فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی صد سال تنهایی کتاب صوتی

کتاب صوتی صد سال تنهایی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی صد سال تنهایی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

درباره کتاب صوتی صد سال تنهایی

گابریل گارسیا مارکز به‌خاطر این کتاب، موفق به کسب نوبل ادبی شده است. او در صد سال تنهایی، سبکی نو را بنیان نهاد. مارکز در عین واقع‌گرایی و واقع‌نمایی، عناصر شگفت‌انگیز دنیای اسطوره و تخیل را به عقاید خاص مردم پیوند داد و اثری متفاوت با دنیای واقعیت یا تخیلِ محض ساخت. این سبک را در اصطلاح رئالیسم جادویی می‌گویند. رمان صد سال تنهایی در سال ۱۹۶۵ در شمارگان هشت‌هزار نسخه و به زبان اسپانیایی در آرژانتین به چاپ رسید که همه‌ی نسخه‌های آن در هفته‌ی اول فروخته شد. بعد از گذشت تقریبا پنج دهه از اولین چاپ این کتاب، بیش از سی‌میلیون جلد از آن در سراسر دنیا به فروش رفته و به بیش از سی زبان مختلف ترجمه شده است. این کتاب حکایت شش نسل از خانواده‌ای کولی است که محکوم به تنها زیستن هستند. خوزه آرکادیو بوئندیا و اورسولا ایگوآران، زن و شوهری هستند که همراه تنی چند از دوستانشان دهکده‌ی خود را ترک می‌کنند تا به جای جدیدی برسند و سپس دهکده‌ موکوندو را بنیان می‌گذارند؛ دهکده‌ای که در ابتدا بکر و جادویی است؛ ولی بعد از ارتباط با سایر تمدن‌ها، عناصر خیال از آن دور می‌شود. صدسال تنهایی از زبان سوم‌شخص حکایت می‌شود. مارکز در صد سال تنهایی واقعیت اجتماعی و جغرافیایی جدید کولی‌ها را از همان ابتدا به تفکرات و اسطوره‌های آنها پیوند می‌دهد. شگفتی‌های مربوط به حضور کولی‌ها در دهکده را که به واقعیت زندگی در کلمبیا شباهت دارند، با جادوهایی که در این داستان رخ می‌دهند، ادغام می‌کند و استفاده از سبک رئالیسم جادویی در رمان را به اوج خود می‌رساند.

ادامه...
  • ناشر نوین کتاب گویا
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 966.86 مگابایت

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی صد سال تنهایی

من از خرید صوتی این کتاب پشیمون شدم چون از روی نسخه سانسور شده ترجمه آقای بهمن فرزانه صوتی شده که پر از حذفیات از چند کلمه گرفته تا چند خط و پاراگراف و حتی صفحه کامل. من با نسخه pdf بدون سانسورش تا آخر مقایسه کردم افتضاح سانسور شده خیلی تو ذوقم خورد. اگر مثل من حساس هستید اصلا صوتیش رو توصیه نمیکنم اشتباه منو نکنید.
در 1 ماه پیش توسط Samin Ebrahimi
"با یک ضربه بی ..." بقیش چی شد!!؟ فصل اول دقیقه ۱۰ یعنی حتی تا اینجا رو هم چک نکردن !!؟ کیو سی هم کشک!!
در 5 ماه پیش توسط کیانوش صنعت کار
واقعا افتضاحه افتضاح، اخباره مگه!!!! هر ۱۰ دقیقه یک ربع هم یک تکه حذف میشه!!!! 😤😤
در 5 ماه پیش توسط کیانوش صنعت کار
افتضاحه
در 1 هفته پیش توسط b_m...i56
آیا فایل ها همچنان مشکل دارند؟
در 4 ماه پیش توسط sab...efe
پر از سانسور هست متاسفانه،صدا بسیاری جاها پرش داره،آقای پاکدل گویندگیشون نسبتا خشک است ولی با تمام ضعف ها خود کتاب انقدر قوی و جذاب هست که آدم در دنیاش غرق بشه
در 3 هفته پیش توسط sarah movafagh
خوبه اما فهم و درک کلماتش سخته با یکبار خوندن فایده نداره
در 2 ماه پیش توسط سحر رشیدی
کتاب خوب صدای بسبارزیبا
در 3 هفته پیش توسط گيلدا م
ترجمه عالی بهمن فرزانه به همراه صدای گرم و مناسب مهدی پاکدل اثر خوبی رو تولید کرده.
در 6 ماه پیش توسط علی نبائی تبریز