فیدیبو نماینده قانونی قوی سفید و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب صوتی شتر خوش باور

نسخه الکترونیک کتاب صوتی شتر خوش باور به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی شتر خوش باور

کتاب شتر خوش باور داستانی زیبا و آموزنده از کلیله و دمنه است که به صورت ساده‌ای بازنویسی و تصویرگری شده شده است. روزی روزگاری شتر نادان و زودباوری در کاروانی زندگی می‌کرد. یک روز شتری برای اینکه از زیر کار در برود از پیش دوستان خودش فرار می‌کند و مجبور می‌شود با دشمنان خودش یعنی شیر و گرگ و شغال دوستی کند. بعد از مدتی، این دوست‌های نابکار نقشه می‌کشند تا برای سیر کردن شکم خودشان شتر بیچاره را بکشند و بخورند. آیا می‌دانید سرانجام کار شتر چیست؟ آیا شتر جان شیرین خودش را از دست می‌دهد؟ ...
راستی بچه‌ها، این کتاب به صورت دیک-داک (کتاب صوتی و تصویری) هم ساخته شده که در آن شما می‌توانید داستان را به صورت قصه خوانی شده همراه با انیمیشن و موزیک های زیبا روی گوشی، تبلت و یا رایانه تماشا کنید.

دیک-داک چیست؟
دیک-داک (دیسک کتاب داستان کودکان) کتاب صوتی تصویری کاملا جدید و مبتکرانه است که توسط پژوهشگران و طراحان موسسه فرهنگی هنری"قوی سفید کودکان" برای اولین بار به دنیای زیبای کودکان و نوجوانان عرضه می‌شود.
دیک-داک کتاب‌های داستان کودکان و نوجوانان را در قالبی کتابگونه به صورت انیمیشن، مصور، موزیکال و همراه با قصه خوانی و جذابیت‌های صوتی تصویری در مقابل چشمان آنها روی گوشی، تبلت و یا رایانه می‌آورد.
دیک-داک با توجه به علاقه زیاد کودکان و نوجوانان در فراگیری و بهره گیری از فناوری جدید، لذت شنیدن قصه‌های زیبای قدیمی را به همه کودکان و نوجوانان ایرانی هدیه می‌کند.

ادامه...
  • ناشر قوی سفید
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 20.66 مگابایت
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی شتر خوش باور