دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی آتش از پشت شیشه کتاب صوتی

کتاب صوتی آتش از پشت شیشه

نسخه الکترونیک کتاب صوتی آتش از پشت شیشه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی آتش از پشت شیشه را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی آتش از پشت شیشه

کتاب صوتی «آتش از پشت شیشه» نوشته‌ی شهلا حائری است که با خوانش ایشان منتشر شده. «آتش پشت شیشه» دربردارنده‌ی نگاه نقدانه‌ی شهلا حائری نسبت به موضوعات کلیشه‌ای اشتباه در زندگی زنان و به طور خاص زنان ایرانی است. او در قالب روایت داستانی خود از کلیشه‌هایی می‌گوید که در دنیای امروز جایی ندارند و جامعه سعی در از بین بردن آن‌ها دارد. حائری در این کتاب از استقلال زنان می‌گوید و ما جابه‌جا حضور آن را در ذهنیات کاراکتر داستان شاهدیم. در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: دارا همچنان به خیابان خیره مانده است. حرفی نمی‌زند. نگاهم نمی‌کند. دردم را رفو نمی‌کند. اصلاً با من نیست. خدایا این مرد غریبه کنار من کیست؟ کجاست آن مردی که برایش شاملو می‌خواندم. حتا چهره‌اش هم برایم غریب است.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی آتش از پشت شیشه

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی آتش از پشت شیشه

خوانشش را دوست نداشتم
در ۲ ماه پیش توسط 935...670 ( | )
اوایل داستان رو دوست نداشتم ولی داستان جلوتر رفت جذاب شد موضوع قشنگی داره دوستان گوش کنید آموزنده است
در ۴ ماه پیش توسط 930...959 ( | )
١- الزاما نویسنده یک کتاب راوی خوبی برای کتاب نیست ٢- علیرغم فضاهای مدرن، ولی کتاب در طبقه عامه‌پسند قرار می‌گیرد ٣- شخصیت‌ها بعد و عمق ندارند. هزارتویی از انها نمی‌بینیم ۴- مردان کتاب همه منفی هستند
در ۳ سال پیش توسط مرتضی ( | )