فیدیبو نماینده قانونی هورمزد و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب درود بر خودم!

کتاب درود بر خودم!

نسخه الکترونیک کتاب درود بر خودم! به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب درود بر خودم!

این کتاب سرشار از اصول و روش‌های ثابت‌شده‌ی موفقیت است که می‌توانید آن‌ها را فوراً در زندگی خود به کار گیرید. پس زود قضاوت نکنید؛ به آن‌ها ایمان داشته باشید؛ امتحان کنید و تأثیر آن را در زندگی خود مشاهده کنید. موضوع این کتاب چگونگی رسیدن به موفقیت دلخواه است. اگر دیگران توانسته‌اند، پس شما هم می‌توانید؛ با مطالعه و به کارگیری مطالب این کتاب، دگرگونی بزرگی در زندگی خود ایجاد کنید. ممکن است بگویید کتاب‌های بسیاری درباره­­ی موفقیت نوشته شده است و همه‌ی آن‌ها نیز یک موضوع را تکرار می‌کنند؛ اما... پس از مطالعه‌ی این کتاب متوجه خواهید شد که نکته‌هایی استثنایی را برای بر داشتن گام‌های بزرگ به‌سوی موفقیت دریافته‌اید که تاکنون نظیرش را در هیچ کتابی نخوانده‌اید.

ادامه...
  • ناشر هورمزد
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.98 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۳۲ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب درود بر خودم!

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

مقدمه

این کتاب سرشار از اصول و روش های ثابت شده ی موفقیت است که می توانید آن ها را فوراً در زندگی خود به کار گیرید. پس زود قضاوت نکنید؛ به آن ها ایمان داشته باشید؛ امتحان کنید و تاثیر آن را در زندگی خود مشاهده کنید.
موضوع این کتاب چگونگی رسیدن به موفقیت دلخواه است.
اگر دیگران توانسته اند، پس شما هم می توانید؛ با مطالعه و به کارگیری مطالب این کتاب، دگرگونی بزرگی در زندگی خود ایجاد کنید.
ممکن است بگویید کتاب های بسیاری درباره­­ی موفقیت نوشته شده است و همه ی آن ها نیز یک موضوع را تکرار می کنند؛ اما...
پس از مطالعه ی این کتاب متوجه خواهید شد که نکته هایی استثنایی را برای بر داشتن گام های بزرگ به سوی موفقیت دریافته اید که تاکنون نظیرش را در هیچ کتابی نخوانده اید.
این کتاب در برطرف ساختن کمبودها و مشکل های مالی، فراگرفتن روش های امروزی کسب درآمد و همچنین کسب اعتمادبه نفس یاری­تان می کند. اصول و قواعد این کتاب به زمانی خاص محدود نیست.
حق شماست از یک زندگی عالی، سالم، متعادل و شاد برخوردار باشید و همین طور از نعمت بزرگ آرامش درونی! این است رازهای نهفته در این کتاب.

چگونه این کتاب را بخوانیم؟

تنها کاری که باید انجام دهید، این است که تصمیم بگیرید چه می خواهید و باور داشته باشید که استحقاق آن را دارید. سپس، مبانی موفقیت در این کتاب را اجرا کنید و زندگی خود را دگرگون سازید.
یاد بگیرید چطور از دست مانع ها خلاص شوید. از گذشته ی مثبت خود درس بگیرید و گذشته ی منفی تان را رها کنید. البته یادگیری واقعی زمانی رخ می دهد که اطلاعات جدیدتان را به کار ببندید. آن وقت است که تغییری در رفتار شما به وجود می آید.
یادتان باشد موفقیت به زمان، تلاش، ثبات، صبر و استقامت نیاز دارد.
هر کاری را آغاز کردید، استوار باشید، خسته نشوید و مطمئن باشید که پیروز خواهید شد. این اصول همیشه نتیجه بخش اند.
اکنون زمان آن رسیده است که رویاهای کودکی­تان را به واقعیت تبدیل کنید.
بزرگی گفت: «هیچ چیز را باور نکنید! مهم نیست آن را کجا می خوانید یا چه کسی آن را گفته است؛ تنها کافیست با منطق و احساس معمول شما مطابقت داشته باشد.»

نشر هورمزد

نشر هورمزد، نشر جوان و پویایی است که با هدف انتشار آثار برتر حوزه ی موفقیت پا به عرصه نهاد و چاپ برترین کتاب های حوزه ی موفقیت در سال های گذشته، حاصل چنین رویکردی بوده است.
وامروز؛ با تکیه برتجارب پیشین و بهره گیری از مترجمین خبره و جوان، نشرهورمزد در آستانه ی تحولی عظیم قرار گرفت و برآن شدیم تا آثار منحر به فرد حوزه ی علوم شگفت انگیز را برای مخاطب ایرانی ترجمه و به چاپ برسانیم. مژده می دهیم، بسیاری از کتاب های این حوزه، برای اولین بار از سوی این نشر ترجمه و در دسترس مخاطب ایرانی قرار خواهد گرفت.
از این پس نشر هورمزد به عنوان ناشر حوزه های موفقیت و علوم شگفت انگیز به کار خود ادامه خواهد داد.
کتابی که اکنون پیش روی شماست، حاصل تلاش شبانه روزی دست اندر کاران نشر در تک تک مراحل انتخاب، ترجمه، ویرایش، طراحی، چاپ و... می باشد.
ما در نشر هورمزد سعی خواهیم کرد راه زندگی شگفت انگیز را، با در اختیار گذاشتن تمام دانسته های انسان های شگفت انگیز در اختیار شما قرار دهیم.
بی صبرانه چشم براه پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.
INFO@HOORMAZD.COM
پیشنهادات و انتقادات در رابطه با ویرایش کتاب
bnashr@ymail.com

و گام بعدی هورمزد...

یادم می آید کلاس فیزیک خواب بودم. کلاس خط خطی کردن پیراهن دوستی که او هم خسته از جرم و حجم، خمیازه می کشید و اکسیژن می نوشید. در آن روز گازان، E=MC2هیچ جذابیت و معنایی نداشت. حتی ترجیح می دادم از پنجره ی کلاس پرنده ای را دید بزنم، که رها بود و باد را شخم می زد تا «اوج» را اندیشه ای کرده باشد.
اما امروز همه چیز تغییر کرد؛ امروز فیزیک زادگاه فلسفه ی نوین است، فیزیک پاسخ گوی صدها سوال بی پاسخی شد که قرن ها ذهن بشر را مشغول خود کرده بودند. فیزیک و متافیزیک، دیگر داستان وهم آلود خسته کننده ای نیستند که پیراهن همکلاسی ام را را برای فرار از آن ها خط خطی کنم.
امروز، فیزیک هیجان است، فیزیک فلسفه است، فیزیک خدا و عالم هستی را تعریف دگرگونه ای کرده است؛ از ذره ی هیکس، تا تولد کهکشان و اثبات خالق عظیمی که با اندیشه ای مطلق، وقایع عجیب هستی را رقم زده است. امروز فیزیک خواندن ، هیجان انگیزتز از فرو رفتن در خلسه‎ ی شعری عاشقانه و یا دل نوشته ای عارفانه است و به این سبب، نشر هورمزد، با همراهی و هیجان این داستان، مجموعه ای از شگفت ترین و هیجان انگیزتزین کتای های حوزه ی فیزیک را آماده ی انتشار کرده است. تیم انتخاب کتب هورمزد، با نهایت وسواس، کتاب هایی را گلچین کرده اند که هیجان فیزیک را برای مخاطب عام و خاص یه تصویر می کشند. تمام کتاب های انتخاب شده، بدون استثناء، از کتاب های مشهور حوزه ی فیزیک کوانتوم می باشند که دنیا را شگفت زده نمودند.
ناگفته نماند، کتاب های حوزه ی علوم شگفت انگیز نشر هورمزد، منحصر به فیزیک نمی شوند و کتاب هایی مثل ژنوم اسرارآمیز، تئوری شعور، صفر(بیوگرافی یک ایده ی خطرناک)، چرا شما مغزتان نیستید، مجموعه ی ۵ جلدی اینشتین و...

بخش نخست: پایه و اساس موفقیت

اصل اول: مسئولیت ۱۰۰درصد زندگی خود را بر عهده بگیرید.

شما نمی توانید شرایط، فصل ها یا جهش وزش باد را تغییر دهید، اما می توانید خودتان را تغییر دهید!
یکی از افسانه های رایج فرهنگ امروزی امریکا می گوید که همه ی ما باید عالی زندگی کنیم. واقعیت این است که تنها یک نفر مسئول کیفیت زندگی شماست و آن شخص کسی نیست جز خود شما. اگر می خواهید موفق باشید، باید مسئولیت ۱۰۰درصد زندگی تان را بپذیرید که پیشرفت در کارها، کیفیت روابط، وضعیت سلامت، تناسب اندام، درآمد، مقدار بدهی، احساس ها و هر چیز مرتبط با زندگی­تان را شامل می شود.
درحقیقت، بیشتر ما عادت کرده ایم دلیل پیشامدهای ناخوشایندی را که در زندگی مان رخ می دهد، به چیزی بیرون از خود نسبت دهیم. ما به والدین، رئیس، دوستان، رسانه ها، همکاران، ارباب رجوع، همسر، آب­وهوا، اقتصاد، نحوه­ی قرارگیری ستاره­ها، بی پولی و در مجموع به هر کسی یا هر چیزی که می توانیم برچسب مقصر بودن بزنیم! چون هیچ گاه نمی خواهیم ببینیم که مشکل واقعی خودمان هستیم.
پس آیا شما حاضرید مسئولیت ۱۰۰درصد زندگی خودتان را به عهده بگیرید؟
گمان می کنید؟! نه... این جواب نیست! لطفاً بگویید بلی یا خیر.
حدس می زنید که مطمئن نیستید؟!
آیا تابه حال کسی یا وضعیتی را در زندگی تان مقصر نشمرده اید؟ یا درمورد چیزی گله و شکایت نکرده اید؟
حدس بزنید... خوب فکر کنید... خوب...!
پس جواب شما بله است.
***
بسیار خب. این یعنی تو مسئولیت ۱۰۰درصد زندگی خودت را بر عهده نگرفته ای.
پذیرش مسئولیت ۱۰۰درصد، یعنی اطلاع داشته باشی که هر اتفاقی برایت می افتد، خودت خالق آن هستی.
***
اگر می خواهی واقعاً موفق باشی - و می دانم که موفق می شوی- پس مقصر شمردن و گله و شکایت از دیگران را کنار بگذار! زیرا اگر آدمی بداند که وضعیت کنونی را خودش به وجود آورده است، پس می تواند دوباره آن را آن طور که می خواهد خلق کند.
باید همه ی عذر و بهانه ها را کنار بگذاری. ۹۹درصد همه ی شکست ها از آنِ کسانی است که عادت دارند عذر و بهانه بیاورند.
اگر به دلیل ناآگاهی، ترس، نیاز به محق بودن یا نیاز به احساس امنیت، انتخاب کردید که از قدرت خود استفاده نکنید، حال باید آن را درست کنید و نتیجه ی دلخواه را به وجود آورید. در اصل، باید در موقعیتی قرار بگیرید که همیشه قدرت تغییر دادن آن را داشته باشید.
به این فرمول توجه کنید:

رویداد + واکنش= نتیجه E+R=O

در برابر رویدادها چه واکنشی نشان می دهید و نگرش شما نسبت به آن ها چگونه است؟
اصل قضیه این است: هر نتیجه ای که در زندگی به دست می آورید (خوب یا بد)، حاصل این است که چگونه در برابر رویدادها یا حادثه ی پیشین زندگی خود واکنش نشان داده باشید.
دست نیافتن به اهداف یا خواسته­ها را می­توان متاثر از عواملی نظیر وضعیت اقتصادی، آب­وهوا، بی پولی، نداشتن تحصیلات، جنسیت، دولت، همسر، رئیس ، نبود حمایت یا اوضاع سیاسی دانست. اما باید توجه داشت که اگر عامل تصمیم گیرنده این ها باشند، هیچ کس موفق نمی شود! بسیاری از مردم بر این عواملِ به اصطلاح محدودکننده غالب می شوند و موفق به شمار می آیند.
پس این عوامل نیستند که شما را محدود می کنند و این وضعیت بیرونی نیست که شما را متوقف می کند، بلکه این خود شما هستید که مانع خود هستید! ذهن ما مملو از فکرهای محدودکننده است و ما جذب رفتارهایی می شویم که به خودمان القا می کنیم. سپس، با منطقی دفاع ناپذیر از عادت های ویرانگر خود دفاع می کنیم! (مانند سیگار کشیدن) و درحقیقت، از شکست به عنوان موقعیتی برای افزایش تحصیلات و یادگیری مهارت های جدید استفاده نمی کنیم.
ما دقت خود را روی جنبه های جزئی زندگی تلف می کنیم؛ در شایعه های دروغ شرکت می کنیم، غذای ناسالم می خوریم، ورزش نمی کنیم، نمی توانیم برای آینده سرمایه گذاری کنیم، از برخوردهای ضروری دوری می کنیم، نمی توانیم واقعیت را بگوییم، آنچه را که می خواهیم درخواست نمی کنیم و سپس، تعجب می کنیم که چرا زندگی ما نتیجه نمی دهد!
شما می توانید به راحتی واکنش خود را نسبت به رویدادها دگرگون کنید تا سرانجام نتیجه های خود را به دست آورید.
می توانید طرز فکر، ارتباط، تصویرهای ذهنی و رفتارتان را تغییر دهید. متاسفانه، آن قدر به رفتارهایمان عادت کرده ایم که هرگز سعی نمی کنیم آن را دگرگون کنیم. به بیانی­دیگر، ما در واکنش شرطی خود فرو رفته ایم.
واکنش هایمان باید در برابر دیگرانی چون همسر، فرزندان، همکاران، مشتریان، ارباب رجوع، دانش آموزان و تمام این دنیای بزرگ کنترل شود.
باید کنترل دوباره ی فکرها، تصورها، رویاها و رفتارهای روزانه ی خود را به دست آوریم.

«اگر به نتیجه ی دلخواه نمی­رسید، واکنش های خود را تغییر دهید»

نظرات کاربران درباره کتاب درود بر خودم!

نویسنده جک کنفیلد است اسم نویسنده مهمتر یا مترجم !!!!!؟
در 2 سال پیش توسط Omid Axe
عالی ترینه
در 2 سال پیش توسط h.peyvand
من الان صفحه ی ۱۰۰ هستم.تا اینجااش که خوب بوده و من راضی بودم. اما اینم بگم احتمالا باید یک یا دوبار دیگه این کتاب را بخونم تا کامل متوجه بشم.
در 2 سال پیش توسط امیرحسین وطنی
کتاب انگیزشى و خوبیه ولى قوانینش خیلى کلّى گفته شده و شاید خیلى آموزش گام به گام و کاربردى ارائه نمیده،در کل من تو کتب خودیارى،کسایى مثل برایان تریسى یا دارن هاردى رو ترجیح میدم چون کاربردى تر توضیح میدن،این کتاب هم یه بار خوندنش مى ارزه!
در 1 سال پیش توسط soheil
اولین کتابی که از این برنامه میخرم به نظر فوق العاده میاد
در 2 سال پیش توسط Omid Axe
کتاب فوق العاده ایه ولی با یکبار خوندن فقط ذوق فهمیدن مطالبشو دارین درست تو ذهنتون نمیمونه یه کتاب کامل درباره موفقیت فردی و ذهن مثبته
در 2 سال پیش توسط majid %%
خیلی کتاب سطحی و بدی هست به نظرم برای کسایی که کتابخوان هستن اصلا جالب نیست...چرت ...حیفه پولی که بابتش دادم ...
در 2 سال پیش توسط nilooofar kh
این کتاب اصول موفقیت جک کنفیلد است که با نام دیگه ترجمه شده ...
در 2 سال پیش توسط ela...han
عالیه
در 10 ماه پیش توسط محمد احمدیان
کتاب خوبیست ممنون
در 2 سال پیش توسط علی زیدی