فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نسل نواندیش و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب قوانین روابط موفق

کتاب قوانین روابط موفق

نسخه الکترونیک کتاب قوانین روابط موفق به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب قوانین روابط موفق

آیا از بازی کردن خسته شده‌اید؟ آیا برای آغاز کردن رابطه‌ای درست و سالم، آمادگی دارید؟ تنها هدیه‌ای که قوانین قدیمی برایتان به ارمغان خواهند آورد «ازدواج نادرست» خواهد بود. قوانین‌تان را عوض کنید تا ازدواج درست را به سمت خود جذب کنید. آیا به راستی گمان می‌کنید می‌توانید با «بازی کردن»، همسر مناسب و عشق واقعی را در زندگی خود بیابید؟ هنگامی که عشق به بازی تبدیل می‌شود همه در آن بازنده خواهند شد. آن چه زنان امروز به آن نیاز دارند ارتباط یا ازدواجی براساس دروغ و فریب کاری نیست. باربارا دی انجلس در این کتاب به شما خواهد آموخت: چگونه مردی برای خود بیابید که شما را برای آن چه هستید دوست داشته باشد؟ چگونه زندگی خود را با قوانین خراب نکنیم؟ شش ویژگی مهم شخصیتی که می‌بایست در شوهر آینده‌ی خود به دنبال آن باشید. مردها به راستی از زن‌ها چه می‌خواهند؟ چه وقت می‌توانید از مردی انتظار تعهد بیشتر و جدی‌تری را داشته باشید؟ شما استحقاق آن را دارید که ازدواجی خوب و زندگی موفقی داشته باشید. چگونه از مرد نامناسب پرهیز کنیم؟ چگونه شوهر ایده آل را به سمت خود جذب کنیم؟ آیا آنان که شما را نصیحت می‌کنند، خود، ازدواج و زندگی موفقی دارند؟ نصیحت فقط به اندازه‌ی «نصیحت گر» ارزش دارد. آیا وقت آن نرسیده است به کسی گوش کنیم که خودش راه درست را پیموده باشد؟

ادامه...

بخشی از کتاب قوانین روابط موفق

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:مقدمه

بگذارید برایتان تعریف کنم چه امری باعث شد تا تصمیم بگیرم این کتاب را بنویسم:
روزی در پاییز سال ۱۹۹۶ با چند زن که از دوستانم بودند مشغول ناهار خوردن بودیم. شروع به خوردن سالاد کردیم که یکی از آن ها گفت: «راستی، باربارا نظرت راجع به اون کتابی که این روزها همه درباره اش حرف می زنند «قوانین ازدواج موفق» چیه؟ من درباره ی این کتاب مطالبی شنیده بودم و می دانستم که به ظاهر حاوی آموزش هایی به زن هاست برای این که موفق شوند مردی را وادار کنند با آن ها ازدواج کند. اما چون هنوز آن را ندیده بودم خیلی رُک پاسخ دادم: «راستش هنوز خودم آن را نخوانده ام».
با تعجب گفت: «هنوز نخوندیش؟» و فورا دستش را توی کیفش کرد و کتاب جیبی کوچکی در آورد و گفت: «بیا، یکی از همکارانم اینو همین جوری برای شوخی به من داد!! باورت نمی شه چه کتابیه؟!»
حسابی کنجکاو شده بودم. مانند گاوی پیشانی سفید در حرفه ی مشاوره ی خانواده و روابط، زیاد پیش می آید که نظرم را درباره ی کتاب خاصی بپرسند. در این گونه مواقع حتی موقعی که با نظریات نویسنده، موافق هم نباشم هیچ گاه رسمی از کتاب انتقاد نمی کنم. چون این کار را دوست ندارم و با سبک و مرام من همخوانی ندارد. در مورد این کتاب هم، راستش نمی دانستم چه چیزی انتظارم را می کشد.
به عنوان کتاب نگاهی انداختم: «قوانین ازدواج موفق» در ظاهر اسم بی ضرر و غیرجنجالی بود. سپس آن را باز کردم و ورق زدم. نصیحت ها، پندها و اندرزهای احمقانه، نادرست، پوسیده و متعلق به قرون وسطی که قرن هاست تاریخ مصرفشان گذشته است یکی یکی از مقابل دیدگانم رژه می رفتند. از آن گونه نصیحت هایی که در دکان هیچ عطاری یافت نمی شود و امثال آن ها را فقط از مادربزرگ های سیاست باز یا پیرزن های ساحره و جادوگر آن هم برای «گول زدن» مردهای ساده یا ترساندن دخترهای چشم و گوش بسته می شنویم. به یاد دارم مادربزرگم به مادرم می گفت: مردها موجوداتی هستند که می توانند فقط با بوسیدنشان ما زن ها را حامله کنند. در ابتدا فکر می کردم که به اشتباه متوجه منظور کتاب شده ام و این که کتاب می خواهد به شوخی این گونه قوانین کهنه و قدیمی را مسخره کند تا با روش طنز از کنترل و نفوذ آن ها بکاهد. بعد از آن که روند پیشرفت تدریجی مطالب کتاب را دنبال کردم در کمال تعجب دیدم که قصد و منظور نویسنده به هیج وجه طنز یا شوخی نبوده بلکه بسیار هم جدی بوده است!؟
نمی توانستم مطالبی را که می خواندم باور کنم:

«... همیشه مردها باید شروع کننده باشند...»
«.. ساکت و مرموز و تودار بنشینید. مثل خانم ها رفتار کنید...»
«.. زیاد حرف نزنید. بگذارید او مدام فکر کند، حرف بزند و حدس بزند...»
«.. نمایش را او باید جلو ببرد...»
«.. اگر برایتان جواهر نخرید دوستی تان را تمام شده حساب کنید...»
«.. سعی کنید لباس های تنگ، شلوارهای جین تنگ، دامن کوتاه یا بلوزهای یقه هفت بپوشید...»
«.. چنان چه دماغ زیبایی ندارید حتما آن را عمل کنید...»
«.. اضافه وزن بی اضافه وزن...»

این قوانین، قوانین خوشحالی و خوشبختی نبودند. قوانین خراب کردن زندگی عشقی و احساسی و رفتار کردن مثل زن های سطحی، کلیشه ای منفعل و نادان بودند!!
درباره ی مطالبی که حرف می زنم توی هیچ کتاب معاصری یافت نمی شوند. گمان می کنم تاریخ مصرف این مطالب به قرن ها قبل برمی گشتند. این ها همان قوانینی بودند که میلیون ها زن از جمله خودم را به روابط بد، نادرست و ناسالمی کشانده بود. روابط با مردانی که حتی نباید یک بار هم با آن ها بیرون رفت. این باورها همان باورهایی بودند که زن های بسیاری را در روابط یا ازدواج هایی بی معنی، خالی و تهی گرفتار کرده بودند. روابطی که جرات ترک کردن شان را هم نداشتند. باورها و قوانینی که نسل های زیادی را با اعتماد به نفس و خودباوری پایین، تنها گذاشته بودند. قوانین و باورهایی که باعث شده بود من و زن های خوشحال، قوی و موفق زیادی قسمت اعظم زندگی خود را صرف رها شدن از همین روابط نادرست و ناسالم نماییم و آن را هدر دهیم.
ناگهان به زنانی فکر کردم که معصومانه، ساده لوحانه و بی خبر از همه جا سعی می کردند این قوانین احمقانه را عملی کنند؛ بدون آگاهی داشتن از بهایی که باید بپردازند. آن ها نمی دانستند که با تلاش برای زیر پا گذاشتن و فدا کردن صداقت، عزت نفس، اعتماد به نفس و احترام به خویشتن شان چه سرنوشت شومی منتظرشان است. تلاشی برای به دام انداختن مردی که حاضر شود با آن ها ازدواج کند.
به دختران نوجوان و زیر بیست سالی فکر کردم که قرار بود این مزخرفات را بخوانند و سعی کنند نخستین نامزدشان را با این گونه بازی های روانی و بسته نگه داشتن دهانشان «گول بزنند.»
به مردانی فکر کردم که دیر یا زود با رنجش، عصبانیت و انزجار تمام آتش خشم خودشان را با گفتن این جمله که: «نگفتم؟ همه ی زن ها فلان فلان شده هایی هستند که سعی دارند مردها را با دغل کاری فریب دهند و سرشان را شیره بمالند.»
ناگهان دریافتم کتابی که در دست دارم نه فقط احمقانه، خنده دار یا حتی نادرست و اشتباه است، بلکه بسیار غیر اخلاقی می باشد. این کتاب نقطه ی مقابل تمام مطالبی بود که ظرف بیست سال گذشته درباره ی روابط سالم و درست آموخته بودم.
این جا بود که دانستم می بایست «قوانین واقعی» را بنویسم:

قوانین واقعی را به تمام زنانی هدیه می کنم که عشق مردی نامناسب و روابطی «اشتباه» قلبشان را نه یک بار که بارها و بارها شکسته است.
قوانین واقعی را به تمام زن هایی هدیه می کنم که فکر می کنند برای به دست آوردن عشق مردها باید شیئی جنسی، زیبا و تحریک کننده و ایده آل برای فرونشاندن میل ها و نیازهای جنسی او باشند.
قوانین واقعی را به همه ی زن هایی هدیه می کنم که از نشان دادن و ابراز کردن احساسات، خواسته ها، نیازها و نگرانی هایشان می ترسند، ترس از این که مبادا نق نقو، پرتوقع و عصبی جلوه کنند.
قوانین واقعی را به تمام زن هایی هدیه می کنم که به سبب ترس از دست دادن مردی عقاید، باورها، ارزش، عزت نفس و احترام به خویشتن را زیر پا می گذارند.
قوانین واقعی را به زن هایی هدیه می کنم که در تلاش برای راضی نگه داشتن مردی، چنان خود و خویشتن حقیقی خود را گم کرده اند که دیگر به یاد نمی آورند چه کسی هستند و چه می خواهند.
قوانین واقعی را به تمام زن هایی که دوست ندارند دخترانشان اشتباه های آن ها را تکرار کنند و نیز به تمام دخترانی هدیه می کنم که دوست ندارند به سرنوشتی شبیه سرنوشت مادرانشان دچار شوند.
قوانین واقعی را به تمام زن هایی هدیه می کنم که به دنبال رابطه ای واقعی، درست و راستین با مردی واقعی و مناسب و بر اساس برابری و تساوی حقوق واقعی هستند. رابطه ای که در آن از بازی و نبرد قدرت خبری نباشد و رفاقت و الفتی برخاسته از عشق، دوستی، احترام و صمیمیت متقابل و واقعی باشد.
و در پایان «قوانین واقعی» را به همه ی مردهایی هدیه می کنم که می خواهند مردی واقعی باشند و زنی واقعی را برای خود بیابند که فکر و ذهنی سالم و صادق و قلبی صاف و پاک و مهربان داشته باشد تا بتوانند به او و عقل و عشقش اعتماد کنند.
این را با تمام عشقم به شما خواننده ی محترم هدیه می کنم.

حقیقت محض:
قوانین واقعی

باربارا دی انجلیس

تقدیم به مینا:

دوستم
همکارم
شریکم
فیلسوفم
آرام بخشم
شادی ام
همسرمنظرات کاربران درباره کتاب قوانین روابط موفق

کتاب قوی ایه . ب نظرم هرکسی ک رابطش براش مهمه باید بخونه...
در 1 سال پیش توسط مریم صیادی
کتاب قوانیین روابط موفق باربارا دی انجلس کتاب های بسیار قوی و علمی در روابط زوجین هستند
در 2 سال پیش توسط زینب دارایی
من ده سال پیش این کتاب رو خوندم. صادقانه بگوییم که کتابی نیست که با شرایط اجتماعی ایران جواب بده.
در 7 ماه پیش توسط ans...bio
خوندن این کتاب برای همه دخترا ضروریه
در 2 سال پیش توسط sayeh
فکر میکنم برای مجردها مناسبتره و قوانینش در مورد اینه که کیو انتخاب کنیم و چه شرایطی در خودمون و اون باشه. فقط چند صفحه آخرش قوانین کلی در خصوص روابط با مردم بود.
در 10 ماه پیش توسط ریما احمدی
آخه چه کسی میتونه با مقدمه کتاب تصمیم بگیره
در 4 روز پیش توسط شبنم حبیبی
من خواندن این کتاب رو به همه قبل از ورود به روابط توصیه میکنم
در 2 ماه پیش توسط
خیلی کتاب عالی ای هست
در 1 ماه پیش توسط رضوانه خادمی
من اصلا از دیدگاه نویسنده خوشم نیومد ، هرگز دوست ندارم اینجوری به روابط نگاه کنم .
در 2 ماه پیش توسط arghavan rm
بهترین !
در 4 ماه پیش توسط haw...tik