پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
نامه‌های محرمانۀ راهبی که فِراری‌اش را فروخت

نامه‌های محرمانۀ راهبی که فِراری‌اش را فروخت

نسخه الکترونیک نامه‌های محرمانۀ راهبی که فِراری‌اش را فروخت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره نامه‌های محرمانۀ راهبی که فِراری‌اش را فروخت

راهنمای خاموشم به‌سرعت جلوتر از من حرکت می‌کرد، انگار او هم از آنجا بودن دل خوشی نداشت. دالان نمور و کم‌نور بود. استخوان‌های شش میلیون شهروند پاریسی در این مکان دفن شده بودند... ناگهان، مرد جوان جلوی ورودی یک دالان جدید ایستاد. دالان جدید با یک در نرده‌ای آهنی زنگ‌زده از دالانی که طولش را طی کرده بودیم، جدا شده بود. دالان دوم هم تاریک بود. راهنمایم در فلزی را باز کرد و وارد ظلمات شد. لحظه‌ای مکث کرد و از روی شانه، نگاهی به من انداخت تا خاطرجمع شود به‌دنبالش می‌روم. همان‌طور که مقابل رویم در دل تاریکی ناپدید می‌شد، مردد، در نور ضعیف، به‌دنبالش راه افتادم. چند قدمی پیش رفتم. بعد، پایم به چیزی برخورد کرد. صدایی از جنس چوب در فضا پیچید و میخکوبم کرد. همان لحظه، نور اطرافم شعله‌ور شد. راهنمایم چراغ‌قوه‌اش را روشن کرده بود. یک‌باره آرزو کردم کاش این کار را نکرده بود. نظم و ترتیب مخوف حاکم بر فضا از بین رفت. همه جا پر از اسکلت‌هایی بود که کف زمین اطرافمان پخش شده و مثل آبشاری از دیوارها پایین آمده بودند. نور چراغ‌قوه روی غبار شناور در فضا و تار عنکبوت‌های آویخته از سقف موج می‌انداخت. راهنمایم به فرانسوی گفت: «اینجا برای شماست.» چراغ‌قوه را به‌طرفم گرفت و در همان حین، از کنارم رد شد. آمدم بهش بگویم «چی...»، قبل از آنکه جمله را تمام کنم، مرد بهم تشر زد: «اینجا می‌بینی‌شون.» و بعد، رفت و مرا در عمق پنجاه پایی زمین، تنها، ایستاده میان دریایی از اسکلت‌ها، باقی گذاشت.

ادامه...

مشخصات نامه‌های محرمانۀ راهبی که فِراری‌اش را فروخت

  • ناشر نشر نون
  • تاریخ نشر ۱۳۹۹/۱۰/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.81 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۲۴ صفحه
  • شابک

بخشی از نامه‌های محرمانۀ راهبی که فِراری‌اش را فروخت

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره نامه‌های محرمانۀ راهبی که فِراری‌اش را فروخت

به به باشگاه ۵صبحیها که عاااالی بود😍
در ۴ هفته پیش توسط hor...oof ( | )
چرت
در ۴ هفته پیش توسط amir ho ( | )