پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب شوالیه‌های بدنام

کتاب شوالیه‌های بدنام

نسخه الکترونیک کتاب شوالیه‌های بدنام به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب شوالیه‌های بدنام

سوار در بالای قله گردنه مکث کرد، باد در اطرافش می‌چرخید و در میان کوه زوزه می‌کشید. در زیر پایش زمینهای سرسبز و شاداب گابالا گسترده بود، نوار جویبارها و رودخانه‌ها، تپه‌ها و دره‌ها، جنگل‌ها و بیشه‌ها ـ همگی همان‌طور که به یادشان می‌آورد، رویاهایش را بازتاب می‌دادند و او را فرا می‌خواندند. زیرلب گفت: "خونه، کوآن"، اما باد کلماتش را تاراند و اسب بلند خاکستری صدایش را نشنید. سوار پاشنه‌هایش را به پهلوهای اسب فشرد و هنگامی که اسب سراشیب بلند را آغاز کرد خودش را روی زین عقب کشید. هنگامی که به قلعه بوردر، با دروازه‌های چوب بلوط و حلقه‌های برنزی و لولاهای شکسته نزدیک شدند، از شدت باد کاسته شد. عقاب گابالا از روی دروازه به سرقت رفته بود ـ فقط نوک یک بال روی چوب پوسیده باقی بود و روی آن را نیز زنگاری گرفته بود که آن را تماما با چوب دروازه یکی کرده بود.

ادامه...

مشخصات کتاب شوالیه‌های بدنام

بخشی از کتاب شوالیه‌های بدنام

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب شوالیه‌های بدنام

یکی از بهترین های فانتزی هستش
در ۳ سال پیش توسط ایمان ( | )
کتاب خوبی هستش توصیه می کنم بخونیدش
در ۲ سال پیش توسط Hadi ( | )
خیلی برام جالب بود که دو روی متفاوت از آدمها رو نشون میداد
در ۱ سال پیش توسط محمد حیدری پور ( | )
داستان خوبی بود شبیه بقیه آثار تک جلدی گمل، جنگ و ظلم همه جا را فراگرفته و بعد یک دزد و گروهی ادم بدنام تحت هدایت یک جادوگر تبدیل به قهرمانان می شوند و به جنگ پلیدی می روند.
در ۲ سال پیش توسط فاطمه موسوی ( | )