فیدیبو نماینده قانونی آوانامه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی وقتی نیچه گریست کتاب صوتی

کتاب صوتی وقتی نیچه گریست

نسخه الکترونیک کتاب صوتی وقتی نیچه گریست به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

درباره کتاب صوتی وقتی نیچه گریست

کتاب وقتی نیچه گریست آمیزه‌ای است از واقعیت و خیال، جلوه‌ای از عشق، تقدیر و اراده در وین خردگرای سده‌ی نوزدهم و در آستانه زایش فیلسوف اروپا. یوزف برویر، از پایه‌گذاران روانکاوی، دانشجوی پزشکی جوانی به نام زیگموند فروید، همه اجزایی هستند که در ساختار رمان در هم تنیده می‌شوند تا حماسه‌ی فراموش نشدنی رابطه خیالی میان بیماری خارق‌العاده و درمانگری استثنایی را بیافرینند. در ابتدای رمان، لو‌سالومه، این زن دست‌نیافتنی از برویر می‌خواهد تا با استفاده از روش آزمایشی«درمان با سخن گفتن»، به یاری نیچه‌ای ناامید و در خطر خودکشی بشتابد. در این رمان جذاب، دو مرد برجسته و اسرار آمیز تاریخ، تا ژرفای وسواس‌های خویش پیش می روند و در این راه، به نیروی رهایی بخش دوستی دست می‌یابند.

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی وقتی نیچه گریست

صدای خوب در کنار مهارت گویندگی خوب و شخصیت پردازی خوب از راوی، همچنین استفاده از صداهای پس زمینه و موسیقی مناسب جذابیت گوش دادن به این اثر جذاب اروین د. یالوم رو دوچندان کرد. ادبیات ترجمه رو هم دوست داشتم هرچند متن اصلی رو نخوندم و نمیتونم اظهار نظر دقیق و جامعی داشته باشم.
در 6 ماه پیش توسط کیانوش صنعت کار
نمیدونم در این سی و شش سال زندگی،چرا تا الان این کتاب رو نخونده بودم.عالی ی ی
در 5 ماه پیش توسط فاطمه جعفری بد
واقعا خیلی گرونه ۱۸۰۰۰ تومان ! اقلا همین میزان هم نت مصرف میشه ....خیلی گرونه هر چند که کتابی بینظیره
در 4 ماه پیش توسط آرش اشکانی
نمونه صوتی کتاب، اشتباهه و مربوط به کتاب زندگی نیچه است.
در 3 ماه پیش توسط مرتضی
فک کنم اشتباهی پیش اومده ! و مشخصات و نمونه صوتی یک کتاب دیگه به صورت اشتباه اینجا عرضه شده چون: وقتی نمونه صوتی رو گوش می کنم بیان میکنه "نوین کتاب گویا" در صورتی که عرضه کننده "آوانامه" هستش! وعنوان کتاب رو بیان می کنه "نیچه"! و نویسنده رو به جای "یالوم" بیان میکنه "ژیل دولوز"! و مترجم رو "دکتر پرویز همایون پور" اعلام میکنه! و راوی رو "احسان چریکی" معرفی می کنه!! دوستان فیدیبو لطفا بررسی و رسیدگی کنید..!
در 2 ماه پیش توسط مرتضي كاظمي
فوق العادس
در 7 ماه پیش توسط ami...ary
عالیه . در خریدش شک نکنید . با کیفیت . کتابشم پرفروش ترین کتاب هاست
در 6 ماه پیش توسط h.peyvand
نمونه صوتی که گذاشته شده، مربوط به این کتاب نیست بلکه مربوط به کتاب نیچه است و با صدای احسان چریکی. لطفا تصحیح کنید. با سپاس
در 2 ماه پیش توسط y.k...emi
لطفا این اثر رو هم توی تخفیفات یالوم قرار بدید
در 4 ماه پیش توسط بهراد بهراد
صدای آقای آرمان سلطان زاده خیلی گرم و دلنشینه و مهارت گویندگیشون به خوبی احساساتو منتقل میکنه به طوری که تازه متوجه ضعف گوینده های دیگه میشم،و اما درباره کتاب نیاز به نظر دادن نیست یکی از بهترین کتاب ها و یکی از بهترین نویسنده ها حتما ارزششو داره
در 2 ماه پیش توسط sarah movafagh