دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی زندگی پس از مرگ کتاب صوتی

کتاب صوتی زندگی پس از مرگ

نسخه الکترونیک کتاب صوتی زندگی پس از مرگ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی زندگی پس از مرگ را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی زندگی پس از مرگ

بیش‌تر ما از مرگ‌ می‌ترسیم‌. صرف‌ ادای‌ کلمۀ مرگ‌ می‌تواند برای‌ بسیاری‌ وحشتزا باشد. کسی‌ که‌ احساس‌ می‌کند به‌ جاودانگی‌ و بی‌مرگی‌ نرسیده‌ است‌ از مرگ‌ می‌ترسد و این‌ حس‌، ترس‌ او از ناشناخته‌ را افزایش‌ می‌دهد. دلیل‌ دیگر وحشت‌ از مرگ‌ آن‌ است‌ که‌ مرگ‌ در تداوم‌ زندگی‌ فیزیکی‌ وقفه‌ می‌اندازد و در واقع‌ نوعی‌ جدایی‌ از چیزهایی‌ را ایجاد می‌کند که‌ برای‌ انسان‌ بسیار عزیز بوده‌ است‌. به‌ این‌ ترتیب‌ مرگ‌ عدم‌ اطمینان‌ از آینده‌ را نیز به‌ همراه‌ دارد، اما در هر حال‌ باید این‌ ترس‌ از میان‌ برود. در فضای‌ دیوانه‌وار و پرخروش‌ زندگی‌ امروزی‌ هیچ‌ چیز جز مرگ‌ حتمی‌ نیست‌. هر کس‌ باید روزی‌ بمیرد؛ روزی‌ می‌آییم‌ و روزی‌ هم‌ باید برویم‌. ما همگی‌ هر آن‌ به‌ زمان‌ مرگ‌ که‌ رهایی‌ از این‌ جنجال‌، تغییرات‌ و تردیدهای‌ زندگی‌ فیزیکی‌ را ممکن‌ می‌سازد نزدیک‌تر می‌شویم‌.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی زندگی پس از مرگ

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی زندگی پس از مرگ

کتاب‌هایی با موضوعاتی در مورد زندگی و مرگ از ديدگاه ادیان مختلف رو دوست دارم معنا و امید به زندگی رو برای من قوی تر میکنه ای کاش چنین مطالبی برای نوجوانان در سنین پایین تفهیم میشد مطمئنا جامعه ای قوی تر از انسانها ساخته می‌شد بارها و بارها با انسان‌هایی روبرو می‌شویم که مرگ گریزی شدیدی دارند که تحمل رنج وسختی رو برای خود و اطرافیانشان غیر ممکن می‌کند غافل از اینکه اگر به جهان ابدیت اعتقاد پیدا کنیم خیلی از چیزهای این دنیا را بیش از حجمشان مهم نمی‌کردیم صدای گوینده متناسب با موضوع کتاب هست
در ۷ روز پیش توسط 936...011 ( | )