پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب صوتی خلاصه رمان‌های برجسته جنایت و مکافات کتاب صوتی

کتاب صوتی خلاصه رمان‌های برجسته جنایت و مکافات

نسخه الکترونیک کتاب صوتی خلاصه رمان‌های برجسته جنایت و مکافات به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

نسخه نمونه کتاب صوتی خلاصه رمان‌های برجسته جنایت و مکافات را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی خلاصه رمان‌های برجسته جنایت و مکافات

فئودور داستایفسکی داستان‌نویس روس یکی از بزرگ‌ترین رمان‌نویسان واقع‌گرا در قرن نوزدهم بود و به خاطر روانکاوی‌های دقیقش، تاثیر عمیقی بر داستان‌نویسان پس از خود گذاشت که این تاثیر هنوز هم ادامه دارد. وی جنایت و مکافات را اول بار در 45 سالگی در یک مجله منتشر کرد. رمان جنایت و مکافات از یک نظر رمانی پلیسی است چون در آن قتل و قاتل و پلیس وجود دارد با این تفاوت که برخلاف اکثر رمان‌های پلیسی که در آن پلیس‌ها دنبال قاتل می‌گردند و شنونده هم تا پیدا شدن قاتل با لذت اثر را دنبال می‌کند، از دید خود قاتل تعریف می‌شود و به جای عمده شدن کشف قاتل در داستان، روان پر رنج قاتلی روشنفکر تجزیه و تحلیل می‌شود. به علاوه تلاش بازرس پارفیری باهوش برای کشف جرم باعث می‌شود شنونده بیشتر نگران قاتل داستان باشد تا پلیس! قاتلی که مثل همه شخصیت‌های مهم داستایفسکی، روانی پیچیده و حرف‌هایی برای گفتن دارد و به راحتی نمی‌توان او را محکوم کرد!

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی خلاصه رمان‌های برجسته جنایت و مکافات

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی خلاصه رمان‌های برجسته جنایت و مکافات

به نظرم، وقت بذارید و نسخه کامل شاهکارهاى کلاسیک رو مطالعه کنید (حتى شده روزى یک صفحه). این تجربه ى بى نظیر رو با "خلاصه رمان" خوندن خراب نکنید.
در ۲ سال پیش توسط soheil ( | )
همچین رمان پر جزییاتی رو خلاصه خوندن یا شنیدن واقعا بی احترامی به این رمان شاهکار هست.واقعا تاسف اوره...
در ۲ سال پیش توسط rox...rii ( | )
خوب بود
در ۴ ماه پیش توسط پرنیا بنیادی ( | )