیم واقعا احمق هستید

5

باسلام، ببینید من همواره معتقدم انسان به چیزی که درباره اش اطلاعات کافی و وافی ندارد، نیاید نظر قطعی بدهد. مثلا اینکه: قانون جذب بد است یا خوبست؟ بسیاری آنرا نجات بخش و حیاتی برای رسیدن به همه موفقیت ها میدانند، بعضی دیگر آنرا موهوم و خرافات میپندارند. من سوالم اینست، آیا شما چه موافق چه مخالف فرضا همین قانون جذب به تمام مسایل و ریزه کاریهای قانون جذب احاطه کامل علمی داربد که برخی تایید و برخی تکذیبش میکنید؟ ممکنه اینجا درپاسخ برخی دوستان هردو جناح موافق یامخالف بفرمایند خدا به ما عقل داده و ما براساس عقل خودمون میفهمیم این خوب یا بد است! من از این دسته از عزیزان سوال میکنم؟ شما بفرمایید فضا پیما چگونه از مدار زمین خارج و ماه ها و بعضا سالها در لایناهای آسمان ها به گردش میپردازد؟ یا اصولا چگونگی حرکت دادن آن را میتواتید تشریح کنید؟ قطعا اگر دانشمند این موضوع نباشید، آیا میتوانید بگویید نه من اصولا فضا پیما رو قبول ندارم تاچه رسد باینکه بدانم چگونه کار میکند ووو یا یکی دیگر بگوید بله خیلی چیز خوبی هم هست ولی نه نمیدانم چگونگه کار میکند... خب پس درباره مواردی نظیر قانون جذب یا نیایش های خانم اسکاول شین هم همین موضوع صادق است. جناب نیکلای تسلای میگوید: اگر میخواهید به اسرار کاينات پی ببرید باید رازهای انرژی، فرکانس و ارتعاش را بدانید یا سه گانه اعداد مرموز ۳ و ۶ و ۹ را اگر بدانید به اسرار کائنات پی خواهید برد. خب کداممان از اسرار این دو سه گانه خبر داریم؟ که اگر داشتیم قطعا نظراتمان متفاوت از این نظرات می بود. باتشکر و اعتذار از اطاله

4

من این کتابو از جای دیگه ای تهیه کردم؛خوندنش به معنای واقعی مسیر زندکیم رو تغییر داد.به نظرم لازمه همه ی آدما یه جلد از این کتاب شگفت انگیز رو همیشه داشته باشن و بخونن.رشته ی تحصیلی من فیزیکه،همینقدر بگم که با توجه به نظریه دوگانگی رفتار الکترون و اثبات باشعوری الکترون و بحث ناظر در علم فیزیک(بستگی داره تو به دنیا چطور نگاه کنی) میشه همه ی حرفای فلورانس رو توجیه علمی کرد.با خیال راحت بخونیدش و به توصیه هاش با قلب مطمئن عمل کنین و از نتایجش لذت ببرین❤

4

دوستانی که میگن این کتاب برای تنبل ها و خرافاتی هاست، باهاتون موافقم! فقط باید اینجوری کاملش کنم که متاسفم برای مردمی که برای تلاش نیاز به این حجم از خرافات و حرفهای بی پایه و اساس دارند! از اون کتاب قانون جذب که مفاهیم ساده ی فیزیک رو به طرز احمقانه و پر دروغی به کائنات و... ربط میده و از بی سوادی مردم سو استفاده میکنه! تا این کتاب که میاد خرافه ها رو به طرز وحشتناکی بسط و گسترش میده! و هزاران سخوران انویزشی و دروغگو که این حرفهای بی پایه و اساس رو نشر میدن! مثال ساده ی هزاران کودک آفریقایی که تمام طول عمر به غذا فکر میکنن و اخرم از سوء تغذیه میمیرن و بی شمار مثال دیگه نشون میده! "هیچ چیزی نمیتونه به شما کمک کنه و شما با تلاشتون فقط میتونید کمی از احتمال عدم موفقیتتون بکاهید!" ولی دلیل نمیشه شکست نخورید و به عنوان یه لوزر زندگیتون رو تموم نکنید!

4

توصیه میکنم این کتاب را جدا نخونید! درسته که ما دنبالِ یه چیزی میگردیم که همش به ما بگه "میتونید" اما واقعیت به گونه ای دیگه هست. واقع گرای باشیم! به جرات میتونم بگم از خوندن هیچ کتابی مثل این کتاب بهم نریختم! از بسکه بی منطق سخن میگفت :)

3

واقعا نمی‌فهمم چرا این همه نظرات منفی درمورد این کتاب وجود داره این کتاب منو از افسردگی نجات داد این کتاب باعث شد من دوباره شادیمو پیدا کنم خانوم اسکاول شین بود که باعث شد من ارتباط خوبی با خدا داشته باشم کسایی که نظر منفی نسبت به این کتاب دارن انتظار اینو دارن که هیییچ کاری نکنن و خوندن این کتاب بهشون همه چی بده متاسفانه تو جامعه خرافی و احمقانه ایران اینطوریه که مردم فک میکنن اگه به کتاب های معنوی فحش بدن و بگن فقط این دنیا وجود داره و دنیای عمیق‌تری وجود نداره، خیلی خفن و شاخن!!! متاسفانه درمورد کتاب های تغییر افکار و قانون جذب متوجه این موضوع مهم نمیشن که «تمامی رفتار و عادات انسان ها از افکارشون نشات میگیره» شما که با کف پات تصمیم نمی‌گیری کاری رو انجام بدی با ذهنت و افکارت تصمیم میگیری و وقتی افکارتون و باور هاتون تغییر کنه تصمیمات و عادت ها و درنهایت نتایجتون هم عوض میشه و دقیقا به خاطر همین بود که این کتاب به من کمک کرد که زندگیمو بهتر و روشن تر کنم

نمایش 652 نقد دیگر
4
(1,411)
آرامش‌بخش 🌱 (3)
99,000
٪50
49,500
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
چهار اثر فلورانس اسکاول شین
٪50
چهار اثر فلورانس اسکاول شین
فلورانس اسکاول شین
انتشارات نقش و نگار
4
(1,411)
آرامش‌بخش 🌱 (3)
99,000
٪50
49,500
تومان