پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب رازهای سانتی‌متری

کتاب رازهای سانتی‌متری

نسخه الکترونیک کتاب رازهای سانتی‌متری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب رازهای سانتی‌متری

توی این دنیای پیچیده چیزی به اندازه رابطه آدم ها پیچیده نیست. همه آدم ها رازهایی مهم و با اهمیت با خود حمل می کنند که در صورت بیان سخیف و ناچیز برای دیگران است. آدم ها درعین آزادی محدودند و در اوج صداقت دروغ می گویند. به هم نیاز دارند و دوستی ها شکل می گیرد. دشمن ترین شان از نزدیک ترین شان است. برای انجام کارهای مهم و جدی تلاش می کنند و بهترین طنزها از فرط جدیتشان است. برای رسیدن به امیال و آرزوها همه چیز را بی پروا تسخیر می کنند و برای مهار یکدیگر قانون ها وضع می کنند. همه اینها داستانی است و شاید به همین خاطر است که داستان عین زندگی است اما زندگی داستان نیست.

ادامه...

مشخصات کتاب رازهای سانتی‌متری

بخشی از کتاب رازهای سانتی‌متری

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب رازهای سانتی‌متری

داستانهای کوتاه جالبی داشت این کتاب. من بسیار جذب طرح جلد کتاب شدم و واقعا هم مرتبط بود با داستان. عاشق دختر باکویی شدم که می‌آمد ایران برای خرید... در کل موضوعات داستان‌ها جدید و جذاب بود.
در ۴ ماه پیش توسط آرزو امن‌زاده ( | )
کار مردعلی مرادی در این مجموعه، مبهوت کردن مخاطب با ساده‌ترین کلمات است. داستان‌هایی که مخاطب را در موقعیت‌هایی به ظاهر ساده می‌گذارد ولی تصمیم‌گیری چندان ساده نیست.
در ۱ سال پیش توسط احمد مدقق ( | )
کتاب ساده ای بود نسبت به تعریف هایی که ازش میشد زیاد عالی نبود😑
در ۳ سال پیش توسط gma...h29 ( | )