0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
محدودیت صفر
٪50

معرفی، خرید و دانلود کتاب محدودیت صفر

درباره محدودیت صفر

«این کتاب بسیار جذاب و متقاعدکننده می‌تواند بشریت را بیدار کند و قدرت چهار عبارت ساده را برای متحول کردن زندگی شما آشکار می‌کند. همه‌چیز در این کتاب بر اساس عشق است و نویسنده‌ای که عشق را گسترش می‌دهد آن را نوشته است. باید از این کتاب ده نسخه تهیه کنید، یکی برای خودتان و نه نسخه برای هدیه دادن. این کتاب به همین خوبی است» این جملاتی است که دبی فورد، نویسنده‌ی کتاب‌های انگیزشی درباره‌ی کتاب محدودیت صفر گفته است، کتابی که می‌خواهد قدرت درون شما را بیرون بکشد و محدودیت‌هایتان را به صفر برساند.

درباره کتاب محدودیت صفر

Zero limits: the secret Hawaiian system for wealth,health,peace and more اولین بار در سال ۲۰۰۷ منتشر شد. این کتاب همان‌طور که از نامش پیداست از روش‌هایی که بومیان هاوایی برای رسیدن به آرامش، ثروت و بیش از آن از آ‌ن‌ها استفاده می‌کردند الهام گرفته‌شده است. جو ویتالی در این کتاب شما را با هواپونوپونو آشنا می‌کند و اثرات به کار بردن این روش پاکسازی را بیان می‌کند.

این کتاب در ۱۶ فصل مختلف نوشته‌شده است و نویسنده در آغاز ذهن مخاطبانش را برای پذیرش آنچه می‌خواهد بگوید آماده می‌کند و سپس راز عشق و قدردانی را با آن‌ها در میان می‌گذارد. کتاب محدودیت صفر از زمان انتشار تاکنون بارها و بارها تجدید چاپ شده و به چندین و چند زبان مختلف هم برگردانده شده است.

خلاصه کتاب محدودیت صفر

محدودیت صفر داستان آشنایی جو ویتالی با یک استاد معنوی به نام ایهالیا کالاهولن است. ویتالی در این کتاب داستان آشنایی خودش با این مرد و پاکسازی به شیوه‌ی بومیان را بیان می‌کند و دید جدیدی به خواننده‌اش می‌دهد که به کمک آن خواهد توانست ظرفیت‌هایش را از نو شناسایی کند و دست از افکار منفی بردارد. محدودیت صفر از این حرف می‌زند که همه‌چیز در درون شماست و نگاه شما به هر چیزی است که نسبت آن با شما را معین می‌کند. او در کتاب از جذب ثروت و موفقیت حرف می‌زند و معتقد است اگر به هواپونوپونو ایمان داشته باشید معجزات زیادی به سمت زندگی شما خواهند آمد و همه‌چیز شکل جدیدی خواهد گرفت.

فهرست کتاب محدودیت صفر

پیش گفتار

مقدمه

پیدا کردن نامعمول‌ترین درمانگر دنیا

حقیقت هولناک درباره‌ی قصدها

آیا استثنایی وجود دارد؟

دوستت دارم

غذا خوردن با روح الهی

شواهد

چطور سریع‌تر به نتیجه برسیم؟

چطور ثروت بیشتری جذب کنیم؟

ذهن‌های شکاک می‌خواهند بدانند

انتخاب، نوعی محدودیت است

سیگار، همبرگر و کشتن روح الهی

حقیقت پشت داستان

کلام آخر

درباره جو ویتالی، نویسنده کتاب محدودیت صفر

جوزف ویتالی که نامش را جو وایتلی هم نوشته‌اند، نویسنده و معلم معنوی مشهور آمریکایی متولد سال ۱۹۵۳ در ایالت اوهایو است. او دوران کالج را در شهر کنت و در دانشگاه ایالتی کنت گذراند و سپس به‌عنوان کپی رایتر در شهر هیوستون در ایالت تگزاس مشغول به کار شد. او از همان دوران نوجوانی به خواندن کتاب علاقه‌ی زیادی داشت و به دنبال راهی برای رسیدن به آرامش روحی بود. اولین کتابش با نام «ذن و هنر نوشتن» را هم در سال ۱۹۸۴ منتشر کرد. پس از آن او هرچه بیشتر درباره‌ی مسائل معنوی مطالعه کرد و به برگزاری رویدادهای مختلف و سخنرانی در مکان‌های مختلف پرداخت. او در فیلم راز راندا برن ظاهر شد و از آن زمان بود که شهرت زیادی به دست آورد. جو ویتالی کتاب «فاکتور جذب» را در سال ۲۰۰۵ نوشت و دو سال بعد هم محدودیت صفر را منتشر کرد. آخرین کتاب او عبارت پنجم هواوپونوپونو نام دارد. دانلود کتاب صوتی هواوپونوپونو هم از فیدیبو ممکن است.

ترجمه و انتشار محدودیت صفر در ایران

نسخه‌های متعددی از کتاب محدودیت صفر در بازار کتاب ایران موجودند. یکی از بهترین ترجمه‌های کتاب ترجمه مژگان جلالی است که انتشارات کتیبه فارسی آن را منتشر کرده است. بر اساس گفته‌های مژگان جلالی در مقدمه‌ای که برای این کتاب نوشته است او اثر هواوپونوپونو را در زندگی خودش حس کرده و به آن باور دارد. نسخه‌ی الکترونیک ترجمه‌ی مژگان جلالی از هواوپونوپونو را می‌توانید در همین صفحه از فیدیبو خریداری کرده و دانلود کنید. کتاب صوتی محدودیت صفر ترجمه مژگان جلالی با صدای ابوالفضل شاه بهرامی از سوی نوین کتاب گویا منتشر شده است. ترجمه‌ی فرهاد فروغمند از این کتاب هم در بازار کتاب ایران موجود است.

محدودیت صفر برای شما چه خواهد کرد؟

کتاب محدودیت صفر برای تمام کسانی نوشته‌شده است که می‌خواهند با جهان در صلح باشند. همه‌ی کسانی که تصمیم دارند ثروت، آسایش و موفقیت را تجربه کنند و از زندگی لذت ببرند می‌توانند محدودیت صفر را بخوانند و از آموزه‌هایش استفاده کنند. چیزی که جو ویتالی و البته دکتر هیولن می‌گویند این است که این کتاب می‌تواند تمام محدودیت‌های شما را از بین ببرد زیرا تمام محدودیت‌ها در ذهن شما هستند. اگر بتوانید آن‌ها را دور بریزید دیگر هیچ‌چیز غیرممکنی برای شما وجود نخواهد داشت. محدودیت صفر کتابی است که می‌تواند شما را به یک ابر انسان تبدیل کند.

در بخشی از کتاب محدودیت صفر می‌خوانیم

پاکسازی کمک می‌کند تا روح‌تان را از اسارت درآورید و رها و آزادش کنید.

دکتر ایهالیاکالاهولن

عصر یک روز دوشنبه دکتر هولن تصمیم گرفت بیرون غذا بخورد. آخر هر هفته در شهر کوچک ما همه در تلاش‌اند تا توریست‌ها را به این‌طرف و آن‌طرف ببرند و روز دوشنبه را تجدیدقوا کنند. فقط یک غذاخوری بود که فکر می‌کردم باز باشد، غذاخوری برگر بارن که همبرگر هم سرو می‌کرد؛ اما حتی اسم آنجا را هم نیاوردم، چون می‌دانستم که دکتر هولن فقط غذای سالم می‌خورد. از طرفی خودم هم با تغییر سبک زندگی‌ام و عادات جدید غذا خوردنم جرأت نمی‌کردم حتی در حوالی رستوران فست فود رانندگی کنم؛ اما در آخر آنجا را به او معرفی کردم. او که کاملاً هیجان‌زده به نظر می‌رسید گفت: «به نظرم برگر فوق‌العاده است!»

پرسیدم: «مطمئنی؟!»

«بله من برگر خوب را دوست دارم.»

ما تا آنجا رانندگی کردیم، سپس ماشین را پاک کردیم و به داخل رفتیم و نشستیم. در منوی غذا، غذاهای سالم انگشت شماری بود.

دکتر هولن این طور سفارش داد: «من دو برابر گوشت با دو برابر پنیر و نان سفید می‌خواهم».

نزدیک بود از تعجب شاخ دربیاورم، چنین غذایی را فقط کسی سفارش می‌داد که می‌خواهد درجا سکته‌ی قلبی کند. گوشت؟ پنیر؟ نان سفید؟ حتی نمی‌توانستم تصورش را هم بکنم. باورم نمی‌شد که خودم هم همان غذا را سفارش دادم. خب با خودم فکر کردم اگر برای یک استاد معنوی خوب است برای من هم خوب خواهد بود!

از او پرسیدم: «نگران پنیر و گوشت و نان نیستی؟»

گفت: «نه اصلاً! من هرروز صبح برای صبحانه هات‌داگ سرد می‌خورم و واقعاً از آن لذت می‌برم.»

واقعاً؟

او گفت: «غذا برایت خطرناک نیست، بلکه فکری که در مورد غذا می‌کنی مضر است.»

این حرف را قبلاً هم شنیده بودم اما هرگز باورش نکرده بودم. همیشه فکر می‌کردم که قدرت ماده بیشتر از فکر است، اما شاید در اشتباه بودم.

 

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
حجم
1.۸۵ مگابایت
تعداد صفحات
327 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۱۰:۵۴:۰۰
نویسندهجو ویتالی
نویسنده دومایهالیاکالا هولن
مترجممژگان جمالی
ناشرانتشارات کتیبه پارسی
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۶/۱۲/۰۷
قیمت ارزی
4 دلار
قیمت چاپی
85,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
۱.۸۵ مگابایت
۳۲۷ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4
از 5
براساس رأی 453 مخاطب
آرامش‌بخش 🌱 (2)
آموزنده 🦉 (2)
5
ستاره
50 ٪
4
ستاره
28 ٪
3
ستاره
6 ٪
2
ستاره
3 ٪
1
ستاره
11 ٪
310 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
s
stu***********@gmail.com
۱۳۹۸-۱۱-۱۰
4

راستش این کتاب رو نخوندم هنوز .ولی میخوام یچیزی بگم لطفا تمام کسایی ک هنوز زیاد وارد این مباحث نشدن.مباحث قانون جذب.بدونین که تموم تک تک لحظه های زندگیه همه انسانها با قانون جذب داره کار میکنه.یه تعداد خیلی کمی میفهمن و یه تعداد اندک هم درک میکنن و یه تعداد خیلی زیادی بصورت ناخوداگاه اما برخلاف خواسته هاشون دارن ازش استفاده میکنن حالا چه شما ب جمله قانون جذب باور داشته باشید یا نداشته باشید بهرحال دارید زندگیتون رو باهاش رقم میزنید.برای درک این موضوع اگ واقعا واستون مهم باشه و همش دنبال درک کردن این قضیه باشید شاید حدود۶ ماه تا ۱ سال زمان ببره تا واقعا بهش یخورده ایمان بیارید اما وقتی این اتفاق افتاد بصورت لگاریتمی درکتون خیلی میره بالا و هر روز بیشتر و بیشتر درک میکنین که واقعا چطور داره زندگیتون رو خودتون با نوع نگرش و نوع نگاهتون به زندگی و اتفاقات و شرایطی که دارین متوجه میشین واقعا همه چیز تو دستای خودتونه اینجاست که اون قدرت اختیاری که خداوند راجبش تو قران گفته رو درک میکنین که باوا زندگیتون فقط توسط خودتون خلق میشه خداوند فقط درحال اگسپت کردن خواسته هایی که ازش دارین هستش.خوب یا بد بودن یه خواسته رو خودتون تشخیص میدین چون اختیارش دست خودتونه.من تا اینجا گفتم اونم سعی کردم پایه ای بگم تا درکش براتون یکم اسون بشه ولی خیلی حرفاست واقعا و خیلی چیزها ک انسان باید همیشه درحال درک و عمل کردن بهش باشه.

د
داوود رامشانی
۱۳۹۸-۰۷-۱۰
4

این طرح بیست روزو میکردید یه روز ولی یه کتاب خوب میزاشتید.ایرانسل خودشو کشت

ه
هانیه ج
۱۳۹۸-۱۲-۱۳
4

به نظرم سطح صفر در واقع همون فنا فی الله در ادبیات عرفانی ما هست و عبارتی هم که برای پاکسازی توصیه میشه معادل ذکر استغفرالله ربی و اتوب الیه در دین اسلام هست که به مداومت در این ذکر خیلی توصیه شده.برام جالب بود این کتاب🧡

y
ye_***********@yahoo.com
۱۳۹۸-۰۵-۱۹
1

مزخرف به تمام معنا. چطور میتونید همچین چیزی رو باور کنید. “به صندلی کج و خسته گفتم دوستت دارم متاسم مرا ببخش ممنونم، ناگهان صندلی صاف شد!!!”

k
ker*****@gmail.com
۱۳۹۷-۰۹-۲۰
5

محشره، ترجمه عالی، دید جدیدی ب زندگی و انسان ها و مشکلات پیدا می کنیم و راهکار مفیدی داره و از اون کتاباییه ک حتما باید چاپیشو تهیه کرد

م
مریم طاهریان
۱۳۹۷-۱۱-۲۲
5

سالهاست که کتاب میخونم ولی این کتاب حجت رو بر من تموم کرد دیگه نمیدونم چه کتابی بخونم که از این زیباتر و موثر تر باشه

a
ara*************@gmail.com
۱۳۹۸-۰۷-۱۰
4

عجیب که هرجا کتابی مثل راز و این ماجراها که میگن فقط کافی هست بخواهید تا بشود پیدا میشه ملت عاشقش میشن و چنان به به و چه چه میکنند که انگار راز بزرگ هستی رو کشف کردند چون مردم تنبل هستند. همینطور دوست دارند باور کنند یک دوست خیالی قدرتمند دارند که بهشون کمک میکنه. بیخیال بابا مثلا قشر کتابخوان هستید!!

ع
عابر سپیده دم
۱۳۹۸-۰۷-۱۶
4

سلام،جالبه از کتاب قانون جذب و این کتاب گرفته تا همه کتابهای خوب در حوزه هایی که حرفی برای گفتن دارند،میرسیم به این که تمامی این اموزه ها،در اسلام وجود داره! ولی متاسفانه وقتی از زبان شخصی خارجی بیان میشه بیشتر به چشم میاد. بارها در مورد توبه برای تزکیه نفس و پاکی و....صحبت شده ولی ماها غافل ازین ها دنبال حرفای خودمون تو کتابای دیگران هستیم.بارها گفته شده جهان از هیچ بوجود اومده و به هیچ بازمیگردد،ولی دانشمندان با افتخار میگن کشف ما بود! تو قران گفته شده مورچه از ترس شکسته شدن حرف زد،الان تازه میگن نود درصد بدن مورچه از نوعی شیشه ساخته شده! پیامبر ۱۴۰۰ سال پیش تو قران اورده بودش و امثال اون. مطلب بالا یه درد و دل کوچیک بود و اما در مورد کتاب: در کل کتاب شمارو به یک ماجراجویی دعوت میکنه که ارزش مطالعه برای کسانی که از فیزیک سر رشته دارند،یا قدرت درک ناشناخته هارو دارند سفر جالبی هستش.ولی افرادی که دیر باور هستن کلا میگن طرف دیوانه هستش،این کتاب بهشون پیشنهاد نمیشه.

س
سعیده مکی
۱۳۹۷-۰۹-۲۸
4

این کتاب رو من یکسال دائم میخونم، عمیق ترین کتابیه که تا حالا خوندم، بخونید تا دنیاتون عوض بشه

س
سلیم خزلی
۱۳۹۸-۰۷-۱۰
4

مسخره ست به خدا ایرانسل عزیز آنقدر خودتو تو خرج ننداز این کتاب ها چیه آخه ؟ اگه واقعا نیت خیر داری بیا هر هفته یه کتاب درست از ادبیات جهان ارائه بده چه ایرادی داره برادران کارامازوف رو رایگان بزاری و .... خودت هم می دونی چرا این کتاب ها رو ارائه می کنی به آحاد مردم غیور ایران زمین

نمایش 300 نقد دیگر
4
(453)
حال‌خوب‌کن ✨ (2)
42,500
٪50
21,250
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو
٪30
محدودیت صفر
محدودیت صفر
جو ویتالی

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
محدودیت صفر
٪50
محدودیت صفر
جو ویتالی
انتشارات کتیبه پارسی
4
(453)
حال‌خوب‌کن ✨ (2)
42,500
٪50
21,250
تومان