فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک هفت عادت مردمان موثر

میکروبوک هفت عادت مردمان موثر

نسخه الکترونیک میکروبوک هفت عادت مردمان موثر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره میکروبوک هفت عادت مردمان موثر

برای خواندن این میکروبوک تنها بیست‌دقیقه زمان لازم دارید! این میکروبوک خلاصه‌ای مفید و کاربردی از کتاب «هفت عادت مردمان موثر» است. این کتاب عادات افرادی که به صورت موثر با جهان پیرامونشان مواجه می‌شوند را معرفی می‌کند. کاوی معتقد است برای افرادی که ‌زندگی‌های موفق و رضایت‌بخش دارند، استقلال فردی هدف نهایی نیست، بلکه هدف نهایی سازگاری و هم‌راستایی درونی با ‌اصولی مثل صداقت و درستی است. ‌ چه کسانی باید این میکرو کتاب‌ را بخوانند؟ •هرکس که به دنبال توسعه فردی و مدیریت خود است •هرکس که تعریف این هفت عادت را شنیده و کنجکاو است بداند دقیقا چه هستند چه کسی این کتاب را نوشته؟ استفان کاوی نویسنده، مشاور و سخنران آمریکایی است. او علاوه بر کتاب‌هایی در زمینه مهارت‌های انگیزشی و خودیاری ، متون ‌مذهبی هم نوشته. هفت عادت مردمان موثر مشهورترین اثر او است.‌ میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
  • ناشر فیدیبو
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.23 مگابایت
  • تعداد صفحات ۰ صفحه

بخشی از میکروبوک هفت عادت مردمان موثر

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:هفت عادت مردمان موثرحق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است

هفت عادت مردمان موثر (Seven habits of highly effective people)

هفت عادت مردمان موثر (۱۹۸۹)، عادات افرادی که به صورت موثر با جهان پیرامونشان مواجه می شوند را معرفی می کند. کاوی معتقد است برای افرادی که زندگی های موفق و رضایت بخش دارند، استقلال فردی هدف نهایی نیست، بلکه هدف نهایی سازگاری و هم راستایی درونی با اصولی مثل صداقت و درستی است.
چه کسانی باید این کتابچه (MicroBook) را بخوانند؟
  • هرکس که به دنبال توسعه فردی و مدیریت خود است
  • هرکس که تعریف این هفت عادت را شنیده و کنجکاو است بداند دقیقا چه هستند
چه کسی این کتابچه را نوشته؟
استفان کاوی نویسنده، مشاور و سخنران آمریکایی است. او علاوه بر کتاب هایی در زمینه مهارت های انگیزشی و خودیاری (Self-help)، متون مذهبی هم نوشته. هفت عادت مردمان موثر مشهورترین اثر او است.
برای تغییر باید شخصیت خود را هدف بگیرید، نه رفتارتان را.
به طورکلی دو مسیر برای بهبود خود و تغییر زندگی وجود دارد:
یک راه هدف گرفتن مهارت های ضروری برای یک رفتار مورد نظر است؛ مثلا مطالعه مهارت های ارتباطی یا تکنیک های مدیریت زمان. راه دیگر و طولانی تر این است که عمیق تر شوید و سراغ شخصیت خود بروید: عادات بنیادی و باورها که جهان بینی شما را شکل داده اند.
رویکرد اول میانبری به سمت موفقیت است: ثروتمند شدن بدون کار کردن برای پول، یا دستیابی به رشد شخصی بدون از سر گذراندن هیچ توسعه و تغییر واقعی.
اما رشد فردی واقعی با میانبر به دست نمی آید. در مسیر تغییر موثر و پایدار، حتی یک قدم را هم نمی توان نادیده گرفت یا حذف کرد. این قاعده برای یادگیری مهارت هایی مثل بازی تنیس یا نواختن پیانو و همین طور برای توسعه عاطفی و شخصیتی فرد صدق می کند. اگر واقعا می خواهید تغییر کنید، باید از درون شروع کنید.
فقط با متحول کردن خودتان، می توانید دنیای اطرافتان را تغییر دهید. مثلا اگر بخواهید ازدواج موفق و شادی داشته باشید، باید اول خودتان فرد مثبت تری شوید.
اگر می خواهید فرد قابل اعتمادی به نظر برسید، بی فایده است که روی مهارت های ارتباطی خود کار کنید؛ باید دقیقا روی تبدیل شدن به یک انسان معتمد کار کنید!

نظرات کاربران درباره میکروبوک هفت عادت مردمان موثر

صفحه را به راست بکشید متن نمایش داده میشه
در 2 سال پیش توسط آرشام سلیمانی
این کتاب چه فرقی با ترجمه خانوم الهام خرسندی داره؟ اون قیمتش ۷ تومنه و این هزار تومن؟!
در 2 سال پیش توسط شاهرخ جاهد
کتاب های میکرو واقعا جالب هستند مخصوصا بخش انتهای کتاب که شامل جمع بندی و ... می شود.
در 2 سال پیش توسط meh...imm
از این کتابچه "برد، برد فکر کنم" رو یاد گرفتم.
در 2 سال پیش توسط محمدرضا رمضانی
خیلی اپ جالبیه فقط کاش بشه تعداد صفحات کتای رو داشت و با به صفحه دلخواه رفت
در 2 سال پیش توسط Akb...rin
عالی
در 2 سال پیش توسط علی زیدی
بدرد نمی خوره کتاب ۵۰۰صفحه را در ۲۸صفحه خلاصه کرده حیف ۱۰۰۰تومان
در 1 سال پیش توسط علی اکبر صالحی
برای همه خوندنش لازمه
در 2 سال پیش توسط ری‌را پورکیا
حال نداد :(
در 4 ماه پیش توسط mmi...ani
این کتاب ارزش خوندن داره و اگر نت برداری کنین کارآمد تره
در 5 روز پیش توسط mor...374