0
آوانامه

معرفی کتاب‌های آوانامه

آوانامه

نشر صوتی آوانامه، در سال 1393 با ثبت و تاسیس «موسسه فرهنگی آوانامه» فعالیت خود را به صورت رسمی و حرفه‌ای در زمینه ی تولید و نشر کتاب‌های صوتی، مجلات صوتی، نمایش‌های رادیویی، پادکست و سایر آثار فرهنگی شنیداری آغاز کرد.

آوانامه با همکاری تعدادی از برترین و معتبرترین ناشرین کتاب کشور نظیر نشر ققنوس، چشمه، نگاه، قطره، نی، ثالث، نیلوفر، امیر کبیر و... همچنین گروهی از برترین گویندگان رادیو و بازیگران سینما و تئاتر و تشکیل کارگروه‌های تخصصی در حوزه‌های کارگردانی و تدوین آثار صوتی، در حال تولید آثار فرهنگی شنیداری با به کارگیری جدیدترین تکنولوژی‌های صوتی روز جهان است و توانسته تا کنون بیش از 950 عنوان کتاب صوتی شامل تعدادی از فاخرترین و مهم‌ترین عناوین ادبی ایران و جهان را تولید کند.

کسب عنوان «ناشر الکترونیک برگزیده کشور» در سال 96 و کسب نشان عالی سرآمد، رتبه اول جشنواره کتاب‌های مجازی در سال 95، رتبه دوم جشنواره صفحه خیال در سال 98 همچنین حضور در نمایشگاه‌های معتبر کتاب ایران و اروپا بخشی از جوایز و افتخارات آوانامه است.

موضوعات کتاب‌های صوتی آوانامه:

-         رمان و داستان خارجی

-         رمان و داستان ایرانی (ادبیات معاصر ایران)

-         تاریخ

-         فلسفه و عرفان

-         روانشناسی و جامعه‌شناسی

-         موفقیت و توسعه فردی

-         علمی

-         کودک و نوجوان

پرفروش‌ترین کتاب‌های صوتی آوانامه:

نشر صوتی آوانامه، در حدود یک دهه فعالیت خود در زمینه تولید و نشر کتاب‌های صوتی، توانسته نسخه صوتی تعداد قابل توجهی از عناوین فاخر و پرفروش ادبیات ایران و جهان را تولید کند که می‌توان به نسخه صوتی کتاب‌های زیر اشاره کرد:

-         کلیدر (با حضور بیش از 150 گوینده)

-         برادران کارامازوف

-         خوشه‌های خشم

-         سمفونی مردگان

-         مجموعه ارباب حلقه‌ها

-         مجموعه هری پاتر