فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کتیبه پارسی و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب اثر مركب

کتاب اثر مركب
آغاز جهشی در زندگی، درآمد و موفقیت شما

نسخه الکترونیک کتاب اثر مركب به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب اثر مركب

از آن چه که می‌خورید و محلی که کار می‌کنید، افرادی که وقت خود را با آن‌ها می‌گذرانید تا نوع گذراندن تعطیلات خود، هر گزینه ای چگونگی زندگی فردای شما را شکل می‌دهد و مهم تر از آن چگونگی گذراندن زندگی شما در بقیه‌ی عمرتان را تصمیم گیری می‌کند. اما خبر خوب این است که تغییر در درون خود شما قرار دارد. همان طور که یک اشتباه دو میلی متری می‌تواند شما را وحشیانه از مسیر زندگی تان منحرف و به بیرون پرتاب کند، یک بازیابی به اندازه‌ی همان دو میلی متر نیز می‌تواند شما را دقیقاً به سرمنزل مقصود برساند. نکته در چگونگی طرح شما است، راهنما و نقشه ای که نشان دهد آن سر منزل مقصود کجا هست. چگونه به آن جا بروید؟ و چگونه از مسیر خود منحرف نشوید؟ این کتاب همان جزئیات است، طرح فعالیتی قابل لمس. بیایید آرزوهای خود را دگرگون سازید، فرضیات را حذف کنید، کنجکاوی خود را مشتعل سازید و به زندگی خود ارزش دهید. از هم اکنون شروع کنید. از این ابزار کمک بگیرید و سود ببرید. از این کتاب به عنوان یک راهنما برای کسب زندگی و موفقیتی که به دنبالش هستید، استفاده کنید. اگر این کار را قبول کنید و هر روز گام به گام انجامش دهید، مطمئن هستم که بهترین زندگی را تجربه خواهید کرد.

ادامه...
  • ناشر انتشارات کتیبه پارسی
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 3.81 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۵۱ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب اثر مركب

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:مهم نیست شما چه چیز را فرا می گیرید، چه راهکار و فنونی به کار می برید موفقیت حاصل اثر مرکب است.

پیامی ویژه از آنتونی رابینز

در طول سه دهه ی گذشته افتخار کمک به بیش از ۴ میلیون نفر را داشته ام که بتوانند موانع زندگی خود را بردارند. با گروه کثیری از افراد متفاوت کارکرده ام، از رئیس جمهور کشورها تا زندانیان، ورزشکاران المپیک تا برندگان جایزه ی اسکار، کارآفرینان میلیونر تا کسانی که به تازگی تلاش برای تجارت خود را آغاز کرده اند. چه با کسانی کار کنید که در تقّلا برای حفظ خانواده ی خود هستند چه با شخصی که در زندان است و در جست و جوی راهی برای تغییر زندگی خود در بیرون زندان می باشد، تمرکز همیشه کمک به مردم است تا به نتایج قابل تحمل و واقعی برسند. این کار را نمی توان با یک قرص جادویی و یا فرمولی مرموز انجام داد بلکه فقط از طریق درک ابزار و راهکارهای واقعی و علمی می توانید زندگی خود را معنادار کنید. این ابزار ها پنهان شده اند شما باید با کنار گذاشتن این موانع و غلبه بر آن ها راه خودتان را پیدا کنید.
من و دارن از همان سنین جوانی هر دو تصمیم گرفتیم زندگی هایمان را در کنترل خود داشته باشیم. ما به جست و جو و یافتن افرادی مشغول شدیم که نوع زندگی که ما می خواستیم، را دارا بودند و از این طریق به دنبال پاسخ سوال هایمان می گشتیم. سپس آن چه را که می آموختیم به کار می گرفتیم. البته این همه ی کار ما نبود، هر دوی ما جیم ران را به عنوان مشاور و راهنما برگزیدیم. جیم، استاد کمک به مردم برای یافتن حقایق است او کمک می کند تا مردم قوانین و اصولی که منجر به فرایندی واقعی و بادوام می شود را درک کنند. جیم به ما آموخت موفقیت نوعی خوش بختی نیست بلکه یک علم است. مطمئناً افراد با هم تفاوت دارند اما همیشه قوانین یکسان برای کسب موفقیت به کار می رود. شما آن چه را کاشته اید درو می کنید. شما نمی توانید از زندگی چیزی را بیرون بکشید که نمی خواهید برای آن تلاش کنید. اگر عشق بیشتر می خواهید باید بیشتر عشق بورزید. اگر موفقیت بزرگ می خواهید به دیگران کمک کنید آن را به دست بیاورند، زمانی که علوم موفقیت را مطالعه می کنید و بر آن مسلط می شوید به موفقیتی که در آرزویش هستید خواهید رسید.
دارن هاردی با این فلسفه زندگی می کند. او گفته هایش را قدم به قدم پیش می برد. آن چه را که او در این کتاب به اشتراک می گذارد بر اساس چیزهایی است که خود در زندگی به کار برده است.
دارن مردی است که اصولی ساده اما بسیار موثر برای کسب موفقیت دارد و همین اصول به او کمک کرد تا بتواند در سن بیست و چهار سالگی درآمدی یک میلیون دلاری داشته باشد و در سن بیست و هفت سالگی شرکتی به مبلغ بیش از ۵۰ میلیون دلار تاسیس کند. برای بیست سال گذشته زندگی او آزمایشگاهی شخصی برای مطالعه و تحقیق موضوعات موفقیت بوده است. او از خودش به عنوان یک موش آزمایشگاهی استفاده کرده و هزاران ایده ی متفاوت، منابع و ابزار را مورد آزمایش قرار داده و از طریق شکست و ظفر خود به نتیجه رسیده است. چه ایده ها و راهکارهایی شایسته هستند و کدام یک فقط یک زمین بایر می باشد؟
شانزده سال همراه با دارن از مسیرهایی عبور کرده ام که او به عنوان پیشرو در هنر رشد شخصیتی همراه با صدها نویسنده ی برجسته، سخنگویان و رهبران اندیشمند آن را پیموده است. او ده ها هزار کارآفرین را آموزش داده و به بسیاری از شرکت های بزرگ توصیه هایی داشته است و شخصاً مشاور چندین شرکت مطرح و افراد موفق اجرایی عالی رتبه بوده و از آن ها آن چه واقعاً مهم و کارآمد بوده ذخیره کرده است. او به عنوان ناشر مجله ی موفقیت خودش در مرکز رشد شخصیتی قرار دارد. او با افراد برجسته ای چون چارلز برانسون، ژنرال کولین پاور و لانس آرم استرانگ بر سر موضوعات کثیری در رابطه با موفقیت مصاحبه کرده است و توانسته تا عمق بهترین اندیشه های آنان پیش برود و همه را گردآوری کند. این اندیشه ها شامل چند نمونه از افکار خود من نیز می باشد. او همچون دایره المعارف اطلاعاتی است، قابل مصرف برای همه، طبقه بندی شده، از فیلتر گذشته، هضم و تجزیه و تحلیل شده، خلاصه و جز به جز به نگارش درآمده. او شلوغی ها را مرتب و گلچین کرده و بر اصل مطلب تمرکز دارد، پایه های اساسی که با آن می توانید در زندگی خود برای رسیدن به نتایج ارزشمند، پیش بروید.
اثر مرکب کتابی کاربردی است که به شما آموزش می دهد چگونه مالک هماهنگی های خود باشید، آن ها را در کنترل بگیرید، بر آن ها تسلط بیابید و مطابق با نیازها و آرزوهای خود آن ها را شکل دهید. اگر یک بار این کار را انجام دهید، به هر آنچه که می خواهید می رسید.
اثر مرکب بر اساس اصولی است که خود من هم در زندگی به کاربرده ام. این تصمیمات شما هستند که سرنوشت تان را شکل می دهند. آینده چیزی است که شما خودتان آن را می سازید. تصمیمات هر روز شما حتی اگر جزئی هم باشند، یا شما را به زندگی که دوست دارید می رسانند و یا اینکه شما را به بیراهه می کشانند. در حقیقت این جزئی ترین تصمیمات هستند که زندگی ما را شکل می دهند، حتی انحرافی چند میلی متری از مسیر اصلی و بی توجهی به تصمیمی کم اهمیت، بعد ها می تواند مشکلی به بزرگی یک ماموت برای شما بسازد. از آن چه که می خورید و محلی که کار می کنید، افرادی که وقت خود را با آن ها می گذرانید تا نوع گذراندن تعطیلات خود، هر گزینه ای چگونگی زندگی فردای شما را شکل می دهد و مهم تر از آن چگونگی گذراندن زندگی شما در بقیه ی عمرتان را تصمیم گیری می کند. اما خبر خوب این است که تغییر در درون خود شما قرار دارد. همان طور که یک اشتباه دو میلی متری می تواند شما را وحشیانه از مسیر زندگی تان منحرف و به بیرون پرتاب کند، یک بازیابی به اندازه ی همان دو میلی متر نیز می تواند شما را دقیقاً به سرمنزل مقصود برساند. نکته در چگونگی طرح شما است، راهنما و نقشه ای که نشان دهد آن سر منزل مقصود کجا هست. چگونه به آن جا بروید؟ و چگونه از مسیر خود منحرف نشوید؟
این کتاب همان جزئیات است، طرح فعالیتی قابل لمس. بیایید آرزوهای خود را دگرگون سازید، فرضیات را حذف کنید، کنجکاوی خود را مشتعل سازید و به زندگی خود ارزش دهید. از هم اکنون شروع کنید. از این ابزار کمک بگیرید و سود ببرید. از این کتاب به عنوان یک راهنما برای کسب زندگی و موفقیتی که به دنبالش هستید، استفاده کنید. اگر این کار را قبول کنید و هر روز گام به گام انجامش دهید، مطمئن هستم که بهترین زندگی را تجربه خواهید کرد.

همواره همراه با عشق و شور زندگی کنید
آنتونی رابینز
کارآفرین، نویسنده و مشاور اجرایی

سخن ناشر

خواننده ی گرامی به راستی تعریف و تمجید از کتابی که بزرگان علم روانشناسی، خودشناسی،خودیاری و موفقیت را شیفته خود ساخته سخت است و به قول سعدی " مُشک آن است که خود ببوید، نه آن که عطار بگوید" پس سخن کوتاه می کنم و توجه شما را به اظهارنظر صاحب نظران جلب می کنم:

تمجید از اثر مرکب

این کتاب قدرتمند و کاربردی براساس سال ها تجارب مفید و اثبات شده گردآوری شده است. این کتاب به شما نشان می دهد چگونه استعدادهای خاص خود را تقویت کرده تا بتوانید فرصت های اطراف خود را به حداکثر برسانید. اثرمرکب صندوقی ارزشمند از ایده ها برای کسب موفقیت های بزرگ است که دست یابی به آن ها را برای خود غیرممکن می دیدید.
" برایان ترسی " سخنگو و نویسنده ی کتاب راه ثروتمند شدن

فرمولی درخشان برای زندگی خارق العاده. آن را بخوانید و مهم تر این که به آن عمل کنید!
"جک کنفیلد " نویسنده ی کتاب اصول موفقیت: چگونه از جایی که هستیم به جایی که می خواهیم باشیم برسیم.

دارن هاردی کتاب انجیل جدیدی برای پرورش دادن خود نوشته است، اگر به دنبال برنامه ای واقعی با ابزاری حقیقی هستید تا بتوانید زندگی خود را تغییر دهید و رویاهای تان را تحقق ببخشید، اثرمرکب این کار را برای شما انجام خواهد داد. من تصمیم دارم این کتاب را برای برگشتن به عقب و دیدن کارهایی که نیاز است دوباره بر روی آن ها تمرکز کنم، مورد استفاده قرار دهم. ده جلد از این کتاب را بخرید، یکی برای خودتان و نُه جلد دیگر برای کسانی که دوست شان دارید. کسانی که این کتاب را از شما دریافت می کنند سپاسگزارتان خواهند بود.
" دیوید باخ " موسس کمپانی باخ و نویسنده کتاب پرفروش میلیونر اتوماتیک

این کتاب شما را قادرخواهدساخت از نردبان موفقیت در هر قدم دو پله بالا بروید. آن را بخرید، بخوانید و نگه دارید.
" جفری گیتومر " نویسنده ی کتاب فروش انجیل و کتاب کوچک قرمز مزایده ای

دارن هاردی در موقعیتی منحصر به فرد قرار دارد، او قدرت مغزی موفق ترین افراد جهان را جمع آوری می کند و آن را تا جایی که واقعاً مفید باشد، متراکم می سازد (ساده و مستقیم و مرتبط). او در این باره می گوید: زندگی من و هر مدیر عالی تجاری که می شناسم توسط این اصول هدایت شده است. این کتاب به شما نشان خواهد داد خودتان راه موفقیت های بزرگ و رضایتمندی را بیابید.
" دانی دویچ " مجری و رئیس کمپانی دویچ

اثر مرکب فرمولی ایده آل برای رسیدن به رویاهای زندگی شما است و گام به گام در هدایت تان نقش ایفا می کند. آن را مطالعه کنید و مهم تر از آن به کار بگیریدش.
" کریس ویدنر " سخنگو و نویسنده ی کتاب هنر نفوذ

دارن هاردی با کتاب اثر مرکب اثبات می کند که کارهای معمولی وقتی به مرور انجام شوند، نتایج شگفت انگیزی به همراه دارند. از این مراحل ساده پیروی کنید و کسی که می خواهید و می توانید باشید.
" دنیس ویتلی " سخنگو و نویسنده ی کتاب روانشناسی موفقیت

اثر مرکب به شما کمک خواهد کرد رقبای خود را شکست داده، در چالش ها پیروز شوید و زندگی مورد علاقه ی خود را داشته باشید.
" تی هارو اکر " نویسنده ی کتاب پرفروش راز مغزهای میلیونر

انیشتن می گوید: "ترکیب شدن هشتمین مورد از عجایب جهان است". برای ترکیب موفقیت های خود با تمرین و تمرکز و استفاده ی کامل از کتاب دوست من دارن هاردی، امید و آرزوهای خود را بشناسید و درک کنید.
" مارک ویکتور هانسن " دستیار مجموعه ی پر فروش نیویورک تایمز با عنوان سوپ جوجه برای روح و نویسنده ی مشترک کتاب میلیونر یک دقیقه ای

افرادی که درباره ی موفقیت گفت و گو می کنند اما راه های ورود آن به درون زندگی، روابط و خانواده شان را نمی دانند، تمجید و تحسین من را در برندارند. در حقیقت کلام آن ها حلقه ای توخالی است. من و دارن هرگز مکالمه ای نداشته ایم که در آن راجع به مورد همسر، فرزندان، خانواده و امور زندگی سخن نگفته باشیم. ما فکر می کنیم دارن چیزهای زیادی در مورد کسب موفقیت می داند و دوست دارد همگی مردم نیز آن را بدانند.
" ریچارد و لیندا اییر " نویسندگان کتاب پرفروش به بچه ها ارزش ها را آموزش بدهید.

اثر مرکب دارن هاردی راه رسیدن به قلّه ی موفقیت است که برای کسانی که به آن نیاز دارند مفید است. به عنوان یک متفکر و اندیشمند او همکاری چشمگیری با شرکت ما دارد. این کتاب فوق العاده است.
" استدمن گراهام " نویسنده، سخنگو و کارگشا

هر چند یک بار فرصت هایی داریم که می توانیم از جایی که هستیم به جایی که دوست داریم، جست بزنیم. این کتاب همان فرصت است، اکنون زمان شما است کاری عالی از نوری هدایت کننده را آغاز کنید.
" روبین شارما " نویسنده ی کتاب پرفروش
راهبی که اتومبیل خود را فروخت و رئیسی که لقبی ندارد.

تمام عمر در تلاش برای کمک به مردم بودم تا بتوانند موفق باشند و نتایج مداوم از کارهای خود داشته باشند برای همین است که این کتاب را این قدر دوست دارم وخواندن آن را به همه ی مشتریان خود سفارش می کنم. دارن هدیه ای شگفت انگیز برای به اشتراک گذاشتن تکنیک های قدرتمند خود ارائه می دهد تا شما بتوانید وقت ارزشمند خود را در دست داشته و با استفاده ی بهینه از آن و به کار گرفتن فرمول دارن به سرعت به موفقیت برسید.
" کانی پودستا " سخنران نکات کلیدی و رموز موفقیت و نویسنده کتاب مربی اجرایی.

اگر کسی وجود داشته باشد که اساس موفقیت را بداند او دارن هاردی ناشر و مدیر ویرایش مجله ی موفقیت است. این کتاب درباره ی تمرکز بر پایه های موفقیت است. یعنی هر آن چه لازمه ی رسیدن به موفقیت باشد، در آن موجود است، کتاب اثر مرکب را کتابی کاربردی در این زمینه بدانید و آن را در زندگی خود به کار ببرید. فقط کافی است که اکنون یک گام ساده بردارید!
" دکتر تونی آلسساندرا " نویسنده ی کتاب قانون طلایی و گیرایش

دارن هاردی با این کتاب به جمع نویسندگان بزرگی پیوست که به رشد و پرورش درون می پردازند. اگر در مورد موفقیت و زندگی با توانایی های واقعی تان جدی هستید، خواندن این کتاب را به شما توصیه می کنم. این کتابی کاربردی برای رسیدن به موفقیت است.
" ویک کونانت " رئیس شرکت نایتینگل – کونانت

مسیرزندگی به سرعت در حال عبور از سرگردانی هاست. اگر شما می خواهید پیشرفتی گسترده داشته باشید، آن را ساده نخوانید بلکه با دقت آن را مطالعه کنید.
" تونی جری " مشاور کمپانی های موفق درجهان

مجله ی موفقیت چشمه ی عقاید قدرتمند است. اکنون دارن هاردی این مباشر قرن بیست و یکم، پایه های ضروری مورد نیاز برای زندگی که همیشه تصور آن را داشته اید عصاره گیری کرده است. شما نباید تنها این کتاب را بخوانید، بلکه باید آن را حریصانه از این صفحه تا صفحه ی بعدی ببلعید.
" استیو فاربر " نویسنده ی کتاب پرفروش جهش اساسی و بالاتر از حد خودتان

این کتابی کاملاً ضروری برای کسانی که در جست و جوی موفقیت هستند می باشد. آیا می خواهید بدانید لازم است چه کاری انجام دهید؟ آیا می خواهید بدانید چگونه موفق شوید؟ همه چیز در این کتاب است. کتابی کاربردی برای کسب موفقیت شما.
" کیت فررازی " نویسنده ی کتاب پرفروش
چه کسی حامی شما است و هرگز به تنهایی غذا نمی خورد

" اثرمرکب" کتابی متفکرانه و قدرتمند برای هدایت شما به سوی موفقیت است این کتاب به شما راهکارهای اساسی برای رسیدن از جایی که هستید به جایی که می خواستید باشید، ارائه می دهد. دارن هاردی یعنی موفقیت! توصیه ی من به شما این است این کتاب را بخوانید و به کار ببرید و موفق شوید.
" جفری هایزلت " نویسنده ی کتاب تست آینه و مقام مسئول بازاریابی پیشرو دوربین کوداک

شما می توانید بقیه ی زندگی خود را در دست گرفته و تلاش کنید که راه های کسب موفقیت را فرا بگیرید یا می توانید از اصول آزمایش شده ی این کتاب پیروی کنید. انتخاب به عهده ی شما است که زندگی را به سختی بگذرانید یا آن را به شیوه ای هوشمندانه هدایت کنید.
" جان آساراف " نویسنده ی کتاب پاسخ و دریافت همه چیز

بالاخره دارن هاردی کار خود را با نوشتن این کتاب کامل کرد. این عصاره عالی از اصول ضروری مورد نیاز برای به دست آوردن زندگی که همیشه در آرزوی آن بودید است. استاد کسب پایه های اصلی موفقیت شوید، در این صورت شما در آینده بهترین خواهید شد.
" دان هاستون " سخنگو و دستیار نویسنده ی کتاب پرفروش کارگشایی در یک دقیقه و کتاب مدیریت یادگیری آمریکایی

زندگی شما شبکه ای از هر گامی است که بر می دارید. بگذارید این راهنمای قدرتمند به شما نشان دهد چگونه گزینه های برتر را انتخاب کنید، عادات بهتر را توسعه دهید و اندیشمندانه تفکرکنید. حقیقتاً موفقیت در دست های شما خواهد بود یعنی آن چه که در این کتاب است.
" جیم کاتکارت " سخنگو و نویسنده ی کتاب میوه ی درخت بلوط

در زاپاس خواندن کتاب یکی از ارزش های هسته ای ما برای یادگیری و رشد ترغیبی است. در لابی محل کار من کتاب خانه ای است که به هر کدام از کارمندان یک کتاب هدیه می دهد. ما فکر می کنیم که این کار برای رشد شخصیتی و شغلی افراد سودمند می باشد. از خوش حالی نمی توانم صبر کنم، می خواهم هر چه زودتر این کتاب را به کتاب خانه ی محل کارم اضافه کنم.
" تونی هسیه " نویسنده ی کتاب نشر شادی و مدیر کمپانی زاپاس

اگر تاکنون کسی توانسته انگشت خود را بر روی نبض موفقیت بگذارد، این شخص دارن هاردی ناشر و مدیر ویراستاری مجله ی موفقیت است. من همیشه چشم انتظار خواندن نوشته های او هستم او ترکیبی از ایده های بزرگ است.
" لاری بنت " مدیر سخنگو و یکی از نویسندگان گروه نت وورکینگ (شبکه اینترنتی)

این کتاب تقدیم به:
جری هاردی،
بهترین مرد زندگی ام، پدرم. مردی که به من اصول اثرمرکب را از طریق نمونه ای چون خودش آموخت.

و تقدیم به
جیم ران،
راهنما و مربیم: مردی که به من چیزهای بسیاری آموزش داد، او به من توصیه کرد در مورد چیزهایی که برای مردم مهم است سخن بگویم.

اشاره!
این سرفصل ها به نظر ساده می رسند. راهکارها و فنون موفقیت دیگر راز نیستند اما اغلب افراد از آن غافل اند. شما فکرمی کنید راز موفقیت را می دانید؟ شش راهکار این کتاب اگر به ترتیب به کار بروند، می توانند زندگی، درآمد و موفقیت شما را دگرگون کنند (شما قبلاً هرگز چنین چیزی را تجربه نکردید).
به عنوان ناشر مجله ی موفقیت این را کاملاً دیده ام. هیچ چیز مانند اثر مرکب، قدرت کارهای ساده ای که مکرر و به مرور زمان انجام می شود را نشان نمی دهد.
این همان چیزی است که به کسب موفقیت های وسیع در زندگی کمک می کند. هر آن چه تاکنون رویا، آرزو و یا هدف زندگی تان بوده است، طرح رسیدن به آن در این کتاب قرار دارد. آن را بخوانید و بگذارید دنیای شما را به جنبش در آورد.

تشکر
سپاس و تشکر عمیق خود را از تیم رسانه ای موفقیت و گروه مجله ی موفقیت اظهار می دارم. از تمامی افرادی که من را در این کار شیرین و پرشور و هیجان و گاه غمگین و همراه با اشک حمایت کردند نهایت سپاس را دارم، به ویژه دوستان خوبم "رید بیلبری" و "استوارت جانسون".
تشکر از تمام متخصصینی که در رشد شخصیتی خود درخشیدند و من بیش از دو دهه از آن ها چیزهای زیادی فرا گرفتم.
تشکر از تمام خوانندگان مجله ی موفقیت و وبلاگ و دیگر کارهایم و کسانی که بازخورد محبت آمیز و الهام بخشی برایم ارسال می نمایند و خواستار تشویق من برای بهره وری از پتانسیل های خود برای راهنمایی کسانی که به دنبال موفقیت هستند، می باشند.
تشکر ویژه از همسر زیبا و فوق العاده ام جورجیا که شب های زیادی را تا دیر وقت منتظر ماند و در پایان هفته ها در حالی که من برای نوشتن این کتاب تلاش می کردم صبوری به خرج داد.

نظرات کاربران درباره کتاب اثر مركب

به نظرم یکی از بهترین کتاب های انگیزشی
در 1 سال پیش توسط aylan
عالی عالی حرف نداره این کتاب
در 1 سال پیش توسط رضا محمدی
این کتاب و کتاب برتری خفیف واقعا برای رشد شخصیت فوق العاده هستن.
در 3 ماه پیش توسط sep...2sh