دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی کتاب جامع آداب معاشرت - چهار کتاب صوتی

کتاب صوتی کتاب جامع آداب معاشرت - چهار
زندگی اجتماعی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی کتاب جامع آداب معاشرت - چهار به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی کتاب جامع آداب معاشرت - چهار را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی کتاب جامع آداب معاشرت - چهار

دنیا عوض شده است ولی ضرورت رعایت آداب معاشرت اجتماعی هرگز تغییر نمی‌کند هجدهمین چاپ کتاب آداب اجتماعی امیلی پست آداب کلاسیک موضوعاتی جدید از جمله موضوعات زیر را به ارمغان آورده است: صحبت در حال حرکت، رهنمودهای خاصی در زمینه ارسال متن ایمیل شبکه‌های اجتماعی، راهکارها و اصولی برای مدیریت موفق روابط مجازی در هر پایگاهی که باشد. - خانواده‌های امروزی: در این کتاب به بررسی موجودیت خانواده و چگونگی وضع قوانین و ارزش‌ها در خانه پرداخته است همچنین به توصیه‌هایی در زمینه‌ی مقابله با تغییراتی که با بازگشت بچه‌های بیست و چند ساله تا والدین هشتاد و چند ساله به خانه یا انتقال آن‌ها به مراکز بازنشستگی یا آسایشگاه‌ها اشاره شده است. - آداب اجتماعی کودکان و نوجوانان: رهنمودهایی برای والدین در زمینه‌ی چگونگی تعلیم آداب اجتماعی ضروری در موقعیت‌هایی که در خانه ایجاد می‌شود با دوستان و در دنیای بیرون از خانه توصیه‌هایی که در این زمینه به ترتیب سنی و رشد کودک ارائه شده آموختن و یاد دادن آن را برای والدین پرمشغله‌ی امروزی ساده‌تر ساخته است. و نمونه‌های خاص: سوال و پاسخ‌هایی از زندگی‌های واقعی توصیه‌هایی برای نوشتن نامه‌هایی به منظور حل اختلافات و موقعیت‌های دشوار نمونه‌هایی از دعوت‌نامه‌ها و اعلامیه‌ها نحوه‌ی لباس پوشیدن در مراسم مختلف و بودجه‌ی ازدواج.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی کتاب جامع آداب معاشرت - چهار

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی کتاب جامع آداب معاشرت - چهار

من فقط نمونه را گوش دادم و از همین قسمت احساسم این هست که این کتاب می‌تواند در کلیات آموزش‌های خوبی را در میزبانی و میهمانی به ما بدهد ولی با فرهنگ ایرانی متفاوت بود.نحوه دعوت در مهمانی ایرانی با ایمیل !!!
در ۱ سال پیش توسط 912...905 ( | )
خوب بود
در ۲ سال پیش توسط 912...451 ( | )