فیدیبو نماینده قانونی آوانامه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب صوتی خانه

نسخه الکترونیک کتاب صوتی خانه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی خانه

موریسون در دهمین رمان خود به فضاهای تازه‌ای دست یافته است، رمان کوچک و کم‌حجم «خانه» را در روزهایی نوشته است که در غم از دست‌ دادن پسرش سوگوار بود. موریسون گفته است: «روزهایی بود که فکر می‌کردم دیگر نمی‌توانم بنویسم، آدم‌ها تسلی‌ام می‌دادند، اما این تسلی کمکی به من نمی‌کرد، من چیزهایی را در زندگی از دست داده بودم و تنها باقی‌مانده‌ی دنیا برایم نوشتن بود که به "خانه" ختم شد و نجاتم داد.»
این نویسنده‌ی سیاه‌پوست امریکایی در ۸۱ سالگی داستانی حماسی خلق کرده است. روایتی از حال‌وروز مردی خسته به نام «فرانک» که راهی جنگ می‌شود و همراه ارتش راهی آن‌سوی آب‌ها و بعد از بازگشت با مفاهیم تازه‌ای در زندگی شخصی و روابطش روبه‌رو می‌شود. داستان در اوایل دهه‌ی ۵۰ می‌گذرد و رابطه‌ی پیچیده‌ی آدم‌ها و بازگشت به گذشته‌شان به نوعی حکایت از نقش پُررنگ گذشته‌هایی دارد که آدم‌ها با آن تسویه‌حساب نکرده‌اند.
تونی موریسون تاکنون جوایز معتبری چون نوبل ادبیات و پولیتزر را از آن خود کرده است. از او به عنوان نویسنده‌ای یاد شده که رمان‌هایش سرشار از عناصر بصری و مضامین شاعرانه هستند و به واقعیت زندگی امریکایی جان می‌بخشند.

ادامه...
  • ناشر آوانامه
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 312.49 مگابایت
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی خانه