فیدیبو نماینده قانونی آوانامه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی خانواده من و بقیه حیوانات کتاب صوتی

کتاب صوتی خانواده من و بقیه حیوانات

نسخه الکترونیک کتاب صوتی خانواده من و بقیه حیوانات به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۹,۰۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب صوتی خانواده من و بقیه حیوانات

داستان‌ها همیشه جذاب‌اند و اگر براساس واقعیت باشد جذابیتش چندین برابر می‌شود. جرالد دارل در کتاب « خانواده من و بقیه حیوانات » به پنج سال از زندگی خود در جزیره‌ی کورفو یونان می‌پردازد. دارل در این کتاب تجربه‌ی بی‌نظیر خود و خانواده‌اش با کفش‌دوزک‌ها، عقرب‌ها، لارو حشرات، اختاپوس، خفاش و ... را به تصویر می‌کشد. کتاب‌های جرالد دارل به خاطر نثر شیوا و طنز پرمایه‌ای که دارد از پر مخاطب‌ترین کتاب‌ها در انگلستان به شمار می‎‌رود. برشی از کتاب: سراسر خانه را عطر سبزی‌های معطر و بوی تند سیر و پیاز فراگرفته بود. در آشپزخانه انواع مختلف قابلمه‌ها بر روی اجاق می‌جوشید، و مادر با عینک یک‌وری لابلای آن‌ها حرکت می‌کرد و با خودش حرف می‌زد. روی میز آشپزخانه کوهی از کتاب قرار داشت که هر از گاه مادر سری لای آن‌ها می‌کرد. برای شخص من باغ به اندازه کافی کشش و جاذبه داشت؛ به همراه سگم راجر چیزهای شگفت‌انگیز یاد گرفتم. مثلا راجر کشف کرد بو کردن زنبورهای سرخ کار عاقلانه‌ای نیست، و اگر از لای در آهنی به سگ‌های محلی نگاه کند، آن‌ها عوعو کنان فرار می‌کنند؛ جوجه‌هایی هم که ناگهان از لابلای شاخه‌های گل آویز جیرجیر کنان و بال و پر زنان فرار می‌کردند، با آن که خواستنی بودند، ولی شکار غیر قانونی به حساب می‌آمدند.

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی خانواده من و بقیه حیوانات

سلام. کتاب صوتی را ندارم. اما کتاب کاغذی «خانوادۀ من و بقیه حیوانات» از نشر چشمه را بارها و بارها خوانده‌ام. به جرأت می‌گویم کتابی است بسیار بسیار عالی. کتابی سرشار از رنگ، بو، صدا و مزه. آفتاب روزی در اواخر بهار را مجسم کنید که از میان شاخه‌های درختان عبور می‌کند و به جویباری عمیق و عزیز می‌تابد. خوشه‌های انگور از لابلای برگ‌ها چشمک می‌زنند و صدای باد و آب و پرنده‌ها با بوی نان تازه و نعنا و ریحان و با صدای مادرتان درهم می‌آویزند و همچون غزلی به شما می‌رسند. فضای کتاب همچین جایی است. توصیه می‌کنم کتاب معمولی‌اش را هم حتماً حتماً بخرید. ای‌کاش فیدیبو داشت.
در 5 ماه پیش توسط مهدی