فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک پدر پولدار پدر بی‌پول

میکروبوک پدر پولدار پدر بی‌پول

نسخه الکترونیک میکروبوک پدر پولدار پدر بی‌پول به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره میکروبوک پدر پولدار پدر بی‌پول

برای خواندن این میکروبوک تنها بیست‌ دقیقه زمان لازم دارید! این میکروبوک خلاصه‌ای مفید و کاربردی از کتاب «پدر پولدار، پدر بی‌پول» است. رابرت تی. کیوساکی نویسنده «پدر پولدار، پدر بی‌پول» خود زندگینامه‌اش را با توصیه‌های فردی ترکیب کرده تا گام‌های لازم به سمت ثروت و استقلال مالی را برای خواننده شرح دهد. نویسنده معتقد است آنچه این کتاب آموزش می‌دهد، جامعه به افراد یاد نمی‌دهد، و در مقابل آنچه طبقه مرفه به فرزندان خود انتقال می‌دهد برای ثروتمند شدن (و ماندن) لازم است. او موفقیت حرفه‌ای خود به عنوان سرمایه‌گذار و بازنشستگی زودهنگامش در سن ۴۷سالگی را شاهدی بر درستی ادعای خود می‌داند. چه کسانی باید این میکروبوک را بخوانند؟ •کسانی که از مسابقه موش‌ها یا ماراتن بی‌نتیجه زندگی خسته‌اند •کسانی که می‌خواهند بدانند ثروتمندان چگونه ثروتمند شده‌اند •هرکس که می‌خواهد روش درست سرمایه‌گذاری را بداند میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
  • ناشر فیدیبو
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.22 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۰ صفحه

بخشی از میکروبوک پدر پولدار پدر بی‌پول

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

پدر پولدار، پدر بی پول: آنچه ثروتمندان درباره پول به فرزندان خود می آموزند- که فقرا و طبقه متوسط از آن بی خبرند!

(Rich Dad, Poor Dad: What the Rich Teach Their Kids about Money – That the Poor and the Middle Class Do Not!)
نویسنده پدر پولدار، پدر بی پول (۱۹۹۷) خود زندگینامه اش را با توصیه های فردی ترکیب کرده تا گام های لازم به سمت ثروت و استقلال مالی را برای خواننده شرح دهد. نویسنده معتقد است آنچه این کتاب آموزش می دهد، جامعه به افراد یاد نمی دهد، و در مقابل آنچه طبقه مرفه به فرزندان خود انتقال می دهد برای ثروتمند شدن (و ماندن) لازم است. او موفقیت حرفه ای خود به عنوان سرمایه گذار و بازنشستگی زودهنگامش در سن ۴۷سالگی را شاهدی بر درستی ادعای خود می داند.
چه کسانی باید این میکروکتاب را بخوانند؟
  • کسانی که از مسابقه موش ها یا ماراتن بی نتیجه زندگی (Rat race) خسته اند
  • کسانی که می خواهند بدانند ثروتمندان چگونه ثروتمند شده اند
  • هرکس که می خواهد روش درست سرمایه گذاری را بداند
چه کسی کتاب را نوشته؟
رابرت کیوساکی (Robert T. Kiyosaki) سرمایه گذار و کارآفرینی مشهور با ثروتی معادل ۸۰ میلیون دلار است. برند ریچ دَد (Rich Dad) او بیش از ۱۵ کتاب خودیاری مالی منتشر کرده که بیش از ۲۶ میلیون کپی از آن ها در سراسر جهان فروش رفته.پدر پولدار، پدر بی پول

آنچه ثروتمندان درباره پول به فرزندان خود می آموزد که فقرا و طبقه متوسط ازآن بی خبرند!

رابرت کیوساکیحق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است

نظرات کاربران درباره میکروبوک پدر پولدار پدر بی‌پول

پنج ستاره دادم تنها به خاطر اینکه باعث شد به پولم بیشتر اهمیت بدم و به راههای مختلف کسب درآمد فکر کنم ولی به غیر از اون کتاب کاربردی نیست چون نویسنده غربیه و برای کشور ما نمیشه زیاد روش حساب کرد
در 2 سال پیش توسط ehs...i68
خوبه کتابش جالب و مفیده ولی کاش نمیخریدم رایگان شد
در 2 سال پیش توسط محمد ...
به نظرم مختصر و مفید بود و ارزش خوندن رو داره. ممنون
در 2 سال پیش توسط عرفان تنگسیری
تو این کتاب با تفکر سرمایه داری رو درک می کنید(البته نه تو میکرو بوکش)
در 1 سال پیش توسط gha...r90
کتاب خیلی خوبیه، مسیر زندگی منو کامل تغییر داد
در 2 سال پیش توسط hem...yeh
میکروبوک‌ها فقط میتونن اطلاعات کلی منتقل کنن
در 2 سال پیش توسط سعیده ز
انقدی که آوازه پیدا کرده این کتاب، نبود ولی خوب هر کتابی حرفهایی برای گفتن داره و درسهایی برای آموختن. رایگانش می ارزه بخونیش :)
در 2 سال پیش توسط a.f...i69
کتاب خوبیه تلنگر میزنه برای اینکه یکم متفاوت تر به پول نگاه کنیم
در 1 سال پیش توسط ali...990
خوبه عالیه بى نظیره دیگه بقیه رو خودتون حدس بزنین چه طور هستش ممنون از نویسنده کتاب و ممنون از فیدیبو که این کتاب رو مخصوصا براى ما و برنامه فوق العاده شون قابل دونستن . با موفقیت ها و کتاب هاى فراوان
در 2 سال پیش توسط nes...ghi
به لیست کتابهای خوانده شدم اضافه شد.
در 2 سال پیش توسط مصطفی جباری