0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
محدودیت صفر

معرفی، خرید و دانلود کتاب محدودیت صفر

درباره محدودیت صفر

«این کتاب بسیار جذاب و متقاعدکننده می‌تواند بشریت را بیدار کند و قدرت چهار عبارت ساده را برای متحول کردن زندگی شما آشکار می‌کند. همه‌چیز در این کتاب بر اساس عشق است و نویسنده‌ای که عشق را گسترش می‌دهد آن را نوشته است. باید از این کتاب ده نسخه تهیه کنید، یکی برای خودتان و نه نسخه برای هدیه دادن. این کتاب به همین خوبی است» این جملاتی است که دبی فورد، نویسنده‌ی کتاب‌های انگیزشی درباره‌ی کتاب محدودیت صفر گفته است، کتابی که می‌خواهد قدرت درون شما را بیرون بکشد و محدودیت‌هایتان را به صفر برساند.

about book image

درباره کتاب محدودیت صفر

Zero limits: the secret Hawaiian system for wealth,health,peace and more اولین بار در سال ۲۰۰۷ منتشر شد. این کتاب همان‌طور که از نامش پیداست از روش‌هایی که بومیان هاوایی برای رسیدن به آرامش، ثروت و بیش از آن از آ‌ن‌ها استفاده می‌کردند الهام گرفته‌شده است. جو ویتالی در این کتاب شما را با هواپونوپونو آشنا می‌کند و اثرات به کار بردن این روش پاکسازی را بیان می‌کند.

این کتاب در ۱۶ فصل مختلف نوشته‌شده است و نویسنده در آغاز ذهن مخاطبانش را برای پذیرش آنچه می‌خواهد بگوید آماده می‌کند و سپس راز عشق و قدردانی را با آن‌ها در میان می‌گذارد. کتاب محدودیت صفر از زمان انتشار تاکنون بارها و بارها تجدید چاپ شده و به چندین و چند زبان مختلف هم برگردانده شده است.


خلاصه کتاب محدودیت صفر

محدودیت صفر داستان آشنایی جو ویتالی با یک استاد معنوی به نام ایهالیا کالاهولن است. ویتالی در این کتاب داستان آشنایی خودش با این مرد و پاکسازی به شیوه‌ی بومیان را بیان می‌کند و دید جدیدی به خواننده‌اش می‌دهد که به کمک آن خواهد توانست ظرفیت‌هایش را از نو شناسایی کند و دست از افکار منفی بردارد. محدودیت صفر از این حرف می‌زند که همه‌چیز در درون شماست و نگاه شما به هر چیزی است که نسبت آن با شما را معین می‌کند. او در کتاب از جذب ثروت و موفقیت حرف می‌زند و معتقد است اگر به هواپونوپونو ایمان داشته باشید معجزات زیادی به سمت زندگی شما خواهند آمد و همه‌چیز شکل جدیدی خواهد گرفت.


نویسنده کتاب محدودیت صفر

دکتر جو ویتالی، رئیس شرکت بازاریابی هیپنوتیزم، یک شرکت بازاریابی اینترنتی و همچنین بنیان‌گذار شرکت تحقیقات مواد مغذی، شرکتی که در زمینه‌ی مواد غذایی ضدپیری فعالیت می‌کند، است. همچنین او به عنوان یکی از ستاره‌های فیلم مشهور «راز» شناخته می‌شود.

ویتالی نویسنده‌ی کتاب‌های بی‌شماری است که نمی‌توان در اینجا فهرست کرد؛ از جمله کتاب‌های پرفروش او عبارت‌اند از: عامل جذب، پنج گام آسان برای خلق ثروت (یا هرچیز دیگر) از درون به بیرون، کتاب گمشدۀ راهنمای زندگی، دفترچۀ راهنمایی که بایست زمان تولد دریافت می‌کردید و نیز کتاب صوتی پرفروش ناینتینگل کونانت و قدرت بازاریابی موفق.


فهرست کتاب محدودیت صفر

پیش گفتار

مقدمه

پیدا کردن نامعمول‌ترین درمانگر دنیا

حقیقت هولناک درباره‌ی قصدها

آیا استثنایی وجود دارد؟

دوستت دارم

غذا خوردن با روح الهی

شواهد

چطور سریع‌تر به نتیجه برسیم؟

چطور ثروت بیشتری جذب کنیم؟

ذهن‌های شکاک می‌خواهند بدانند

انتخاب، نوعی محدودیت است

سیگار، همبرگر و کشتن روح الهی

حقیقت پشت داستان

کلام آخر

درباره جو ویتالی، نویسنده کتاب محدودیت صفر

جوزف ویتالی که نامش را جو وایتلی هم نوشته‌اند، نویسنده و معلم معنوی مشهور آمریکایی متولد سال ۱۹۵۳ در ایالت اوهایو است. او دوران کالج را در شهر کنت و در دانشگاه ایالتی کنت گذراند و سپس به‌عنوان کپی رایتر در شهر هیوستون در ایالت تگزاس مشغول به کار شد. او از همان دوران نوجوانی به خواندن کتاب علاقه‌ی زیادی داشت و به دنبال راهی برای رسیدن به آرامش روحی بود. اولین کتابش با نام «ذن و هنر نوشتن» را هم در سال ۱۹۸۴ منتشر کرد. پس از آن او هرچه بیشتر درباره‌ی مسائل معنوی مطالعه کرد و به برگزاری رویدادهای مختلف و سخنرانی در مکان‌های مختلف پرداخت. او در فیلم راز راندا برن ظاهر شد و از آن زمان بود که شهرت زیادی به دست آورد. جو ویتالی کتاب «فاکتور جذب» را در سال ۲۰۰۵ نوشت و دو سال بعد هم محدودیت صفر را منتشر کرد. برای دانلود کتاب محدودیت صفر می‌‌توانید از سایت و اپلیکیشن فیدیبو استفاده کنید.


بهترین ترجمه کتاب محدودیت صفر

نسخه‌های متعددی از کتاب محدودیت صفر در بازار کتاب ایران موجودند. یکی از بهترین ترجمه‌های کتاب ترجمه مژگان جلالی است که انتشارات کتیبه فارسی آن را منتشر کرده است. بر اساس گفته‌های مژگان جلالی در مقدمه‌ای که برای این کتاب نوشته است او اثر هواوپونوپونو را در زندگی خودش حس کرده و به آن باور دارد. نسخه‌ی الکترونیک ترجمه‌ی مژگان جلالی از هواوپونوپونو را می‌توانید در همین صفحه از فیدیبو خریداری کرده و دانلود کنید. کتاب صوتی محدودیت صفر ترجمه مژگان جلالی با صدای ابوالفضل شاه بهرامی از سوی نوین کتاب گویا منتشر شده است. ترجمه‌ی فرهاد فروغمند از این کتاب هم در بازار کتاب ایران موجود است.

محدودیت صفر برای شما چه خواهد کرد؟

کتاب محدودیت صفر برای تمام کسانی نوشته‌شده است که می‌خواهند با جهان در صلح باشند. همه‌ی کسانی که تصمیم دارند ثروت، آسایش و موفقیت را تجربه کنند و از زندگی لذت ببرند می‌توانند محدودیت صفر را بخوانند و از آموزه‌هایش استفاده کنند. چیزی که جو ویتالی و البته دکتر هیولن می‌گویند این است که این کتاب می‌تواند تمام محدودیت‌های شما را از بین ببرد زیرا تمام محدودیت‌ها در ذهن شما هستند. اگر بتوانید آن‌ها را دور بریزید دیگر هیچ‌چیز غیرممکنی برای شما وجود نخواهد داشت. محدودیت صفر کتابی است که می‌تواند شما را به یک ابر انسان تبدیل کند.


قیمت کتاب محدودیت صفر

در حال حاضر کتاب محدودیت صفر با ترجمه مژگان جمالی از انتشارات کتیبه فارسی با قیمت 21250 تومان در فیدیبو قابل خریداری است.

about book image

در بخشی از کتاب محدودیت صفر می‌خوانیم

پاکسازی کمک می‌کند تا روح‌تان را از اسارت درآورید و رها و آزادش کنید.

دکتر ایهالیاکالاهولن

عصر یک روز دوشنبه دکتر هولن تصمیم گرفت بیرون غذا بخورد. آخر هر هفته در شهر کوچک ما همه در تلاش‌اند تا توریست‌ها را به این‌طرف و آن‌طرف ببرند و روز دوشنبه را تجدیدقوا کنند. فقط یک غذاخوری بود که فکر می‌کردم باز باشد، غذاخوری برگر بارن که همبرگر هم سرو می‌کرد؛ اما حتی اسم آنجا را هم نیاوردم، چون می‌دانستم که دکتر هولن فقط غذای سالم می‌خورد. از طرفی خودم هم با تغییر سبک زندگی‌ام و عادات جدید غذا خوردنم جرأت نمی‌کردم حتی در حوالی رستوران فست فود رانندگی کنم؛ اما در آخر آنجا را به او معرفی کردم. او که کاملاً هیجان‌زده به نظر می‌رسید گفت: «به نظرم برگر فوق‌العاده است!»

پرسیدم: «مطمئنی؟!»

«بله من برگر خوب را دوست دارم.»

ما تا آنجا رانندگی کردیم، سپس ماشین را پاک کردیم و به داخل رفتیم و نشستیم. در منوی غذا، غذاهای سالم انگشت شماری بود.

دکتر هولن این طور سفارش داد: «من دو برابر گوشت با دو برابر پنیر و نان سفید می‌خواهم».

نزدیک بود از تعجب شاخ دربیاورم، چنین غذایی را فقط کسی سفارش می‌داد که می‌خواهد درجا سکته‌ی قلبی کند. گوشت؟ پنیر؟ نان سفید؟ حتی نمی‌توانستم تصورش را هم بکنم. باورم نمی‌شد که خودم هم همان غذا را سفارش دادم. خب با خودم فکر کردم اگر برای یک استاد معنوی خوب است برای من هم خوب خواهد بود!

از او پرسیدم: «نگران پنیر و گوشت و نان نیستی؟»

گفت: «نه اصلاً! من هرروز صبح برای صبحانه هات‌داگ سرد می‌خورم و واقعاً از آن لذت می‌برم.»

واقعاً؟

او گفت: «غذا برایت خطرناک نیست، بلکه فکری که در مورد غذا می‌کنی مضر است.»

این حرف را قبلاً هم شنیده بودم اما هرگز باورش نکرده بودم. همیشه فکر می‌کردم که قدرت ماده بیشتر از فکر است، اما شاید در اشتباه بودم.

 

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
گوینده هوشمند (AI)
راوی
حجم
1.۸۵ مگابایت
تعداد صفحات
327 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۱۰:۵۴:۰۰
نویسندهجو ویتالی
نویسنده دومایهالیاکالا هولن
مترجممژگان جمالی
ناشرانتشارات کتیبه پارسی
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۶/۱۲/۰۷
قیمت ارزی
4 دلار
قیمت چاپی
85,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
راوی
۱.۸۵ مگابایت
۳۲۷ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4
از 5
براساس رأی 1028 مخاطب
انگیزه‌بخش 🚀 (4)
آموزنده 🦉 (2)
5
ستاره
52 ٪
4
ستاره
20 ٪
3
ستاره
11 ٪
2
ستاره
4 ٪
1
ستاره
11 ٪
311 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
4

راستش این کتاب رو نخوندم هنوز .ولی میخوام یچیزی بگم لطفا تمام کسایی ک هنوز زیاد وارد این مباحث نشدن.مباحث قانون جذب.بدونین که تموم تک تک لحظه های زندگیه همه انسانها با قانون جذب داره کار میکنه.یه تعداد خیلی کمی میفهمن و یه تعداد اندک هم درک میکنن و یه تعداد خیلی زیادی بصورت ناخوداگاه اما برخلاف خواسته هاشون دارن ازش استفاده میکنن حالا چه شما ب جمله قانون جذب باور داشته باشید یا نداشته باشید بهرحال دارید زندگیتون رو باهاش رقم میزنید.برای درک این موضوع اگ واقعا واستون مهم باشه و همش دنبال درک کردن این قضیه باشید شاید حدود۶ ماه تا ۱ سال زمان ببره تا واقعا بهش یخورده ایمان بیارید اما وقتی این اتفاق افتاد بصورت لگاریتمی درکتون خیلی میره بالا و هر روز بیشتر و بیشتر درک میکنین که واقعا چطور داره زندگیتون رو خودتون با نوع نگرش و نوع نگاهتون به زندگی و اتفاقات و شرایطی که دارین متوجه میشین واقعا همه چیز تو دستای خودتونه اینجاست که اون قدرت اختیاری که خداوند راجبش تو قران گفته رو درک میکنین که باوا زندگیتون فقط توسط خودتون خلق میشه خداوند فقط درحال اگسپت کردن خواسته هایی که ازش دارین هستش.خوب یا بد بودن یه خواسته رو خودتون تشخیص میدین چون اختیارش دست خودتونه.من تا اینجا گفتم اونم سعی کردم پایه ای بگم تا درکش براتون یکم اسون بشه ولی خیلی حرفاست واقعا و خیلی چیزها ک انسان باید همیشه درحال درک و عمل کردن بهش باشه.

4

سلام،جالبه از کتاب قانون جذب و این کتاب گرفته تا همه کتابهای خوب در حوزه هایی که حرفی برای گفتن دارند،میرسیم به این که تمامی این اموزه ها،در اسلام وجود داره! ولی متاسفانه وقتی از زبان شخصی خارجی بیان میشه بیشتر به چشم میاد. بارها در مورد توبه برای تزکیه نفس و پاکی و....صحبت شده ولی ماها غافل ازین ها دنبال حرفای خودمون تو کتابای دیگران هستیم.بارها گفته شده جهان از هیچ بوجود اومده و به هیچ بازمیگردد،ولی دانشمندان با افتخار میگن کشف ما بود! تو قران گفته شده مورچه از ترس شکسته شدن حرف زد،الان تازه میگن نود درصد بدن مورچه از نوعی شیشه ساخته شده! پیامبر ۱۴۰۰ سال پیش تو قران اورده بودش و امثال اون. مطلب بالا یه درد و دل کوچیک بود و اما در مورد کتاب: در کل کتاب شمارو به یک ماجراجویی دعوت میکنه که ارزش مطالعه برای کسانی که از فیزیک سر رشته دارند،یا قدرت درک ناشناخته هارو دارند سفر جالبی هستش.ولی افرادی که دیر باور هستن کلا میگن طرف دیوانه هستش،این کتاب بهشون پیشنهاد نمیشه.

5

سلام دوستان شاید براتون این سوال پیش بیاد که چرا بعضی با خوندن این کتاب تا این حد مجذوب شده وبعضی این کتاب رو خرافه و مسخره میدونن،من برای نظر هر دو گروه احترام قائلم و عقیده هر دو گروه رو درست میدونم اما یک نکته رو میخوام برای اون عده از دوستان که ایراداتی بسیار منطقی از کتاب میگیرن بگم در تمام ادیان و مذاهب شیعه سنی زرتشت مسیحی و...همه با زبان مختلف یک مطلب روبیان میکنن و اون این هست که ما روح خودمون رو از درون به آرامش برسونیم وقلبمون رو سرشار از محبت کنیم جوری که جای کینه حسد طمع خشم ظلم دروغ صفات خوب جایگزین بشه ،این کتاب هم میخواد همین رو بگه ولی به روش خودش اینکه میگه از صندلی یا سالن تشکر کنید و به اشیا جان میده، خب ا داره به نوعی می‌میفهمونه تو باید قدر دان حتی وسایل بی جان هم باشی چه برسه به اطرافیانت و در حقیقت قدر دانی چه از صندلی چه از دست وپای خودت ویا دیگران میتونه به نوعی باعث آرامش بشه و اما در مورد کسانی که این کتاب رو دوست داشتن باید بگم مطالب این کتاب بارها و بارها در ادیان مختلف وبه شکل ها وزبان متفاوت گفته شده عارفان فلاسفه شعرا (مولوی حافظ و.) همه یه حرف میزن .مطلب مهم اینه که انتقاد نباید باعث حس سرخوردگی از خوندن این کتاب و دیگر کتاب ها بشه و تعریف‌ نباید این حس رو ایجاد کنه که این کتاب تنها راه آرامشه وبی عیب و نقص هست بهر حال راههای رسیدن به خدا زیاده مهم اینه که شما با کدوم ارتباط برقرار میکنید

1

در یک جمله مزخرف.هواوپونوپونو اسم یه مجلس حل اختلاف قدیمی بوده که توی هاوایی برگزار می‌شده تا مشکلات بین مردم رو حل کنن.مورنا اومد بر اساس اون یه مطالبی در آورد که برای انسانها مفید باشه اما به اصلش وفادار موند.دکتر هولن یه برداشت کاملا شخصی و احمقانه کرده و جو ویتالی هم از فرصت استفاده می‌کنه و با تبلیغات فراوان میگه بهترین راه پیشرفت فردی اینه تا کتابش به فروش بالا دست پیدا کنه.بعدش جلد دوم رو بیرون میده و احتمالا بعدها جلد سومش بیاد.مگه میشه اصل زندگیت این باشه که چندتا جمله رو که تو همه دینها هست رو تمام روز طوطی وار بگی و منتظر بشی الوهیت بهت الهام کنه چیکار کنی.اصلا پاکسازی اعتقادات یعنی چی؟جاهایی از کتاب که هولن از جو ویتالی تعریف می‌کنه کتاب رو به ابتذال کشونده.هولن که از طریق ویتالی به نوایی رسیده بهش میگه از روی پاهات فهمیدم تو از نسل خدایان هستی!!!!!سراسر کتاب احمقانه هست وقتتون رو هدر ندید.نکته کلیدی تبلیغات کتاب یه بیمارستان روانیه که میگه هولن چندتا بیمارو شفا داده و الآنم بستنش.اما نه آدرس دقیقی میده نه سندی بر این مدعا.مگه با شفای چند بیمار روانی میان یه بیمارستان رو میبندن؟دیگه‌ کسی تو اون منطقه قرار نیست به بیماری روانی دچار بشه؟حرفش اینه که عقل(یکی از بزرگترین آفریده های الهی) رو بگذار کنار و در عوض فقط چند تا جمله رو بگو تا از اعتقادات و خاطرات پاک پاک بشی و الوهیت با الهاماتش بهت بگه چیکار کنی!

5

با سلام من هنوز مطالعه این کتاب رو شروع نکردم ولی در جواب دوستانی که جبهه گیری متحجرانه ایی نسبت به معنویت و عقایدی از این قبیل دارن میخوام یک شرح حال از خودم بگم اول از همه بگم: ما برون را ننگریم و قال را. ما درون را بنگریم و حال را در ادامه بهتون بگم من مثل بسیاری از ادمای این دوره به شدت پیرو مادیات بودم و حتی الانم هستم بسیار کتاب روان شناسی برای شناخت خودم خوندم و بسیار دوره شرکت کردم ولی پانزده روز از روزهای عمرم که به واسطه همنشینی با یکی از دوستان عزیزم در معنویت غرق شدم شیرین ترین لذت بخش ترین و بهترین روزهای عمرم بود در کشتی و در شرایط سخت کار میکردم ولی از هر لحظش لذت میبردم خولسته هام تقریبا به صفر رسیده بود و لذت مدام رو داشتم تحربه میکردم و حاضرم هر چیزی که دارم رو بدم تا یک روز دیگه به اون اخوالات برگردم. و حالا رفقای عزیزم که اینقدر جبهه دارید اگر از دید عقلی و منطقیم بخوایم نگاه کنیم چرا باید نسبت به یک طرز تفکر و یک شیوه ذهنمونو بیندیم چرا سخن را نشنویم و یَتبِعون احسنَه را انجام ندیم.

4

به نظرم سطح صفر در واقع همون فنا فی الله در ادبیات عرفانی ما هست و عبارتی هم که برای پاکسازی توصیه میشه معادل ذکر استغفرالله ربی و اتوب الیه در دین اسلام هست که به مداومت در این ذکر خیلی توصیه شده.برام جالب بود این کتاب🧡

1

این کتاب یه فاجعه به تمام معناس ، واقعا دریوری خواهشا وقتتون رو برای چیزهای بهتر بزارید ، کاملا موضوعات پراکنده ، بیشتر تبلیغ سمینار ، ۴۰ صفحه خاطرات مسخره ، ۳ صفحه شعر از شکسپیر ، تو کل کتاب فقط حرف از محدوده صفره ، ولی تا اخرش یک راهکار نداره ، کاملا مشخصه دکتر هولن یه فرد با مشکلات روانیه ، یه قسمتی از کتاب میگه صندلی شکسته ای دیدم که از بار مشکلات شخصی که روش نشسته بود شکست ،به صندلی گفتم متاسفم صندلی ،گفت الان بهتر شدم و درست شد !!!!یا طرف با اطاق صحبت میکنه ، من منکر قدرت درون یا کائنات نیستم ولی متا فیزیک و با این چیزا قاطی کنی میشه اشغال ، جدا متاسفم که از روی ننظرات دوستان این کتاب و خریدم ، این کتاب هیچی نداره عزیزان هیچی لپ کلام ! ازتون خواهش میکنم پولتون رو دور نریزید ، متاسفانه من جلد دومش رو هم چشم یبسته خریدم قبل از خوندنن این ببینم اون چه اشغالیه

4

عجیب که هرجا کتابی مثل راز و این ماجراها که میگن فقط کافی هست بخواهید تا بشود پیدا میشه ملت عاشقش میشن و چنان به به و چه چه میکنند که انگار راز بزرگ هستی رو کشف کردند چون مردم تنبل هستند. همینطور دوست دارند باور کنند یک دوست خیالی قدرتمند دارند که بهشون کمک میکنه. بیخیال بابا مثلا قشر کتابخوان هستید!!

4

این طرح بیست روزو میکردید یه روز ولی یه کتاب خوب میزاشتید.ایرانسل خودشو کشت

1

مزخرف به تمام معنا. چطور میتونید همچین چیزی رو باور کنید. “به صندلی کج و خسته گفتم دوستت دارم متاسم مرا ببخش ممنونم، ناگهان صندلی صاف شد!!!”

نمایش 301 نقد دیگر
4
(1,022)
انگیزه‌بخش 🚀 (4)
52,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو
محدودیت صفر
محدودیت صفر
جو ویتالی

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
محدودیت صفر
محدودیت صفر
جو ویتالی
انتشارات کتیبه پارسی
4
(1,022)
انگیزه‌بخش 🚀 (4)
52,000
تومان