Loading

چند لحظه ...
کتاب صوتی چگونه سریع و تند بخوانیم و از یاد نبریم؟ کتاب صوتی

کتاب صوتی چگونه سریع و تند بخوانیم و از یاد نبریم؟

نسخه الکترونیک کتاب صوتی چگونه سریع و تند بخوانیم و از یاد نبریم؟ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

نسخه نمونه کتاب صوتی چگونه سریع و تند بخوانیم و از یاد نبریم؟ را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی چگونه سریع و تند بخوانیم و از یاد نبریم؟

چگونه سریع مطالعه کنیم؟ چگونه تندخوانی کنیم و چگونه مطالبی را که سریع می خوانیم، از خاطر نبریم؟ این مهارت نه تنها در بین دانشجویان و دانش‌آموزان بلکه در میان بسیاری از کسانی که علاقه به مطالعه دارند بسیار مورد توجه است و یک مهارت بسیار کاربردی برای هر شخصی به حساب می‌آید. در این مقاله شما می‌آموزید که چگونه با سرعت بیشتر و در وقت کمتر مطالب بیشتری را بخوانید و البته فرا بگیرید. بسیاری از افراد نمی‌دانند روشی که ما در کودکی برای خواندن یک متن فراگرفتیم اشتباه بوده و بر روی مهارت‌های خواندن و مطالعه کردن ما در دوران بزرگسالی تاثیر منفی داشته است. اما با شنیدن این مقاله می توانید مهارت بسیار کاربردی تندخوانی را یاد بگیرید. این مهارت‌ها همگی ساده و قابل اجرا هستند و تنها تمرین در این نوع مهارت‌ها تندخوانی شما را تضمین خواهد کرد. «چگونه سریع و تند بخوانیم و از یاد نبریم؟» با ترجمه علیرضا مرادی و خوانش کاوه یانقی منتشر شده است.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی چگونه سریع و تند بخوانیم و از یاد نبریم؟

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی چگونه سریع و تند بخوانیم و از یاد نبریم؟

به شدت مختصر و غیر کاربردى! حتى از اطلاعات موجود در اینترنت هم کم تاثیر تر بود! یک انتقاد مهمى که نسبت به فیدیبو دارم ، کمبود(یا بهتره بگم نبود) کتاب هاى معروف و کاربردى در رابطه با تند خوانى ست. براى مثال تنها ٢اثر از تونى بوزان موجود هست که به نسبت کاربرد کتاب هاى این نوسنده بسیار اندک محسوب میشه.
در ۶ ماه پیش توسط fat...011 ( | )
نمونه ؟؟!!!!! این همش آهنگه که 😂😂😂😂
در ۷ ماه پیش توسط شهرزاد الوندی ( | )
به نظرم خیلی به درد بخور نیست
در ۳ هفته پیش توسط کاوه قاسمی ( | )
خیلی مختصر بود
در ۲ ماه پیش توسط مهشید اسماعیلی ( | )
خیلی کوتاه و خلاصه بود در کل کتاب نمیشه گفت بهش چند جمله بود شاید ده جمله هم نشد
در ۷ ماه پیش توسط 917...085 ( | )