0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
با خالق هستی

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی با خالق هستی

درباره با خالق هستی

کتاب صوتی با خالق هستی نوشته جی پی واسوانی است که آن را با صدای دلنشین شرگان انورزاده خواهید شنید. این کتاب بدون توجه به دین و مذهب خاصی، روش‌هایی را ارائه می‌دهد تا ارتباط با پروردگار و جهان هستی را برای ما ممکن سازد و به ما راه‌هایی برای زندگی بهتر و زیباتر ارائه دهد. این کتاب به این نکته پایبند است که رنج انسان یک جزء طبیعی و ناپذیر از زندگی تمام انسان‌هاست و نمی‌توان از آن فرار کرد. به جای اینکه از آن گریز کنیم، باید حقیقت آن را قبول کرده و راه‌هایی برای نجات از آن پیدا کنیم.

در ادامه، این کتاب به مخاطب آموزه‌هایی درباره غلبه بر ترس، از بین بردن آن و روش‌های متعدد مراقبه را می‌آموزد. در نهایت، مخاطب با شنیدن تجربیات بزرگانی که خدا را در لحظه‌لحظه‌ زندگی خود تجربه کرده‌اند و آرامش و آسایش از این تجربه به دست آورده‌اند، همگام می‌شود و نجواهای محرمانه آن‌ها را به خداوند یگانه منتقل می‌کند.

اگر شما هم به خواندن کتاب‌های روانشناسی علاقه دارید حتما به دسته‌بندی روانشناسی فیدیبو سر بزنید.

درباره جی پی واسوانی

جی پی واسوانی در سال 1918 در روستایی در هند به دنیا آمد. او به عنوان یکی از پیروان عمویش، که به نوعی استاد معنوی او بود، به تعالیم معنوی هندو پایبند شد و در تلاش برای درک عمیقتر ذات حقیقی زندگی، سرانجام به معنویت عمیق واصل شد. وی به عنوان یکی از معنوی‌ترین آموزگاران هندوی شناخته می‌شود که علاوه بر این، در حوزه سیاست نیز فعالیت‌هایی داشت.

جی پی واسوانی به تمامی نقاط جهان سفر ‌کرد و تجربیات خود را در مورد جوانب مختلف زندگی و عرفان هندوی در آثار خود ثبت ‌کرد. او تعداد زیادی از آثار خود را منتشر کرده که همگی نمایانگر تأثیر عمیق تعالیم معنوی هندو بر افکار و اندیشه‌های او بوده‌اند. جی. پی. واسوانی از این آموزه‌ها به منظور هدایت مخاطب به سوی خودشناسی و در نهایت خداشناسی استفاده می‌کرد و مهارت‌های زندگی اساسی را به مخاطبانش آموزش می‌داد.

جی پی واسوانی در سال 2018 و در سن 99 سالگی در هند درگذشت و میراثی از آثار معنوی و فکری بزرگ خود برای جهانیان به جا گذاشت. کتاب‌های مطرح و معروف دیگر از جی پی واسوانی عبارتند از:

ü   کتاب زندگی پس از مرگ: نویسنده در این کتاب شما را با مراحل قبل و بعد از مرگ آشنا می‌کند تا در زمان فرا رسیدن آن با آمادگی کامل پذیرای آن باشید و آن را به طور کامل درک کنید.

ü   کتاب در پناه او: این کتاب دربرگیرنده یکصد حکایت مورد علاقه نویسنده است که همگی از حاکیت‌های حکیمانه و اخلاقی محسوب می‌شوند.

ü   کتاب خدا با توست: این کتاب سرشار از داستان‌های جذاب و انرژی‌های مثبت است. با خواندن این کتاب در‌می‌یابید که خالق هستی هیچ‌گاه مخلوقاتش را به حال خودشان رها نمی‌کند و همواره همراه و حامی آنهاست.

جهت مشاهده سایر آثار جی پی واسوانی کلیک کنید.

چرا باید کتاب صوتی با خالق هستی را بشنویم

خواندن و شنیدن کتاب با خالق هستی را به همه شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم چرا که این کتاب به خواننده این امکان را می‌دهد تا راه‌هایی برای برقراری ارتباط با پروردگار و درک عمیقتر از جهان هستی را مطالعه و فرا بگیرد. این کتاب تاکید می‌کند که زندگی شامل چالش‌ها و رنج‌هاست که نمی‌توان از آن‌ها فرار کرد. به جای اینکه از آن‌ها گریز کنیم، باید با توجه به آموزه‌های این کتاب، راه‌هایی برای مدیریت و تغییر بهتری در زندگی پیدا کنیم. این کتاب همچنین تجربیات افرادی را به اشتراک می‌گذارد که با توجه به ایمان و ارتباط خود با خداوند، آرامش و تسکین را در زندگی خود پیدا کرده‌اند. این کتاب به خواننده ابزارها و راهنمایی‌های مفیدی برای توسعه روحی و معنوی ارائه می‌دهد، که به او کمک می‌کند تا به سمت یک زندگی بهتر و با ارزش بیشتر حرکت کند.

در بخشی از کتاب صوتی با خالق هستی می‌شنویم

مرد جوانی را به یاد می‌آورم که در بمبئی به کسب و کاری بزرگ مشغول بود. او به دعا و ایمان خود پایبند ماند و تلاش‌های بی‌پایان خود را برای ارتباط با خداوند نشان داد. با این حال، زندگی به طرزی ناخوشایند او را آزمایش کرد و مواجهه با سرقت فروشگاهش یکی از آزمون‌های سختی بود که با آن روبرو شد.

در پاسخ به سوال "چرا این حوادث برای من اتفاق می‌افتد؟"، باید توجه داشت که زندگی مملو از چالش‌ها و آزمایش‌هاست، و این حوادث ممکن است به عنوان بخشی از راه‌های خداوند برای رشد و تکامل ما در نظر گرفته شوند. این تجربه‌ها ممکن است برای آموختن در مورد صبر، تسلیم، تحمل ناتوانی‌ها و تقویت ایمان مفید باشند.

مهمتر از همه، ایمان و دعاهای این مرد جوان به ویژگی‌های قوی و مثبتی از او اشاره می‌کنند. او از پیمودن راه نیکوکاری و صداقت دور نشد و در مواجهه با مشکلات، ایمان و اراده خود را حفظ کرد. این تجربه می‌تواند به ما یادآوری کند که در مواجهه با دشواری‌ها، مهمترین چیز این است که ایمان به خداوند و انس با او را حفظ کنیم و از تمام توانمندی‌ها و استراتژی‌های معنوی خود بهره‌بری کنیم.

پیشنهادهایی برای دوست‌داران کتاب صوتی با خالق هستی

اگر شما هم به خواندن کتاب‌های روانشناسی علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم حتما کتاب‌های زیر را که در فیدیبو به راحتی در دسترس شما هستند، مطالعه کنید.

ü   کتاب صوتی دستیابی به اهداف نویسنده دارن هاردی

ü   کتاب صوتی خالی شدن از احساسات منفی نویسنده جول اوستین

ü   کتاب باشگاه ۵ صبحی‌ها نویسنده رابین شارمادسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
299.۹۴ مگابایت
مدت زمان
۰۵:۲۷:۳۲
نویسنده جی پی واسوانی
مترجمفریبا مقدم
راویمیلاد تمدن
ناشرکلک آزادگان
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۱/۰۱/۲۳
قیمت ارزی
6.۹۹ دلار
قیمت چاپی
41,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۲۹۹.۹۴ مگابایت
۰۵:۲۷:۳۲

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
5
از 5
براساس رأی 3 مخاطب
5
ستاره
100 ٪
4
ستاره
0 ٪
3
ستاره
0 ٪
2
ستاره
0 ٪
1
ستاره
0 ٪
2 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
5

ممنونم واقعا کتاب عالی و معنوی هستش.مخصوصا با صدای زیبای گوینده.بسیار عالی و تاثیر گزار.حتما حتما بخرید

5

کتاب قابل تامل در مورد مرگ و عالم بعد از مرگ و مردگان خوشم اومد

5
(3)
20,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو
با خالق هستی
با خالق هستی
جی پی واسوانی

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
با خالق هستی
با خالق هستی
جی پی واسوانی
کلک آزادگان
5
(3)
20,000
تومان