پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب گلچین

کتاب گلچین
كتاب كوچك درس‌های بزرگ زندگی حقايق روزانه برای راهنمايی و الهام بخشی

نسخه الکترونیک کتاب گلچین به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب گلچین

در تمام طول زندگی پیوسته سخنان بسیار مهم را برای خودم بازگو کرده‌ام. حتی در دوران کودکی این عبارت را به خوبی به خاطر می‌آورم «عالی بودن بهترین سلاح برای مبارزه با نژادپرستی و تبعیض جنسی است، پس بیایید همیشه عالی باشیم.» این جمله را نخستین بار از زبان ریورند جسی جکسون در دوران دبیرستان شنیدم. از آن پس جملات دیگری را هم در ذهنم حک کردم، همچون جمله‌ی زیبای الکساندر پاپ شاعر که می‌گفت: «یک فرد مقدس کسی است که توقع خاصی ندارد و هرگز ناامیدی را به خود راه نمی‌دهد.» یکی دیگر از محبوب‌ترین عبارات زندگی‌ام فرازی از گفتار دکتر مارتین لوترکینگ جوان است که می‌گوید: «همه‌ی مردم دارای قدرت عظیمی هستند، البته نه فقط برای شهرت و ناموری بلکه برای بزرگ بودن زیرا بزرگ بودن توسط کارهای ارائه شده مشخص می‌شود.» در تمام این سال‌ها هرگاه می‌خواستم کار بزرگی انجام دهم از این جملات همچون فرمول و روش‌های رسیدن به موفقیت استفاده می‌کردم.

ادامه...

مشخصات کتاب گلچین

بخشی از کتاب گلچین

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب گلچین

نام اوپرا؛مسیر غریبی که از فرش تا عرش و از خفت تا عزت پشت سر گذاشته؛ترین های بسیاری که تا به حال از آن خود کرده و مهمتر از همه افراد موفقی که با اونها مصاحبه یا همنشینی داشته؛کنجکاوی لازم رو برای خرید و مطالعه ی این کتاب فراهم میکنه.
در ۲ سال پیش توسط MLD571 sr ( | )