فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی چهل نامه کوتاه به همسرم کتاب صوتی

کتاب صوتی چهل نامه کوتاه به همسرم

نسخه الکترونیک کتاب صوتی چهل نامه کوتاه به همسرم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

درباره کتاب صوتی چهل نامه کوتاه به همسرم

بشنو، بانوی من! برای آنکه لحظه‌هایی سرشار از خلوص و احساس و عاطفه داشته باشی، باید که چیزهایی را از کودکی با خودت آورده باشی؛ و گهگاه، کاملاً سبک‌سرانه و بازیگوشانه رفتار کرده باشی. انسانی که یادهای تلخ و شیرینی را، از کودکی، در قلب و روح خود نگه ندارد و نداند که در برخی لحظه‌ها واقعاً باید کودکانه به زندگی نگاه کند، شقی و بی‌ترحم خواهد شد… اینک دست‌های مهربانت را به من بسپار تا به یاد آنها بیاورم که چگونه باید زلف عروسک‌ها را نوازش کرد… درباره ی کتاب چهل نامه کوتاه به همسرم کتاب چهل نامه کوتاه به همسرم، یکی از سه‌گانه‌های عاشقانه نادر ابراهیمی و از محبوب‌ترین آثار ایشان است. ابراهیمی در آغاز کتاب می‌نویسد: آن روزها که تازه تمرین خطاطی را شروع کرده بودم، حدود سال‌های ۶۳-۶۵، به هنگام نوشتن، در تنهایی، در فضایی که بوی تلخ مرکب ایرانی در آن می‌پیچید و صدای سنتی قلم نی، تسکین‌دهنده خاطرم می‌شد که گرد ملالی چون غبار بسیار نرم، بر کل آن نشسته بود، غالبا به یاد همسرم می‌افتادم که او نیز همچون من و شاید نه همچون من اما به شکلی، گهگاه و بیش از گهگاه، دل‌گرفتگی، قلبش را خاکستری رنگ می‌کرد و می‌کوشیدم که به جستجو به امید رسیدن به ریشه‌های گیاه بالنده و سرسخت اندوه، و دانستن اینکه این روینده بی‌پروا از چه چیزها تغذیه می‌کند، و شناختن شرایط رشد و دوامش، آن را نه آنکه نابود کنم، بل زیر سلطه و در اختیار بگیرم. پس، یکی از خوب‌ترین راه‌های رسیدن به این مقصود را در این دیدم که متن تمرین‌های خطاطی‌ام را تا آنجا که مقدور باشد، اختصاص دهم به نامه کوتاهی به همسرم… درباره ی کتاب صوتی چهل نامه کوتاه به همسرم کتاب صوتی پیش رو عاشقانه‌ایست لطیف که به رسم نامه نوشتن و از طریق نامه حدیث دل گفتن، پیشکش همه کسانی شده است که این نامه‌ها می‌تواند از زبان آنان باشد. تلفیق متن بسیار زیبا و دوست‌داشتنی نادر ابراهیمی، با هنر ناصر چشم‌آذر که مهارت و حس او در ساخت موسیقی ستودنی است و همچنین صدای بسیار گرم و شنیدنی پیام دهکردی که پیش از این، صدای او را با یک عاشقانه آرام و نامه‌های عاشقانه یک پیامبر تجربه کرده‌ایم، فضایی را می‌سازد که نه یکبار، بلکه بارها و بارها بخواهیم آن را تکرار و در کنار عزیزانمان تجربه کنیم.

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی چهل نامه کوتاه به همسرم

نویسنده که حرف نداره، کیفیت کتاب صوتی هم خیلی خوبه... فقط کاش یکم تخفیف هم داشته باشن این کتابا... ممنون!
در 2 سال پیش توسط پرهام ح
کتاب خیلی خوبیه و به نظر من برای هر کسی که ازدواج کرده یکبار خوندنش خیلی خوب و مفیده.
در 2 سال پیش توسط پژمان ابطحی
اگر فکر میکنید برایِ خوندنِ این کتاب باید ازدواج کرده باشید، سخت در اشتباهید 😊. نویسنده این کتاب خیلی خوب بلده روح آدما رو چجور تازه کنه، به هیچ دلیلی از دست ندید کتاباشو 🌱💙
در 11 ماه پیش توسط ریحان بانو
عالی،لطفا کتاب های صوتیتونو بیشتر کنین.
در 1 سال پیش توسط rox...s12
کتابی با ادبیات قشنگ که میتونه دایر لغاتتون رو بالا ببره
در 12 ماه پیش توسط lab...oda
استاد چجوری اینقدر قشنگ و ملموس می نویسه؟ چقدر راه برای یادگرفتن هست. به نظرم خوندن کتاب برای هر کس که میخاد خوب زندگی کنه مفیده. نسخه صوتی ابین کتاب ابتکار خوبیه..
در 1 سال پیش توسط laila
قطعا با یکبار گوش کردن سیر نمیشید!
در 6 ماه پیش توسط ali...n94
عالی بود از هرلحاظ اگه براش تخفیفم هم لحاط کنید عالی تر میشه
در 12 ماه پیش توسط alz...026
این کتاب در نمایشگاه کتاب جز هدایای فیدیبو هست اگر میتونید حتما برید و استفاده کنید
در 10 ماه پیش توسط طاهره حسینی
به معنای واقعی کلمه عالی ممنونم
در 7 ماه پیش توسط mrs RàmàkI