فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب صوتی صد سال تنهایی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی صد سال تنهایی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی صد سال تنهایی


گابریل گارسیا مارکز به‌خاطر این کتاب، موفق به کسب نوبل ادبی شده است. او در صد سال تنهایی، سبکی نو را بنیان نهاد. مارکز در عین واقع‌گرایی و واقع‌نمایی، عناصر شگفت‌انگیز دنیای اسطوره و تخیل را به عقاید خاص مردم پیوند داد و اثری متفاوت با دنیای واقعیت یا تخیلِ محض ساخت. این سبک را در اصطلاح رئالیسم جادویی می‌گویند. رمان صد سال تنهایی در سال ۱۹۶۵ در شمارگان هشت‌هزار نسخه و به زبان اسپانیایی در آرژانتین به چاپ رسید که همه‌ی نسخه‌های آن در هفته‌ی اول فروخته شد. بعد از گذشت تقریبا پنج دهه از اولین چاپ این کتاب، بیش از سی‌میلیون جلد از آن در سراسر دنیا به فروش رفته و به بیش از سی زبان مختلف ترجمه شده است. این کتاب حکایت شش نسل از خانواده‌ای کولی است که محکوم به تنها زیستن هستند. خوزه آرکادیو بوئندیا و اورسولا ایگوآران، زن و شوهری هستند که همراه تنی چند از دوستانشان دهکده‌ی خود را ترک می‌کنند تا به جای جدیدی برسند و سپس دهکده‌ موکوندو را بنیان می‌گذارند؛ دهکده‌ای که در ابتدا بکر و جادویی است؛ ولی بعد از ارتباط با سایر تمدن‌ها، عناصر خیال از آن دور می‌شود. صدسال تنهایی از زبان سوم‌شخص حکایت می‌شود. مارکز در صد سال تنهایی واقعیت اجتماعی و جغرافیایی جدید کولی‌ها را از همان ابتدا به تفکرات و اسطوره‌های آنها پیوند می‌دهد. شگفتی‌های مربوط به حضور کولی‌ها در دهکده را که به واقعیت زندگی در کلمبیا شباهت دارند، با جادوهایی که در این داستان رخ می‌دهند، ادغام می‌کند و استفاده از سبک رئالیسم جادویی در رمان را به اوج خود می‌رساند.

ادامه...
  • ناشر نوین کتاب گویا
  • تاریخ نشر
  • زبانفارسی
  • حجم فایل 966.86 مگابایت
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی صد سال تنهایی

من از خرید صوتی این کتاب پشیمون شدم چون از روی نسخه سانسور شده ترجمه آقای بهمن فرزانه صوتی شده که پر از حذفیات از چند کلمه گرفته تا چند خط و پاراگراف و حتی صفحه کامل. من با نسخه pdf بدون سانسورش تا آخر مقایسه کردم افتضاح سانسور شده خیلی تو ذوقم خورد. اگر مثل من حساس هستید اصلا صوتیش رو توصیه نمیکنم اشتباه منو نکنید.
در 2 هفته پیش توسط
بعضی جاها صدا میپره و باید یکی دو تا واژرو حدس زد ولی در کل از خریدم راضیم
در 2 هفته پیش توسط
خوبه اما فهم و درک کلماتش سخته با یکبار خوندن فایده نداره
در 3 هفته پیش توسط
آیا فایل ها همچنان مشکل دارند؟
در 3 ماه پیش توسط
واقعا افتضاحه افتضاح، اخباره مگه!!!! هر ۱۰ دقیقه یک ربع هم یک تکه حذف میشه!!!! 😤😤
در 4 ماه پیش توسط