0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
آیا تو آن گمشده ام هستی؟

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی آیا تو آن گمشده ام هستی؟

درباره آیا تو آن گمشده ام هستی؟

درکنار نامزدتان نشسته‌اید و همان طور که به چهره او می‌‌‌‌‌‌نگرید، به آینده زندگی‌تان می‌اندیشید. قرار است با هم ازدواج کنید. دوستش دارید و زندگی‌ بدون او برای‌تان مفهومی ندارد. ولیکن دودل هستید. چگونه مطمئن شوید که او واقعا نیمه گمشده شماست؟ عاشق شدن تجربه‌ای قدرتمند و جادویی است. در ابتدا هر گفتگو و هر لحظه، کاملا منطقی و درست به نظر می‌رسد. ولیکن خیلی زود جذابیت و شیدایی تبدیل به رابطه‌ای عادی می‌شود و مشکلات زندگی مشترک ظاهر می‌شوند. هفته‌ها و ماه‌ها می‌گذرند تا اینکه یک روز از خود می‌پرسیم آیا او نیمه گمشده من است؟ - اگر مجرد هستید: چگونه انتخاب‌های درستی داشته باشید. - اگر عاشق شده‌اید: می‌توانید از درستی رابطه خود و موفقیت آن در آینده 100 درصد مطمئن شوید. - اگر ازدواج کرده‌اید: تفاوت‌های‌تان را درک کنید و آنها را متعادل سازید تا بتوانید در کنا هم شادتر زندگی کنید. درکنار نامزدتان نشستهاید و همان طور که به چهره او می‌‌‌‌‌‌نگرید، به آینده زندگی‌تان می‌اندیشید. قرار است با هم ازدواج کنید. دوستش دارید و زندگی‌ بدون او برای‌تان مفهومی ندارد. ولیکن دودل هستید. چگونه مطمئن شوید که او واقعا نیمه گمشده شماست؟ عاشق شدن تجربه‌ای قدرتمند و جادویی است. در ابتدا هر گفتگو و هر لحظه،کاملا منطقی و درست به نظر می‌رسد. ولیکن خیلی زود جذابیت و شیدایی تبدیل به رابطه‌ای عادی می‌شود و مشکلات زندگی مشترک ظاهر می‌شوند. هفته‌ها و ماه‌ها می‌گذرند تا اینکه یک روز از خود می‌پرسیم آیا او نیمه گمشده من است؟ - اگر مجرد هستید: چگونه انتخاب‌های درستی داشته باشید. -اگر عاشق شده‌اید: می‌توانید از درستی رابطه خود و موفقیت آن در آینده 100 درصد مطمئن شوید. - اگر ازدواج کرده‌اید: تفاوت‌های‌تان را درک کنید و آنها را متعادل سازید تا بتوانید در کنا هم شادتر زندگی کنید.

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
771.۷۹ مگابایت
مدت زمان
۱۳:۵۴:۵۵
نویسنده باربارا دی آنجلس
مترجم محبوبه رمضان زاده
راویرامونا شاه
ناشرنوین کتاب
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۷/۰۸/۱۵
قیمت ارزی
5.۵ دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۷۷۱.۷۹ مگابایت
۱۳:۵۴:۵۵

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4.6
از 5
براساس رأی 36 مخاطب
5
ستاره
77 ٪
4
ستاره
11 ٪
3
ستاره
5 ٪
2
ستاره
0 ٪
1
ستاره
5 ٪
24 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
س
سمانه قائدی
۱۳۹۸-۰۶-۲۹
3

با اینکه تعریف این کتاب رو زیاد شنیده بودم، به نظرم بیشتر به درد کسایی میخوره که شناخت کاملی از خودشون و خواسته هاشون ندارن، مدام وارد رابطه های اشتباه میشن و از همه بدتر خودشون رو گول میزنن و چشمشون رو روی خیلی از واقعیت ها میبندن و بعد دچار مشکل میشن. اگه از این دسته هستین حتما این کتاب رو بخونین، حین خوندنش بخاطر روبرو شدن با واقعیت های تلخی غمگین میشین اما اخرش خوشحال میسین بخاطر آگاهی که بدست آوردین. اما به نقد بزرگ دارم به این کتاب صوتی، با توجه به اینکه ماهیت مطلب خودش غمگینه موزیک‌های بشدت غمگینی براش انتخاب شده که حال ادم رو چند برابر بد میکنه و صدای بی روح و مدل غمگینانه خوندن راوی که واقعا چندین بار وسطش تصمیم گرفتم دیگه گوش ندم و برم کتاب چاپیش رو بخونم! برعکس کتاب خودت باش دختر که انقدر صدای راوی پر از انرژی بود که با اینکه اشتباهات رو گوشزد میکرد اما تو با گوش جان میشنیدی!

م
مطهره محسنی
۱۳۹۷-۰۹-۱۷
5

نسخه نمونه هیچی نداره که...

m
med******@gmail.com
۱۳۹۸-۰۸-۲۶
5

این کتاب محشره ! باعث میشه خودتو عمیقا بشناسی و دلیل احساسات و رفتارهاتو تا حدود زیادی متوجه بشی ولی این فهمیدن درد داره واقعا!

n
noel gorji
۱۳۹۷-۱۱-۲۳
5

صداش عالیه

ع
علیرضا امیری
۱۳۹۹-۰۱-۱۷
5

پس کو نمونه صوتی؟

f
far**************@gmail.com
۱۳۹۷-۱۲-۲۰
5

کتاب خیلی خوبی بود

a
ali*********@ymail.com
۱۳۹۹-۰۲-۱۶
5

کتاب مفیدیه

b
birewer marufi
۱۳۹۹-۰۱-۰۹
5

من کامل خوندمش فوق العاده ست خصوصا برای کسی که هنوز ازدواج نکرده یا متاهلی که می خواد تغییر ایجاد کنه در زندگیش

ن
نفیسه امیری
۱۳۹۸-۰۹-۱۸
5

عالی

نمایش 15 نقد دیگر
4.6
(36)
44,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو
آیا تو آن گمشده ام هستی؟
آیا تو آن گمشده ام هستی؟
چگونه صدای عاشق واقعی را بشنویم

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
آیا تو آن گمشده ام هستی؟
آیا تو آن گمشده ام هستی؟
باربارا دی آنجلس
نوین کتاب
4.6
(36)
44,000
تومان