دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی قوی سیاه کتاب صوتی

کتاب صوتی قوی سیاه

نسخه الکترونیک کتاب صوتی قوی سیاه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی قوی سیاه را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی قوی سیاه

کتاب صوتی «قوی سیاه» نوشته‌ی نسیم نیکلاس طالب کتابی است که تحسین شنونده را برمی‌انگیزد. قوی سیاه رویدادی است که صرف‌نظر از مثبت یا منفی بودن آن، معمولا نادیده گرفته می‌شود اما وقوع آن پیامدهای بزرگی دارد. رویدادهای قوی سیاه تمام مسائل مربوط به جهان ما را توضیح می‌دهد. مضمون اصلی کتاب درباره کوری انسان‌ها در ارتباط با رویدادهای محتمل است. توجه زیاد به مسائل کم‌اهمیت و تمرکز بر روی جزییات باعث می‌شود که ما از تاثیر بزرگ، رویدادهای بزرگ غافل شویم. این کتاب درباره‌ی عدم قطعیت است. ما باید وقایع نادر و عجیب را مطالعه کنیم تا بتوانیم وقایع متداول را پیش‌بینی کنیم و شناخت رویدادها به ما کمک می‌کند که از آنها به نفع خودمان بهره بیریم. کتاب صوتی «قوی سیاه» کتابی است که تایمز لندن درباره‌اش می‌گوید، کتابی که تفکر مدرن را دگرگون کرد. کریس اندرسون نویسنده کتاب «دم دراز» می‌گوید یک شاهکار است و دنیل کانمن دارنده جایزه نوبل، درباره این کتاب می‌گوید قوی سیاه دیدگاه من را در مورد کارکرد جهان تغییر داد. کتاب قوی سیاه در سال ۲۰۰۷ منتشر شد و در ارزیابی ساندی تایمز به عنوان یکی از ۱۲ کتاب اثرگذار بعد از جنگ جهانی دوم توصیف شده است.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی قوی سیاه

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی قوی سیاه

راوی بسیار ضعیف است و کتاب را از ارزش انداخته است قبلا حتی یکبار هم نخوانده کتاب را و هیچ درکی از مطلب نداشته و فقط روخوانی میکند
در ۱۱ ماه پیش توسط Kam...aie ( | )
کتاب عالی با راوی بسیار بسیار ضعیف
در ۲ ماه پیش توسط a.a...b.2 ( | )
عالییی
در ۶ ماه پیش توسط Esmaiel Roosra ( | )
راوی افتضاح. غیر قابل تحمل بود.
در ۶ ماه پیش توسط hoj...ian ( | )
کتاب فوق‌العاده ای ای کاش راوی بهتری داشت
در ۶ ماه پیش توسط mah...377 ( | )