دانلود اپلیکیشن
0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
چهار اثر فلورانس اسکاول شین

معرفی، خرید و دانلود کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین

درباره چهار اثر فلورانس اسکاول شین

در بهبوهه زندگی و در زمانی‌که هر روز در معرض اخبار منفی هستید، در روزهایی که مشکلات روی هم انبار شده و شما انرژی خود را از دست داده‌اید، در تمام لحظات طاقت‌فرسای زندگی، چه چیزی بیشتر از یک کتاب معجزه‌گر می‌تواند حال‌تان را خوب کند و راه را نشان‌تان دهد؟ اینجا همان جایی‌ست که باید یک لحظه توقف کنید، از هرج و مرج بیرون بیایید و از اندیشه‌های کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین کمک بگیرید. کتابی که قرار است درباره آن بخوانید، زندگی شما را زیر و رو خواهد کرد و راه درست را نشان‌تان خواهد داد.

درباره کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

کتابی که قرار است درباره آن بخوانید، یک کتاب متفاوت در زمینه کتاب‌های خودیاری و موفقیت است که شما را به سمت سعادت و زندگی بهتر راهنمایی می‌کند. این کتاب نوشته «فلورانس اسکاول شین» است که نامش را روی جلد کتاب می‌توانید مشاهده کنید. کتابی که قرار است آن را مطالعه کنید دارای چهار اثر از اسکاول شین است که در یکجا گردآوری و در قالب یک کتاب عرضه شده‌ است.

چهار کتاب اسکاول شین یعنی «بازی زندگی و چگونگی آن»، «کلام تو عصای معجزه‌گر توست»، «در مخفی موفقیت» و «قدرت کلام» به ترتیب در فصل‌های جداگانه قرار دارند و هرکدام درباره یک موضوع متفاوت صحبت می‌کنند. مجموع درس‌های اسکاول شین به شما کمک می‌کنند راه زندگی خود را پیدا کنید و در پناه معنویت، موفقیت را از آن خود کنید.

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ترجمه «نشمیل مشتاق» به‌صورت کتاب الکترونیکی و در ۲۸۲ صفحه منتشر شده است. کتاب که به‌صورت نسخه انگلیسی با عنوان «The Writings of Florence Scovel Shinn» برای اولین بار در سال ۱۹۹۶منتشر شد، توانست به سرعت در صدر پرفروش‌ترین کتاب‌ها قرار بگیرد و بارها به چندین زبان زنده دنیا ترجمه شود. این کتاب به زبان فارسی نیز ترجمه شده است که می‌توانید نسخه ترجمه شده آن را از فیدیبو دانلود کرده و مطالعه کنید.

کتاب حاضر سراسر از فضای معنوی است و جملاتی دارد که روح شما را جلا می‌بخشد. لحن کتاب بسیار گیرا و صمیمی است و در درس‌های مختلف آن، جایی برای جملات پرتکلف نیست. از طرفی اسکاول شین کوشیده تا مانند یک معلم معنوی، تجریبات خودش را با کلامی عاشقانه و صادقانه، در اختیار خوانندگان قرار دهد. این کتاب بهتان می‌آموزد که چگونه با تغییر دیدگاه خود نسبت به جهان، از بدی‌ها دوری کنید و با فرستادن انرژی مثبت به جهان، انرژی مثبت دریافت کنید.

آموزه‌های کتاب می‌توانند غبار از دیدگاه شما بشویند و کمک کنند تا با نگاهی تازه، به پیرامون خود بنگرید. تمام تلاش نویسنده این است که به خوانندگان، قدرت ذهن هوشیار را گوشزد کند و بهشان یاد بدهد با آگاهی قدم بردارند. با خواندن کتاب چهار اثر می‌توانید به قدرت ذهن خود پی ببرید و فعالانه برای زندگی خود، تصمیم‌گیری کنید.  

اسکاول شین در بخشی از کتاب می‌گوید:«آدمی هر آنچه را که بکارد. همان را درو خواهد کرد. اين گفتار بدان معناست که هر عملی که از انسان سر بزند –چه در گفتار و چه در کردار- به خود او بازخواهد گشت و در واقع او از هر دستی که می‌دهد، از همان دست باز پس می‌گیرد. اگر انسان نفرت بورزد، نفرت به او بازخواهد گشت و اگر مهر بورزد از عشق بهره‌مند خواهد شد، اگر پیوسته خرده‌گیری کند، دنیا او را سرزنش خواهد کرد، اگر دروغ بگوید، بی‌تردید دروغ خواهد شنید.»

چه کسانی باید این کتاب را بخوانند؟

اسکاول شین تلاش کرده تا کتاب‌ خود را در کمال سادگی بنویسد که از این جهت، همه خوانندگان می‌توانند با آن ارتباط برقرار کنند. از جهتی موضوعات کتاب می‌تواند دغدغه همه افراد در هرکجای دنیا باشد. اگر احساس می‌کنید در زندگی خود دچار بلاتکلیفی هستید، اگر نمی‌توانید درست را از غلط تشخیص دهید، اگر احساس کسالت و افسردگی می‌کنید، خواندن این کتاب را از دست ندهید.

کتابی که درباره آن می‌خوانید، یک کتاب همه‌پسند برای همه کسانی‌ست که دوست دارند راه درست زندگی را پیدا کنند، شروعی تازه داشته باشند و به سمت سعادت و موفقیت گام بردارند. از آنجایی که لحن کتاب عارفانه است و شما را به سمت معنویات زندگی سوق می‌دهد، اگر به مباحث متافیزیکی علاقه دارید، کتاب چهار اثر می‌تواند به کتاب محبوب‌تان تبدیل شود.

درباره فلورانس اسکاول شین، نقاشی که نویسنده شد

فلورانس اسکاول شین یک نویسنده، نقاش و سخنران آمریکایی است که در سال ۱۸۷۱ در نیوجرسی به‌دنیا آمد و در سال ۱۹۴۰ دیده از جهان فرو بست. اسکاول شین در ابتدا به‌عنوان تصویرگر کتاب فعالیت می‌کرد و پس از پیوستن به فرقه ا«ندیشه نو» که جنبشی از فرقه‌های عرفانی در قرن ۱۹ میلادی بود، کم‌ کم به نوشتن کتاب‌های متافیزیکی روی آورد. این نویسنده توانست با نوشتن کتاب‌های متعدد و برگزاری سخنرانی‌های عرفانی، به یکی از محبوب‌ترین معلمان دانش الهی تبدیل شود.

اسکاول شین افراد زیادی را در راه رسیدن به معنویت راهنمایی می‌کرد و برای گشودن گره از کار مردمان، همواره به آموزش مشغول بود. این نویسنده بزرگ با برگزاری کلاس‌های معنوی در سال‌های پیاپی، با همان سادگی و لحن طنزآمیزی که داشت، پیام معنوی را به گوش مردم می‌رساند و از آن‌ها می‌خواست در راه به‌کارگیری این پیام در زندگی‌شان تلاش کنند.

منتقدان این نویسنده معتقد هستند که بزرگترین راز موفقیت اسکاول شین این است که همیشه خودش بود؛ همواره ساده، بی‌تکلف، صمیمی و شوخ‌طبع. این نویسنده هرگز به‌دنبال تکلف نبود و سعی می‌کرد به سادگی صحبت کند. افراد زیادی هستند که چه در زمان حیات او و چه بعد از مرگش، با الگو قرار دادن پیام‌های معنوی اسکاول شین، راه زندگی خود را پیدا کرده‌ و توانسته‌اند به سمت سعادت پیش روند.

درباره بهترین ترجمه کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

کتاب حاضر به ترجمه نشمیل مشتاق توسط انتشارات نقش و نگار منتشر شده است که می‌توان این نسخه را یکی از موفق‌ترین ترجمه‌های کتاب دانست. نشمیل مشتاق سعی داشته همان لطافت و ظرافت نسخه اصلی را در نسخه ترجمه شده منعکس و با انتخاب کلماتی ساده، پیام نویسنده را منتقل کند. مشتاق یکی از بانوان مترجم ایرانی است که در زمان جنگ ایران و عراق، زمانی که هنوز کودکی نوپا بود، همراه با خانواده‌اش ارومیه را ترک کرد و به تهران آمد.

از دیگر نسخه‌های فارسی موفق و پرفروش کتاب اسکاول شین می‌توان به ترجمه گیتی خوش ‌دل اشاره کرد که توسط نشر پیکان منتشر شده است. این کتاب چندین بار به‌صورت نسخه صوتی نیز منتشر شده است که یکی از آن‌ها به ترجمه «سمانه فلاح» و گویندگی «اعظم حبیبی»، توسط نشر شادن پژواک در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است. برای تهیه کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین و دیگر نسخه‌های کتاب می‌توانید به فیدیبو مراجعه کنید.

در بخشی از کتاب می‌خوانید

آدمی به اندازه‌ای مورد لطف خداوند قرارمی‌گیرد که خود را لایق آن می‌داند. انسان‌ها تنها مالک چیزی خواهند شد که با دیده‌ی جان آن را مشاهده می‌کنند. هر کار بزرگ و هر دستاورد مهم، از طریق چنین بینشی به منصه‌ی ظهور می‌رسد و غالبا پیش از چنین رویدادهای عظیمی، شکست و ناکامی‌هایی به بارخواهد آمد. به هرحال کسی که از قانون الهی با خبر است، در مواجهه با ناکامی‌های ظاهری خود را نمی‌بازد و درحالی که هنوز«در اسارت» به سر می‌برد، خود را با انديشه‌ی رهایی زنده نگاه می‌دارد. او بدان گونه خود را امیدوار می‌سازد که خداوند وی را یاری می‌کند و چنان سجده‌ی شکر برمی‌آورد که گویی آزاد شده است.

پیامبران خدا همواره به پیروان‌شان گفته‌اند: «مگر نمی‌گویید فصل برداشت محصول چهار ماه دیگر است؟ زنهار، به شما می‌گوییم چشمان‌تان را بگشایید و مزارع را بنگرید. زیرا محصول هم اکنون آماده‌ی درو است.» بصیرت پیامبران «دنیای ماده» را می‌درد و بدین گونه است که جهان بعد چهارم بر آن‌ها تجلی می‌یابد و چیزها همان‌گونه می‌نمایند که در واقع هستند. از دیدگاه ذهن الهی همه‌چیز کامل و بی‌عیب و نقص است. بنابراین هر انسان می‌باید همواره پایان راه را مجسم کرده و نمود محقق شده‌ی خواسته‌اش را در ذهن مرور کند. این خواسته ممکن است تندرستی، عشق، مال و ثروت، ابراز کامل وجود، مسکن یا دوستانی خوب باشد. این خواسته‌ها درذهن الهی به‌طور کامل و جامعی نقش بسته‌اند.(ذهن الهی، همان ذهن فوق هشیار آدمی است.)

دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
حجم
2.۶۳ مگابایت
تعداد صفحات
367 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۱۲:۱۴:۰۰
نویسنده فلورانس اسکاول شین
مترجمنشمیل مشتاق
ناشرانتشارات نقش و نگار
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۶/۰۲/۲۷
قیمت ارزی
5.۵ دلار
قیمت چاپی
225,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
۲.۶۳ مگابایت
۳۶۷ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4.1
از 5
براساس رأی 1056 مخاطب
5
ستاره
52 ٪
4
ستاره
30 ٪
3
ستاره
3 ٪
2
ستاره
3 ٪
1
ستاره
10 ٪
656 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
9
919339****
۱۴۰۲-۰۴-۲۹
3

واقعا نمی‌فهمم چرا این همه نظرات منفی درمورد این کتاب وجود داره این کتاب منو از افسردگی نجات داد این کتاب باعث شد من دوباره شادیمو پیدا کنم خانوم اسکاول شین بود که باعث شد من ارتباط خوبی با خدا داشته باشم کسایی که نظر منفی نسبت به این کتاب دارن انتظار اینو دارن که هیییچ کاری نکنن و خوندن این کتاب بهشون همه چی بده متاسفانه تو جامعه خرافی و احمقانه ایران اینطوریه که مردم فک میکنن اگه به کتاب های معنوی فحش بدن و بگن فقط این دنیا وجود داره و دنیای عمیق‌تری وجود نداره، خیلی خفن و شاخن!!! متاسفانه درمورد کتاب های تغییر افکار و قانون جذب متوجه این موضوع مهم نمیشن که «تمامی رفتار و عادات انسان ها از افکارشون نشات میگیره» شما که با کف پات تصمیم نمی‌گیری کاری رو انجام بدی با ذهنت و افکارت تصمیم میگیری و وقتی افکارتون و باور هاتون تغییر کنه تصمیمات و عادت ها و درنهایت نتایجتون هم عوض میشه و دقیقا به خاطر همین بود که این کتاب به من کمک کرد که زندگیمو بهتر و روشن تر کنم

p
par**********@gmail.com
۱۴۰۲-۰۴-۰۵
4

تا وقتی برات اتفاق نیفته این کتابو باور نمیکنی ، اما در مورد من خونه و کار و ازدواج و بچه و یه سری چیزای دیگه اتفاق افتاد ، نه اینکه الان کتابو بخونی و بعدش برات اتفاق بیفته ... نه اینطور نیست زمان میبره اما باید واقعا باور داشته باشی و تا زمانیکه باور و احساست عمیق و واقعی نباشه کاربردی نداره.

9
912397****
۱۴۰۲-۰۴-۰۵
5

کتابی است که بابی جدید برای آشنایی با بعد چهارم باز میکنه، بعدی که ذهن منطقی رو در مرتبه پایین تری از ضمیر ناخودا اگاه و فراآگاه قرار میگیره، درسته ذهن منطقی ذهن بیمار و ترسو ا بشره... در طول تاریخ انسانهای شجاع تاثیر گذار بودند و نه محتاط، ذهن منطقی محتاط و ترسوست، ذهن فرا آگاه ایمان رو بارمغان میاره و ایمان شجاعت عمل میاره، این کتاب به زیبایی قانون نانوشته بعد چهارم رو به تحریر درمیاره، ☆☆ذهن منطقی نتیجه به بار میاره ذهن متصل به کائنات معجزه بهمراه میاره ☆☆ ضمنا دوستان در تکمیل این کتاب، کتاب محدودیت صفر اثر جو ویتال رو توصیه میکنم.

9
937996****
۱۴۰۲-۰۳-۲۱
5

بسیار کتاب پر محتوا و کاملی بود در جهت قانون جذب برای من که از این قانون استفاده میکنم کاملا قابل درک و فهم‌ بود

ف
فاطمه فرحانی پور
۱۴۰۲-۰۳-۱۱
1

من،فقط چندصفحه اش رو خوندم و متاسفانه از ادامه اش سرد ومنصرف شدم.. اونقدر که تعریفش رو شنیدم،جالب و جذاب نبود..

9
905805****
۱۴۰۲-۰۳-۱۰
2

همه یک واژه روانشناسی زرد یاد گرفتند و همه فوق العاده عجول هستند.نوشتند که دوروز خوندن نتیجه نداشته.😳😳😳بعد میگن علمی نیست.توقعات شما که بعد از دوروز نتیجه بده علمی هست؟ بی نظیر ترین و عالی ترین کتابی که خوندم هست و درک آن برای همه آسان نیست.

9
903773****
۱۴۰۲-۰۲-۲۱
3

از لحاظ علمی اثری هست به نام پلاسیبو که باعث میشه شما مثلا یه استامینیفون بخورید اما باور داشته باشید که داروی ضد سرطانه و وقتی خوردید واقعا سرطان رو درمان کنه، از این جهت این جور کتاب ها تاثیر خودشون رو میذارن مثل کتاب مغازه جادویی

9
919373****
۱۴۰۲-۰۲-۰۷
1

این کتاب کاملا غیر علمی واز کتابهای روانشناسی زرد من قبلا قبول داشتم ام حالا به هیچ عنوان مزخرفاتی چون قانون جذب ،کارما ، و...‌ شاید در ابتدا با خواندن کتاب و انکار مشکلات حالتان خوب شود اما پس از مدتی آنها قوی تر بر می گردند ...توصیه می کنیم کتاب‌هایی بخوانید که پشتوانه علمی داشته باشند ..

9
917208****
۱۴۰۲-۰۱-۳۰
4

این کتاب در اصل بما طرز درست فکر کردن و میده با اینکه بعضی از گفته هاش بدور از منطقه ولی اگه ما توجه کنیم تو این دنیا هر اتفاقی پیش میاد پس اینکه ما چ فکری درباره اون موضوع کنیم مهمه این کتاب بیشتر میخواد به این اشاره کنه که فکر ماست ک باعث میشه آینده یا حتی حال روزمون ساخته بشه

n
nahid afravi
۱۴۰۱-۱۲-۲۹
4

به نظرم ما آدم تلاش خودش رو بکنه و نتیجه رو به خدا واگذار کنه، یک نوع رهایی که من فکر میکنم منظور اسکاول شین از حرفاش همین باشه… نلاش میکنی و در کنارش وسایل رسیدن به خواسته ات رو هم فراهم میکنی و بهش فکر میکنی، ولی اصرار و پافشاری نمیکنیو صبز میکنی ….

نمایش 646 نقد دیگر
4.1
(1056)
75,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
چهار اثر فلورانس اسکاول شین
چهار اثر فلورانس اسکاول شین
فلورانس اسکاول شین
نشمیل مشتاق
انتشارات نقش و نگار
4.1
(1056)
75,000
تومان