پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب صوتی امپراتوری خورشید کتاب صوتی

کتاب صوتی امپراتوری خورشید

نسخه الکترونیک کتاب صوتی امپراتوری خورشید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

نسخه نمونه کتاب صوتی امپراتوری خورشید را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی امپراتوری خورشید

کتاب شرح چند سال از زندگی بالارد در زمان کودکی و نوجوانی است که در زمان جنگ جهانی دوم در اردوگاه‌های ژاپنی‌ها در چین گذشته است. جیم فرزند یکی از خانوده‌های ثروتمند انگلیسی بوده که در چین در ناز و نعمت زندگی می‌کرده است.... در زمان جنگ جهانی دوم در مراحل به اوج رسیدن جنگ روزی جیم به همراه پدر و مادرش در شهر است که ناگهان به آنها حمله شده و از هم دور می‌افتند به این ترتیب او در ۱۱ سالگی به تنهایی در دوران سخت جنگ در اردوگاه‌های جنگی زندگی می‌کند ... واقعا وحشتناکه اصلا همه تن ادم یخ می‌کنه. جنگ جدا چیز وحشتناکیه ... اصلا وقتی از بدبختی‌هاشون اونقدر عادی حرف می-زنه..... وقتی به خاطر گرسنگی پوست سیب زمینی می‌خورن توی چه کثافت‌هایی زندگی می‌کنن.... واقعا فقر و درماندگی و سیاهی پشت سر جنگ را خیلی قشنگ نشون می‌ده... تصویرگریش عالیه و نگاهش به حواشیه جنگه نه خود توپ و تانک جنگ..... واقعا توی شرایط سخت ادم برای بقا به چه کارهایی که دست نمی‌زنه.... تکان دهنده بود.... شدیدا خوشمان امد..... نکته جالب دیگه‌اش بعد از جنگ بود وقتی جنگ تموم می‌شد و باز مردم می‌دیدند هنوز بدبختن می‌دیدند به جز اردوگاه‌هایی که اونقدر درش زجر کشیدن جایی را ندارن برن و همه جا ناامنی دنبالشونه.... وقتی که جیم داره می‌پرسه جنگ جهانی سوم بلافاصله شروع می-شه یا چند روز طول می‌کشه تا برن سراغ اون جنگ ..... از بالارد قبلا منطقه مصیبت‌زده شهر رو خونده بودم که زیاد خوشم نیومده بود. جالبه بدونید بالارد پزشک بوده و در سن ٧٩ سالگي به خاطر سرطان می‌میره. مارتین آمیس درباره او گفته: «بالارد شبیه هیچ‌کسی نیست؛ در واقع به نظر می‌رسد او بخش متفاوت و دست‌نخورده‌ای از مغز خوانندگان را مدنظر قرار می‌دهد.» همچنین خوبه ذکر کنیم که استیون اسپیلبرگ در سال 1987 بر اساس خاطرات این رمان فیلمی با بازی کریستین بیل ساخت که بسیار هم پرفروش شد.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی امپراتوری خورشید

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی امپراتوری خورشید

عالی و تکان دهنده.
در ۲ سال پیش توسط Mas...ita ( | )
خوب و شنیدنی
در ۲ سال پیش توسط H ( | )
جدا از معرکه بودن داستان، راوی بسیار روان و حرفه‌ای کتاب رو می‌خونن.
در ۵ ماه پیش توسط هستی ( | )
فایل کتاب از قیمت چهارم مخدوشه برای من
در ۶ ماه پیش توسط sag...ahi ( | )
من با توجه به نظر دوستان این کتاب رو خریدم، سه فصلشو گوش دادم و دارم تلاش می‌کنم که لذت ببرم ولی متأسفانه واقعا به هیچ وجه کتاب جذابی نیست. امیدوارم داستان در ادامه بهتر بشه.
در ۱۱ ماه پیش توسط negar khoddami ( | )
  • ۱
  • ۲
  • بعدی ›
  • آخرین ››