پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب صوتی خاطرات حسنعلی خان مستوفی کتاب صوتی

کتاب صوتی خاطرات حسنعلی خان مستوفی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی خاطرات حسنعلی خان مستوفی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

نسخه نمونه کتاب صوتی خاطرات حسنعلی خان مستوفی را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی خاطرات حسنعلی خان مستوفی

اثری تازه و اعجاب‌انگیز از ابوالفضل زرویی نصرآباد با نام خاطرات حضرت استادی سِر پروفسور حَسَنعلی خان مستوفی. اثری طنز در بابا اندیشه و فکر و سیاست و هر آنچه که زرویی در خلال سال‌های زندگی خود دست‌مایه‌ای برای نگاه طنزآمیز به آن یافته است. زرویی در این اثر دست به خلق دو شخصیت خیالی با عناوین حسنعلی خان مستوفی و میرزا حسین پیشکار زده است، که یکی به تقریر و بازگویی خاطرات دیگری مشغول است و جالب اینجاست که هر دو نیز از اساس وجود خارجی ندارند. هنر زرویی در این اثر را می‌شود در ابعاد مختلفی جستجو کرد. از سویی او در این اثر به روایت و زبانی کلاسیک – به سبک ادبیات دوران قاجار – برای بیان خاطرات حسنعلی خان دست زده است. روایتی که می‌شود رد پای آن را در آثار متفاوت و بکری همچون روزنامه خاطرات اعتماد السلطنه جست و البته زرویی با زیرکی تمام با حفظ ساختار زبانی این خاطرات در این سبک روایی؛ از برخی عبارت و اصطلاحات قدیمی و ناملموس قجری آن را پرهیز کرده و با عبارات و اصطلاحات رایج که به حد لزوم به آن افزوده شده است به این متن نمک و جذابیت زیادی بخشیده است.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی خاطرات حسنعلی خان مستوفی

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی خاطرات حسنعلی خان مستوفی

#کتابی_که_نباید_خواند بیان مطالب غیر واقعی با اسامی واقعی حالا ژانر طنز باشه یا ... کار درستی نیست .بخصوص اگر خواننده یا شنونده در آن موضوع خاص اطلاعات درستی نداشته باشد. اصلا نمیتونم درک کنم چطور ممکنه برش هایی از تاریخ رو برداری با شوخی های سخیف و تکراری رو وارد کنی اسمش رو بزاری کتاب ؟واقعا عجیبه. کتاب گمراه کننده بدی است. برای نویسنده کتاب :بهتر بود برای اطلاعات غیر واقعی اسامی غیر واقعی انتخاب شود.
در ۳ ماه پیش توسط محمدجواد منشی زاده ( | )
باب میلم نبود و بعید میدونم برا نسل جوون خیلی جذاب باشه
در ۵ ماه پیش توسط امیرم ( | )
کارهای آقای ابوالفضل زرویی نصر آباد و خیلی دوست دارم.نمونه اش رو گوش بدید،مطمئنم خوشتون میاد.
در ۵ ماه پیش توسط سپیده ( | )
عالی بود. متن و صدا و موسیقی... حتما بشنوید
در ۱ سال پیش توسط H ( | )