فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک روانشناسی توافق

میکروبوک روانشناسی توافق
مذاکره اصولی

نسخه الکترونیک میکروبوک روانشناسی توافق به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۸۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره میکروبوک روانشناسی توافق

کتاب روانشناسی توافق مرجعی راهنما برای مذاکرات اصولی است. در این کتاب با ابزارها و تکنیک‌های معتبری آشنا می‌شوید که کمک می‌کنند هر تعارضی را حل کرده و به راه‌حل‌های برد-برد برسید. چه کسانی باید این میکروکتاب را بخوانند؟ -هرکس که می‌خواهد مهارت‌های مذاکره خود را چه در روابط خانوادگی و چه محل کار تقویت کند. -هرکس که می‌خواهد نحوه رسیدن به راه‌حل‌های برد-برد را در تعارضات یاد بگیرد. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
  • ناشر فیدیبو
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.14 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۰ صفحه

بخشی از میکروبوک روانشناسی توافق

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:روانشناسی توافق

مذاکره اصولی

راجر فیشر، ویلیام اوری و بروس پاتون حق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است

روانشناسی توافق: مذاکره اصولی

راجر فیشر، ویلیام اوری و بروس پاتون (Roger Fisher, William Ury & Bruce Patton)

کتاب روانشناسی توافق مرجعی راهنما برای مذاکرات اصولی است. در این کتاب با ابزارها و تکنیک های معتبری آشنا می شوید که کمک می کنند هر تعارضی را حل کرده و به راه حل های برد-برد برسید.
چه کسانی باید این میکروکتاب را بخوانند؟
  • هرکس که می خواهد مهارت های مذاکره خود را چه در روابط خانوادگی و چه محل کار تقویت کند.
  • هرکس که می خواهد نحوه رسیدن به راه حل های برد-برد را در تعارضات یاد بگیرد.
چه کسی کتاب را نوشته؟
  • راجر فیشر (۱۹۲۲-۲۰۱۲) استاد دانشکده حقوق هاروارد بود. او با همکاران خود پروژه مذاکره هاروارد را پایه گذاری کرد.
  • ویلیام اوری انسان شناسی است که به عنوان مذاکره کننده صلح برای شرکت ها و دولت ها کار می کند.
  • بروس پاتون مدرس هاروارد و یکی از موسسان ونتیج پارتنرز است؛ یک آژانس مشاوره بین المللی که به شرکت ها در بهبود مذاکراتشان کمک می کند.
مهارت مذاکره را بیاموزید؛ همه چیز مبتنی بر مذاکره است.
شاید تصورش سخت باشد اما تا همین چند دهه پیش تصمیم گیری ها به ندرت بر اساس مباحثه یا مذاکره انجام می شدند. اغلب تصمیم ها توسط یک نفر گرفته می شد: هرکس که مسئول آن بود.
در آن زمان، جهان سلسله مراتبی بود: در خانواده، پدر تصمیم گیرنده بود و در محیط کار هرچه رییس دیکته می کرد همان می شد.
امروزه این ساختارهای استبدادی رو به نابودی و به شدت کمیابند. سلسله مراتب تخت و افقی است، اطلاعات قابل دسترسی اند و هر روز افراد بیشتری در تصمیم گیری های تمام سطوح مشارکت می کنند.
بنابراین، صحبت کردن با دیگران و دخیل کردن آن ها در فرآیند تصمیم گیری ها اهمیت بیشتری پیدا کرده. سیاستمداران با رای دهندگان صحبت می کنند و شرکت ها کارکنان خود را به مشارکت در تصمیمات شرکت تشویق می کنند.
حتی تعاملات والد و فرزند هم دموکراتیک تر شده. در عصر گوگل، والدین دیگر نمی توانند به سادگی بگویند «این کار را نکن، برای سلامتی خوب نیست»، چون فرزندشان می تواند به راحتی در اینترنت جستجو کرده و شواهدی علیه ادعای آن ها بیاید.
امروزه، رسیدن به توافق در هر حوزه ای از زندگی به معنی مذاکره است. بحث کردن با دوستان در مورد اینکه کدام فیلم را با هم تماشا کنید با چانه زدن بر سر قیمت با تامین کنندگان یا مذاکره در مورد تحریم های تسلیحاتی بین المللی متفاوت است، اما همه مذاکرات شباهت هایی به هم دارند
با مسلح کردن خود به دانش و ابزارهای درست، می توانید نتایج مذاکرات خود را تا اندازه قابل توجهی بهبود دهید. و از آنجا که هر روز زندگی با نوعی از مذاکره همراه است، ارزش صرف وقت برای یادگیری مهارت های لازم را دارد.

نظرات کاربران درباره میکروبوک روانشناسی توافق

چطور امکان خرید کامل کتاب وجود دارد؟
در 1 سال پیش توسط eng...any