Loading

چند لحظه ...
کتاب آخرین مستعمره

کتاب آخرین مستعمره
جنگ پیرمرد ۳

نسخه الکترونیک کتاب آخرین مستعمره به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب آخرین مستعمره

جان پِری از خدمتِ نظامی بازنشسته شده و حالا مباشرِ ارشدِ دهکده‌ای است بر دنیای مستعمراتی و دورافتاده‌ی هاکلبری. جان همراه با همسرش، جین ساگان، جنگاورِ سابقِ نیروی ویژه، مشغولِ مزرعه‌داری است و حل و فصلِ دعواهای مردمِ محلی و رسیدگی به دخترخوانده‌ی نوجوان‌شان، زویی. اما زندگی گذشته‌ی جان و جین رهایشان نمی‌کند تا به دنیای نظامی‌گری برگردند، هرچند این بار در مقامِ رهبرانِ یک مستعمره‌ی جدیدِ انسانی که قرار است سازندگانش ساکنانِ بزرگ‌ترین سیاره‌های مستعمراتی انسان باشند. اما بر خلافِ همیشه هدف از ساختِ این مستعمره اقتصادی نیست و همین هم باعث می‌شود ناخواسته پایشان به بازی‌های سیاستِ میان‌ستاره‌ای کشیده شود، به کلافِ سردرگمی از خیانت و توطئه و جنگ.

ادامه...

مشخصات کتاب آخرین مستعمره

بخشی از کتاب آخرین مستعمره

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب آخرین مستعمره

فوق العاده دلنشین با ترجمه عالی
در ۷ روز پیش توسط بهرنگ بینش ( | )
سخت میشه این مجموعه رو نخوند و ازش لذت نبرد.
در ۷ ماه پیش توسط l.k...and ( | )
توصیه میکنم حتما" بخوانید.خیلی خوبه
در ۱۱ ماه پیش توسط سیامک رهبری ( | )
خوشحالم که حسین شهرابی رو خدا آفریده. «چطور؟» ساده است! کافی چندبار ترجمه های مزخرف رو بخونید تا خدا(اگر آتئیست هستید هرچیز دیگه رو) شکرکنید!
در ۳ ماه پیش توسط شهرام ( | )