فیدیبو نماینده قانونی نشر افق و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب آموندسن

کتاب آموندسن

نسخه الکترونیک کتاب آموندسن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱,۲۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب آموندسن

حدسم راجع به خانه‌ی‎ واقع در آموندسن درست بود. من را برای شام برد همان‌جا. یک روز در راهرو به‌هم برخوردیم، ظاهراً من را که دید، همان لحظه تصمیم گرفت دعوتم کند به شام، لابد یادش افتاده بود به من قول داده راجع به برنامه‌ی تدریس صحبت کنیم.

ادامه...
  • ناشر نشر افق
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.37 مگابایت
  • تعداد صفحات ۸۰ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب آموندسن

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

درباره ی نویسنده

آلیس مونرو نویسنده ی معاصر کانادایی و برنده ی جایزه ی نوبل ادبیات در سال ۲۰۱۳ است که آکادمی سوئد لقب «استاد داستان کوتاه معاصر» را به وی داده است.
آلیس آن مونرو ۱۰ ژوئیه ی ۱۹۳۱ در کانادا به دنیا آمد. پدرش کشاورز و مادرش معلم بود. او نوشتن را از نوجوانی شروع کرد و اولین داستانش به نام «ابعاد یک سایه» در سال ۱۹۵۰ زمانی که هنوز دانشجوی دانشگاه وسترن اونتاریو بود منتشر شد.
مونرو در داستان های اولیه اش به مضامینی چون بلوغ و کنارآمدن با خانواده پرداخته، اما با گذر از نوجوانی و جوانی، توجه او به میان سالی و تنهایی بیشتر شده است. زادگاه مونرو شهر کوچک وینگم در ایالت انتاریوی کاناداست و مکان داستان هایش هم غالباً شهرهای کوچک این ایالت هستند. داستان هایش معمولاً روندی آرام دارند، ولی حادثه ای زیر این سطح آرام جریان دارد که مونرو در طول داستان، با ظرافت از آن رازگشایی می کند و در پایان، خواننده را شگفت زده برجا می گذارد. بیشترِ داستان های مونرو برای اولین بار در نشریه ی معتبر «نیویورکر» چاپ شده اند. آخرین داستانی که از مونرو در «نیویورکر» چاپ شد «آموندسن» بود که اوت ۲۰۱۲ از مجموعه ی «زندگی عزیز»، آخرین مجموعه داستان مونرو انتخاب شده است. مونرو که اکنون هشتادودوساله است در شهری کوچک واقع در اونتاریو زندگی می کند. او هنوز هم سرسختانه می نویسد. خودش می گوید از این بابت متعجب است: «انتظار داشتم تا الان بازنشسته شده باشم.»

نظرات کاربران درباره کتاب آموندسن