0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
بانوی پیشگو

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی بانوی پیشگو

درباره بانوی پیشگو

نقشه مرگم را با دقت طراحی کردم؛ برعکس زندگی‌ام، که به‌رغم تمام تلاش‌هایم برای مهار کردنش، مثل ولگردها از این شاخ به آن شاخ می‌پرید. زندگی‌ام میل به ولو شدن داشت، نرم و آبکی شدن، حرکت نقش‌های طوماری و ریسه‌مانند، مثل قاب آینه‌های باروک، نتیجه پیگیری یک خط بدون کم‌ترین مقاومت. حالا بالعکس، می‌خواستم مرگم تمیز و ساده، حساب‌شده و حتی کمی خشونت‌آمیز باشد، مثل یک کلیسای کوآکر یا یک دست لباس مشکیِ ساده با یک رشته مروارید که وقتی پانزده ساله بودم، مجله‌های مُد در موردشان خیلی جار و جنجال می‌کردند. نه شیپوری، نه بلندگویی، نه پولکی و نه نکته مبهمی. قلقِ کار این بود که بدون هیچ ردّ و نشانی ناپدید شوم، و پشت سرم فقط سایه یک جسد باقی بگذارم، سایه‌ای که همه به‌اشتباه آن را به حساب واقعیتی قطعی و بی‌چند و چون بگذارند. اولش فکر کردم از پسش برآمده‌ام...

دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
862.۰۲ مگابایت
مدت زمان
۱۵:۴۰:۲۰
نویسندهمارگارت اتوود
مترجمسهیل سُمّی
راویایمان ساکی
ناشرنوین کتاب
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۶/۱۱/۲۵
قیمت ارزی
5.۵ دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۸۶۲.۰۲ مگابایت
۱۵:۴۰:۲۰

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
3.6
از 5
براساس رأی 18 مخاطب
5
ستاره
27 ٪
4
ستاره
44 ٪
3
ستاره
0 ٪
2
ستاره
16 ٪
1
ستاره
11 ٪
8 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
ب
بهار دربانی
۱۳۹۶-۱۲-۱۹
4

حتی یک نفر این کتابای صوتی رو گوش نمی‌ده ببینه غلط دارن یا نه؟ ایییییین همه غلط فقط تو یه کتاب؟ یه جاهایی انقدر بده که بی‌معنی می‌شه کامل. سَرِ والتر اسکات؟!!!! به جای سِر والتر اسکات؟ بعد از هزینه نکردن انتشاراتیای عزیز برای ویراستار چشممون به هزینه نکردن تولید کنندگان کتاب صوتی برای چک کردن این حجم گنده از غلط غولوط خوندن روشن. متاسفم.

b
bt.********@gmail.com
۱۳۹۶-۱۲-۱۱
4

نسخه نمونه لود نمیشه

غ
غزاله مبرهن
۱۳۹۷-۰۱-۲۵
4

نسخه نمونه لود نمیشه!

t
tsr****@gmail.com
۱۳۹۹-۱۰-۱۴
2

واقعا خیلی جای تاسف داره، برای یک کتاب شنیداری از یک نویسنده خوب، وقت و هزینه صرف میشه، اما اشتباهات گوینده زیاد و در حدی پیش پا افتاده س، که شک کردم عمدی در کار باشه .... ?? اینجوری کل تجربه شنیدن کتاب نابود می‌شه ...

s
shermineh Aboutorabi
۱۳۹۹-۱۲-۰۳
1

متاسفانه من هر کتابی که از نوین کتاب گویا تهیه کردم بسیار خام و مر غلط بوده. به جز چندی که با صدای آقای دهکردی کار شده باقی همه آزار گوش و اتلاف وقت بوده.

a
arm***********@gmail.com
۱۳۹۸-۰۹-۰۱
2

«سِر »یک لقب هست که توسط خانواده سلطنتی بریتانیا( معمولاً ملکه) به مردانی که خدمت بزرگی به کشور یا بشریت کرده‌اند اعطا می‌شود. مثل سِر برتراند راسل یا سِر کارل پوپر. داخل متن کتاب هم «سِر والتر اسکات» درست است نه «سَرِ والتر اسکات» !!!!!!!!!!! لحن روای هم به شدت مصنوعی است.

نمایش 2 نقد دیگر
3.6
(18)
43,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو
بانوی پیشگو
بانوی پیشگو
مارگارت اتوود

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
بانوی پیشگو
بانوی پیشگو
مارگارت اتوود
نوین کتاب
3.6
(18)
43,000
تومان