فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی هفت داستان کتاب صوتی

کتاب صوتی هفت داستان

نسخه الکترونیک کتاب صوتی هفت داستان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۷,۸۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب صوتی هفت داستان

کتاب «هفت داستان» مجموعه هفت داستان کوتاه به قلم «رضا قیصریه» است که در سال ۱۳۷۲ برنده قلم زرین مجله گردون شده است. او درسال ۱۳۸۲ برای ترجمه آثار ایتالیایی و مقالاتی در مورد ادبیات، سینما و تئاتر ایتالیا به زبان فارسی جایزه‌ای از وزارت فرهنگ و میراث فرهنگی این کشور دریافت کرد. در قسمتی از کتاب می‌شنویم: «از کلاس آمده بودم بیرون که سیگار بکشم، دیدم دختری در راهروی بلند دانشکده آرام و شمرده می‌آید. کیفی روی شانه‌اش آویزان بود و دستش را روی آن گذاشته بود. نزدیک من که رسید کمی ایستاد، تکانی داد به موهای سیاه بلندش که روی شانه‌اش ریخته بود و رفت توی کلاس. به سیگار پک می‌زدم و از پنجره، عمارت تنومند، قدیمی و دود گرفته دانشگاه وین را تماشا می‌کردم و گاهی هم نگاهی می‌انداختم به راهروی بلند دانشکده که به دهلیزی می‌مانست. سیگارم که تمام شد سیگاری دیگر روشن کردم. می‌خواستم از فرصت استفاده کنم و تا می‌شود طولش بدهم. وقتی دو مرتبه رفتم تو، درس تمام شده بود و دانشجوها داشتند بلند می‌شدند. اما آفریچ با آن صورت گرد و گونه‌های توپر و پف‌کرده‌اش هنوز پشت میز نشسته بود و داشت کتابی را که جلویش باز بود می‌بست.»

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی هفت داستان

کتاب رو ک شنیدم احساس مسئولیت کردم که نظرمو بنویسم. و شاید تا وقتی کتاب رو تموم میکنم خوندن نظر برای خیلی ها دیر شده باشه. اخه کم پیش میاد از استفاده از یه کتاب پشیمون باشم. تا اون جای کتاب که من شنیدم: حس و حال ایرانی های غرب زده رو به تصویر کشیده( که معمولا نه تعهد و احساسات شرقی رو داره نه نظم و علم غرب رو. و در عوض بی قیدی غرب و تنبلی های جهان سوم رو داره) ادم هایی با سطح تفکر و شخصیت پایین که تصورشون از سطح بالا و جذابیت یه سری ژست و شرایط خاصه. صدای راوی درمقابل انسان های عادی خوب ولی در مقایسه با راوی های دیگه حرف چندانی واسه گفتن نداره.ولی لحنشون به سبک داستان ها میاد. امیدوارم برای تصور کتاب قبل از خرید کمکی کرده باشم.
در 1 سال پیش توسط مطهره پورجم
بسیار صدای زیبا برای روایت کردن شنیدم،خوشحالم که یک اپ ایرانی با کیفیت میبینم میشنوم و لذت میبرم❤️
در 1 سال پیش توسط msa...def
چرا شما از آقای هادی مشهدی برای قرائت استفاده نمیکنید.ایشون کتاب بوف کور رو خوندن.اینقدر وهم عجیبی در صداشون هست که...فوق العاده اند.
در 9 ماه پیش توسط مهرک طهوری
جالب بود
در 1 سال پیش توسط nim...ani