فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک میکروبوک ساخت برند داستانی

میکروبوک میکروبوک ساخت برند داستانی
پیام واضحی بدهید تا مشتری‌ها توجه کنند

نسخه الکترونیک میکروبوک میکروبوک ساخت برند داستانی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱,۱۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره میکروبوک میکروبوک ساخت برند داستانی

ساخت یک برند داستانی (۲۰۱۷) یک راهنمای عملی برای بازاریابی مؤثر شرکت یا محصول شماست. این مطالب اجمالی با نشان دادن قدرت یک چارچوب داستان‌سرایی هفت قسمتی، به شما و شرکت‌تان کمک می‌کنند پیام شفافی ایجاد کنید که هیچ‌کدام از مشتری‌ها آن را نادیده نخواهند گرفت. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
 • ناشر فیدیبو
 • تاریخ نشر
 • زبان فارسی
 • حجم فایل 0.18 مگابایت
 • تعداد صفحات ۰ صفحه

بخشی از میکروبوک میکروبوک ساخت برند داستانی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:ساخت برند داستانی

پیام واضحی بدهید تا مشتری ها توجه کنند

دونالد میلر

ترجمه: گروه ترجمه ناربوحق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است

میکروبوک چیست؟
میکروبو ک ها چکیده ای از برترین کتاب های غیر داستانی جهان هستند که با هدف صرف زمان و هزینه کمتر برای مطالعه تهیه شده اند. برای تهیه میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که چکیده کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند و پاسخگوی نیازهای تعداد بیشتری از مخاطبان باشند.
میکروبوک ها با انتخاب و اشاره به نکات اصلی یک کتاب، امکان دریافت بهتر از متن اصلی را به خوانندگان می دهند و در عین حال محتوایی مستقل، قابل فهم و کاربردی هستند.
با خواندن میکروبوک های فیدیبو می توانید در کمتر از ۲۰ دقیقه با محتوای برترین و پرفروش ترین کتاب های جهان آشنا شوید و گستره ی جذابی از موضوعات متنوع، مانند: روان شناسی و موفقیت، خودیاری، مدیریت، کسب وکار، سبک زندگی، تاریخ، زندگینامه افراد موفق، انگیزش و الهام بخشی، مهارت های ارتباطی و فروش و بازاریابی پیش روی شماست.
فیدیبو تلاش دارد با انتشار صدها نسخه الکترونیک و صوتی برترین میکروبوک ها، کتابخوانی را تبدیل به عادتی روزمره و دلنشین کند.
ساخت برند داستانی: پیام واضحی بدهید تا مشتری ها توجه کنند
نویسنده: دونالد میلر
معرفی اجمالی
ساخت یک برند داستانی (۲۰۱۷) یک راهنمای عملی برای بازاریابی موثر شرکت یا محصول شماست. این مطالب اجمالی با نشان دادن قدرت یک چارچوب داستان سرایی هفت قسمتی، به شما و شرکت تان کمک می کنند پیام شفافی ایجاد کنید که هیچ کدام از مشتری ها آن را نادیده نخواهند گرفت.
چه کسانی باید این میکروبوک را بخوانند؟
 • بازاریابان
 • داستان سرایان
 • رهبرها و مدیران ارشد
درباره نویسنده
دونالد میلر(۱) مدیرعامل آژانس بازاریابی برند داستانی و نویسنده پرفروش تر نیویورک تایمز است که از مهم ترین کتاب هایش «غمگین مانند جاز» و «یک میلیون مایل در هزار سال» را می توان نام برد.
با مهار قدرت داستان سرایی، محصول خود را بفروشید
همه ما از یک داستان خوب لذت می بریم. از قرائت اشعار اسطوره ای در دوران هومر تا سریال های اینترنتی امروزی که ارزش تماشای پشت سر هم را دارند، داستان ها همیشه نقش مهمی را در زندگی انسان ایفا کرده اند و فرقی نمی کند رمان یا پادکست های سریالی و فیلم های پرفروش یا داستانک را ترجیح بدهید، داستان ها به احتمال زیاد، تا حدودی، شخصیت شما را شکل داده اند.
پس اگر فرض کنیم می خواهید یک محصول را بفروشید، چطور می توانید قدرت داستان ها را مهار کنید؟
قرار است این مهارت را یاد بگیرید. این میکروکتاب، با آموزش نحوه ساخت برند داستانی، علاوه بر اینکه به شما کمک می کند در بحبوحه رقابت برجسته باشید، به شما نشان می دهند که چطور یک رابطه معنی دار با مشتریان خود ایجاد کنید و چطور محصول خود را در جایگاهی قرار دهید که مقاومت در برابر آن تقریباً غیرممکن باشد.
در این میکروبوک یاد می گیریم که:
 • چرا شرکت شما هرگز شخصیت اصلی داستان نیست
 • چگونه می توان یک مسئله را به یک شخصیت شرور تبدیل کرد
 • چرا از دست دادن پول بدتر از به دست آوردن آن است.

نظرات کاربران درباره میکروبوک میکروبوک ساخت برند داستانی