پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
مینیمالیسم دیجیتال

مینیمالیسم دیجیتال
انتخاب زندگی متمرکز در دنیایی آشفته

نسخه الکترونیک مینیمالیسم دیجیتال به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره مینیمالیسم دیجیتال

در این کتاب، با نمونه‌های بسیاری از مینیمالیست‌های دیجیتال مواجه خواهید شد؛ کسانی که با کاهش شجاعانه‌ی زمان سپری‌شده در اینترنت، از این زمان برای تمرکز بر تعداد کمی از فعالیت‌های بسیار باارزش استفاده کرده‌اند و بدین ترتیب، شاهد تغییرات مثبت بزرگی بوده‌اند. هدف این کتاب بیان موارد زیر است: بیان دلایل درستی مینیمالیسم دیجیتال، آنچه از شما می‌خواهد انجام دهید و توضیح دقیق‌ دلایل تأثیرگذاری آن‌ها. در نهایت، اگر دریافتید این نگرش برای شما مناسب است، چگونگی استفاده از آن را به شما آموزش خواهم داد. رابطه ی کنونی ما با فناوری های این جهانِ پر از ارتباطات، بی ثبات است و ما را به ناامیدیِ خاموش نزدیک می کند. اما ما هنوز توانایی تغییر این وضعیت را داریم. البته نمی توانیم برای انجام این کار منفعلانه عمل کنیم و به ابزارها، سرگرمی ها و حواس پرتی های آشفته و افسارگسیخته ی عصر اینترنت اجازه دهیم تا به ما چگونگی گذراندن وقت یا نحوه ی احساساتمان را دیکته کنند. بلکه بایستی خوبی های این فناوری ها را استخراج کنیم و بدی های آنها را کنار بگذاریم. ما به نگرشی نیاز داریم که یک بار دیگر، آرمان ها و ارزش هایمان را به فعالیت های روزانه مان بیفزاید، و سلطه ی هوی و هوس ها و مدل های کسب و کارهای بزرگ مستقر در سیلیکون ولی را کنار بزند. ما به نگرشی نیاز داریم که فناوری های جدید را بپذیرد، اما نه به قیمت از دست رفتن صفات انسانی. ما به نگرشی نیاز داریم که هدف بلندمدت را بر رضایت کوتاه مدت ترجیح دهد. به عبارت دیگر، ما به مینیمالیسم دیجیتال نیاز داریم. هدف این کتاب این است که دلایل درست بودن مینیمالیسم دیجیتال را ارائه کند، آنچه از شما می خواهد انجام دهید و دلیل موثر بودنشان را با توضیحات دقیق تری بیان کند و سپس در صورتی که متوجه شدید این نگرش برایتان مناسب است، چگونگی استفاده از آن را به شما آموزش دهد.

ادامه...

مشخصات مینیمالیسم دیجیتال

  • ناشر نشر نوین
  • تاریخ نشر ۱۳۹۸/۱۰/۰۱
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.81 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۴۰ صفحه
  • شابک

بخشی از مینیمالیسم دیجیتال

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره مینیمالیسم دیجیتال

کتاب خوبیه برای مدیریت استفاده از فضای مجازی
در ۲ هفته پیش توسط aysan n ( | )