0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
باشگاه پنج صبحی ها
٪50

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها

نویسنده:
رابین شارما
ناشر:
نشر نون
درباره باشگاه پنج صبحی ها

خیلی از ماها عادت به صبح زود بیدار شدن نداریم. حتی عده‌ای هستند که فعالیت و کارایی ذهنی بیشتری در ساعات عصر روز دارند. اما همگی در دنیایی هستیم که زندگی از صبح اول وقت آغاز می‌شود. پس برای کامیابی و موفقیت نباید وقت را با خواب از دست داد. همان اندازه که خواب برای سلامت بدن اهمیت دارد، صبح زود بیدار شدن نیز در شادابی و سرزندگی فرد نیز مؤثر است. از دیرباز و از بزرگ‌ترها شنیده‌ایم که می‌گویند سحرخیز باش تا کامروا باشی.

درباره‌ی کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها

رمان باشگاه ۵ صبحی‌ها، کتابی است که به زبان ساده و با راهکارهایی عملی، مسیر موفقیت را به شما نشان می‌دهد. راهکارهایی که افراد پول‌دار و موفق دنیا برای رسیدن به هدف خود از آن‌ها بهره جسته و به کار گرفته‌اند. این کتاب مانند یک سری از کتاب‌ها در زمینة پیدا کردن راه موفقیت و رشد مملو از تیترها و متن‌هایی با جملات قشنگ نیست، بلکه رابین شارما، نویسنده‌ی کتاب، تمامی موارد مورد نیاز را در بستر یک داستان به مخاطب خود منتقل می‌کند. داستان فردی که در کسب و کار خود به خاطر حسادت‌‌های اطرافیان شکست می‌خورد و بین دو راهی انتخاب خودکشی و شروعی دوباره مردد مانده است. این فرد که شروع مجدد را انتخاب می‌کند در پیرامون شرکت در یک سمینار انگیزشی، با دو نفر دیگر آشنا می‌شود. یکی میلیاردی که در کارش موفق است و دیگری هنرمندی درآمده که او هم به دنبال مسیر موفقیت آمده است. میلیارد موفق در طی آشنایی با این دو تن از راز موفقیت خود پرده برمی‌دارد و به آن‌ها پیشنهاد می‌کند هر روز ساعت ۵ صبح از خواب بیدار شوند و از زمان طلایی خود بیش‌ترین بهره را ببرند. آن‌ها باید طبق قانون ۲۰/۲۰/۲۰ عمل کنند تا بتوانند اهداف خود را جامه عمل بپوشانند. این کتاب در سال ۲۰۱۸ به رشته تحریر درآمد و در بازه‌ی زمانی کوتاهی به یکی از محبوب‌ترین کتاب‌های آن سال تبدیل شد.

درباره‌ی رابین شارما نویسنده‌ی کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها

رابین شارما که تا ۲۵ سالگی یک وکیل موفق بود در ۱۸ مار ۱۹۶۵ در اوگاندای هند چشم به جهان گشود و در ۱ سالگی به همراه خانواده به کانادا مهاجرت کرد. اما اکنون او را یک نویسنده و سخنران انگیزشی معروف، محبوب و موفق می‌شناسند که بالغ بر ۱۲ کتاب در حوزة تخصصی خود منتشر کرده است. تمامی کتب او دز سطح جهانی معروف هستند اما دومین کتابش تحت عنوان راهبی که فراری‌اش را فروخت، راین شارما به شهرت جهانی رساند. او هم‌اکنون یکی از معروف‌ترین مشاوران جهان است که با شرکت‌هایی چون Microsoft  (مایکروسافت) Nik (نایک)IBM (آی‌بی‌ام) FedEx (فدکس) همکاری داشته است و کمپانی‌های بزرگی چون NASA  (ناسا) و Harvard business school  (مدرسه‌ی تجارت هاروارد) با قراردادهایی سنگین از مشتریان همیشگی او هستند. از باقی کتاب او می‌توان به خرد راهبردی و وقتی بمیری چه کسی برای تو گریه می‌کند اشاره کرد.

ترجمه‌ی کتاب باشگاه ۵ صبحی‌ها

رمان باشگاه پنج صبحی‌ها در زمان کوتاهی بعد از انتشار به ۷۰ زبان دنیا از جمله زبان فارسی ترجمه شد. بهترین ترجمة این کتاب به همت «رضا اسکندری آذر» بازنویسی شده است. رضا اسکندری آذر یکی از پرکارترین مترجمان کتاب در حوزه‌های مختلف است. او که مهندسی مکانیک ماشین‌آلات در دانشگاه خوانده است، از کودکی علاقه‌ی بسیاری به ادبیات داشته و در زمان فعالیت خود به عنوان مترجم کتب فراوانی حتی برای کودکان نیز ترجمه کرده است.

کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها  به ترجمه‌ي رضا اسکندی آذر را انتشارات نون راهی بازار کتاب کرده است. برای تهیه و دانلود کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها و نسخه‌ی صوتی آن به سایت فیدیبو رفته وآن را دانلود کنید و یا با نصب رایگان اپلیکیشن فیدیبو نیز می‌توانید به این کتاب و هزاران کتاب دیگر دسترسی داشته باشید.

این کتاب برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب نکات قابل تامل و مهمی دارد. اگر به دنبال دستورعمل‌هایی هستید که در دنیای واقعی قابل اجرا باشند و تا جای ممکن شمارا از خیال بافی و رویاپردازی‌های ناکارامد دور کند، این کتاب برای شما بهترین گزینه‌ است. خواندن PDF کتاب باشگاه ۵ صبحی‌ها برای تمامی افرادی که می‌خواند مسیر موفقیت را در پیش بگیرند مناسب است.

خلاصه کتاب؛ بخشی از نکات مهم کتاب

شیمی مغز ما در اوایل صبح متفاوت عمل می‌کند. بخش پیشانی مغز ما که مسئولیت نگرانی یا تجزیه و تحلیل مسائل را بر عهده دارد، در ابتدای صبح موقتاً غیر فعال است. در این بازه زمانی، دوپامین و سروتونین به مقدار زیادی در بدن ترشح می‌شود و همین موضوع باعث می‌شود که سرشار از انرژی و آرامش شویم. این بهترین راه برای شروع یک روز خارق‌العاده است.

نسبت به سلامت جسمتان هوشیار باشید. اگر می‌خواهید گوی سبقت را از دیگران بربیایید، باید عمرتان به درازا بکشد. قاعدتاً یک آب مرده هیچ گاه نمی‌تواند به حاکم و بی‌چون و چرای یک صنعت تبدیل شود. تعهد شما به سلامتی و تندرستی به این معنا است که می‌توانید سال‌های بیشتری در یک وضعیت مطلوب کار کنید و یک میراث بزرگ از خود به جای بگذارید.

در بخشی از کتاب صوتی باشگاه ۵ صبحی‌ها می‌خوانیم

اگرچه همسرش چند سال قبل ناگهانی از دنیا رفته بود. میلیاردر دیگر ازدواج مجدد نکرده بود. نمی‌توانست به خودش اجازه دهد تا دوباره عاشق شود. ترجیح می‌داد تمرکزش را روی رشد دادن امپراتوری تجاری, گسترش فعالیت های بشردوستانه و لذت بردن از زندگی زیبایی بگذارد که برای خودش ساخته بود. آن دولتمند کیف پولش را درآورد و عکس چروک برداشته‌ای از ونسا را بیرون مبهوت به عکس خیره شد. و بعد. شروع کرد به سرفه کردن. سرفه های شدید. یکی ازخلبان‌ها از داخل کابین پرسید: « حالتون خوبه رئیس؟ »

میلیاردر غرق سکوت، به عکس خیره مانده بود. کارآفرین و هنرمند چند روز زودتر به رم پرواز کرده و از تماشای مناظر, شکوه و دیدنی های نادر این شهر ابدی مسحور شده بودند. آن ها دست در دست هم انرژی و زیبایی رم را فرو می‌کشیدند و روی خیابان‌های سنگفرشی که پیش‌تر امپراتوری سازان بزرگ و امپراتوران اصیل رویش قدم گذاشته بودند؛ راه می‌رفتند. امروز روزی بود که مدت‌ها انتظارش را کشیده بودند. قرار بود امروز صبح. فرمول۲۰/۲۰/۲۰ را که هسته‌ی اصلی برنامه‌ي ۵ صبح بود یاد بگیرند. حالا این دو شاگرد با جزئیات کامل و دقیق یاد می‌گرفتند که در ساعت پیروزی، پنجره‌ی زمانی، واقع‌ بین ۵ تا ۶ صبح. باید چه کارهایی انجام دهند تا ازیک زندگی سراسر عالی لذت ببرند. امروز، آن ها با جزئیات یاد می‌گرفتند چطور به خوبی از صبح‌هایشان استفاده کنند تا وجودشان به تعالی برسد. مطابق با درخواست میلیاردر، هردو بالای پلکان اسپانیایی ایستاده بودند. ساعت دقیقا ۵ صبح بود. اگر روی آن سکو. پای اوبلیسک واقع در محل ایستاده بودید و سمت پایین پلکان زیر اوبلیسک را نگاه می‌کردید. نقطة دقیقی را که مربی و دو شاگردش آنجا قرار داشتند میدیدید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
706.۱۹ مگابایت
مدت زمان
۱۲:۵۱:۲۲
نویسندهرابین شارما
مترجم رضا اسکندری آذر
راوی شاهین علائی نژاد
ناشرنشر نون
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۹/۱۲/۱۰
قیمت ارزی
5.۵ دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۷۰۶.۱۹ مگابایت
۱۲:۵۱:۲۲

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
3.8
از 5
براساس رأی 208 مخاطب
آموزنده 🦉 (3)
اجرای روان 🎙️ (2)
5
ستاره
54 ٪
4
ستاره
13 ٪
3
ستاره
8 ٪
2
ستاره
6 ٪
1
ستاره
16 ٪
130 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
m
melisa
۱۴۰۰-۰۱-۰۱
1

صدا صدا صدا خیلی بده انگار یوزارسیف داره حرف میزنه

n
neg************@gmail.com
۱۴۰۰-۰۱-۱۱
5

من اول نظرات رو خونوم و دیدم چه همه نظر منفی دبرباره راوی وجود داره.اما الان که کتاب رو خریداری کردم خیلی خوشحالم که به نظرات توجه نکردم:) راوی بینهایت به متن کتاب مسلط هستند که این خیلی مهمه، لحن بیانشون واقعا زیباست و بسیار خوانا کلمات رو بیان میکنن..من که واقعا راضی بودم

9
919986****
۱۳۹۹-۱۲-۱۷
5

هنوز تموم نکردم ولی به شدت پیشنهاد میکنم بهتون از لحاظ راوی گری هم عالیه

ر
رضا
۱۴۰۰-۰۱-۰۸
4

صدا که توی نمونه خیلی خوبه . خیلی هم متین و بی ادا اصول و روان می خونه . دوستان لطفا در مورد محتوای کتاب هم نظر بدین . صدا سلیقه ایه هرکسی میتونه با گوش کردن نمونه در مورد فن بیان و لحن و ... تصمیم بگیره

9
939043****
۱۳۹۹-۱۲-۱۶
3

کتاب خوبیه و تاثیر گذاره ولی صدا افتضاحهههههه افتضاححححح

s
sahar kamal
۱۴۰۰-۰۱-۰۵
2

صدا اصصصصصصصصلا گیرا نیست... من میخوام کتاب را بخرم ولی اصصصصلا صدا خوب نیست

s
soh********@gmail.com
۱۴۰۰-۰۱-۲۰
5

من صدای راوی رو دوس دارم و واقعا پیشنهاد می کنم این کتابو گوش بدین یا بخونین ادمو زنده می کنه

m
mor***************@gmail.com
۱۳۹۹-۱۲-۱۶
5

با سلام خیلی ممنون من خیلی منتظر این کتابِ صوتی بودم اگر بتونیم بهش عمل کنیم خیلی عالی میشه در مورد صدای راوی ، چون اولین بار بود گوش میکردم بهش عادت نداشتم ولی یکی دو قسمت که گوش کردم دیگه خوب بود بازم ممنونم

9
918739****
۱۴۰۰-۰۱-۰۳
1

نظرا متفاوته... من نمیدونم بخدمش یا نه. یکی منو راهنمایی کنه

ع
علی محمدی
۱۳۹۹-۱۲-۲۶
5

کتابی بی نظیر در زمینه رشد شخصی و فردی است به شدت مطالعه آن به علاقه مندان این حوزه پیشنهاد می گردد. سپاس از فیدیبو

نمایش 120 نقد دیگر
3.8
(208)
آموزنده 🦉 (3)
59,000
٪50
29,500
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو
٪30
باشگاه پنج صبحی ها
باشگاه پنج صبحی ها
رابین شارما
رضا اسکندری آذر
باشگاه پنج صبحی ها
٪50
باشگاه پنج صبحی ها
رابین شارما
شاهین علائی نژاد
نشر نون
3.8
(208)
آموزنده 🦉 (3)
59,000
٪50
29,500
تومان