فیدیبو نماینده قانونی شادن پژواک و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب صوتی ۱۰ قانون موفقیت
آنتونی رابینز

نسخه الکترونیک کتاب صوتی ۱۰ قانون موفقیت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی ۱۰ قانون موفقیت

برترین قانون‌های موفقیت از انگیزشی‌ترین مربی و مشاور رشد شخصی و شغلی
تغییرات بر اساس اهداف ماندگارند و شما نمی‌دانید چه زمانی به هدف‌های خود میرسید ولی شما همیشه به استانداردهای خود می‌رسید.
انسان‌ها وقتی چیزی می‌خواهند ، وقتی قطعیت واقعی در خود حس می‌کنند و استانداردهایشان را بالا می‌برند و آن را یک باید اجباری می کنند، آنوقت راهش را پیدا می‌کنند.
قوی‌ترین اجبار در کل شخصیت انسانی ، این نیاز می‌باشد که ما به چیزی که خودمان را توصیف می‌کنیم برسیم.
قویترین اجبار در شخصیت انسانی نیاز به سازگار ماندن با چیزی است که خود را توصیف می‌کنیم؛ چون اگر ندانید که چه کسی هستید ، عمل نخواهید کرد و وقتی شما در آن هویت قفل شدید مغز شما راهی پیدا می‌کند که شما را در آنجا نگه دارد.
گاهی باید ارزیابی مجدد کنید که واقعا چه چیزی باعث می‌شود که کاملااحساس رضایت کنید؟ موهبت شما چیست؟ آیا شما هنرمندید؟ آیا شما می‌توانید چیزی بسازید به عنوان یک مهارت یا محصول یا خدمت، که هیچکس نمی‌تواند آنرا تولید کند؟
بدست آوردن چیزها شما را خوش حال نمی‌کند، مهم نیست چه چیزی بدست می‌آورید ، می‌خواهد پول باشد یا موقعیت . همه این چیزها می‌تواند در لحظه شما را هیجان زده کنند. حتی یک رابطه عاطفی هر چقدر فوق العاده ، ممکنه برای یک مدتی هیجان انگیز باشد. اما اگر به پیشرفت ادامه ندهید ، این رابطه هیجان انگیز باقی نخواهد ماند. پس راز شادی واقعی پیشرفت می‌باشد.

ادامه...
  • ناشر شادن پژواک
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 30.86 مگابایت
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی ۱۰ قانون موفقیت

ترجمه اش خیلی سخت فهمیده می شود و خیلی تند خوانده می شود و به نظرم خیلی غنی نیست.
در 5 ماه پیش توسط