0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
در مورد زن ها چه می دانی(رازهایی که زنان می خواهند مردان بدانند)

معرفی، خرید و دانلود کتاب در مورد زن ها چه می دانی(رازهایی که زنان می خواهند مردان بدانند)

رازهایی که زنان می خواهند مردان بدانند
درباره در مورد زن ها چه می دانی(رازهایی که زنان می خواهند مردان بدانند)

بسیاری از زنان در سراسر دنیا معتقدند که همسرشان متوجه این موضوعات نمی‌شود که چرا آن‌ها در طول روز چندین بار به او زنگ می‌زنند. یا زمانی که دچار استرس و تشویش می‌شوند همسرشان نمی‌داند که آن‌ها را چطور آرام کند. در واقع تنها دلیل بعضی از رفتار زن‌ها این است که زنان انگیزه‌های متفاوتی با مردان دارند و اگر هر دو طرف شناخت بهتری از یکدیگر و خواسته‌های هم داشته باشند می‌توانند در مسیر تحقق رویاهای دو نفره شان قدم بر دارند. کتاب در مورد زن‌ها چه میدانی روش‌ها و راهکارهایی را برای عشق‌ورزی به زنان ارائه می‌دهد. خواندن این کتاب به مردان کمک می‌کند تا نیازهای همسرشان را بهتر بشناسند و بتوانند علاقه خود را به شکل درست‌تری به آن‌ها ابراز کنند.

درباره کتاب در مورد زن‌ها چه می‌دانی

کتاب در مورد زن‌ها چه میدانی اثر مشهور باربارا دی آنجلیس است که در زمینه‌ی شناخت بهتر زنان و روحیات آن‌ها در رابطه نوشته‌شده است. این کتاب در سال 2001 منتشر شد و در زمینه کتاب‌های همسرداری با موضوع روابط بین‌المللی، عشق و امور جنسی است.

 این کتاب با عنوان فرعی رازهایی که زنان می‌خواهند مردان بدانند هم برای مردان و هم برای زنان نوشته شده است. نویسنده معتقد است که این کتاب به زنان کمک می‌کند تا خودشان را بهتر بشناسند و به مردان کمک می‌کند تا همسرشان را بهتر درک کنند و با تمام خواسته‌ها، احساسات، افکار و رفتارهای زنان آشنا شوند تا بتوانند قابلیت و ظرفیت خود را در عشق‌ورزی به همسر خود افزایش دهد.

این کتاب در 12 فصل نوشته شده است و به نوعی می‌توان گفت حرف مشترک تمام زنان دنیاست. نویسنده مردان را خطاب قرار می‌دهد و توضیح می‌دهد که این کتاب را نوشته تا مردان را ترغیب و تشویق کند که زنان را به شکلی درک کنند که تا امروز هرگز به این شکل درک نکرده بودند.

کتاب در مورد زن‌ها چه میدانی با ترجمه‌ی الهام آرام نیا و شمس‌الدین حسینی از سوی انتشارات هیرمند راهی بازار نشر شده است. این کتاب اولین بار با عنوان آنچه زنان می‌خواهند مردان بدانند منتشر شده است.

مروری بر فصل‌های کتاب در مورد زن‌ها چه می‌دانی

بخش ۱. چیزهایی که زنان دوست دارند مردان درباره‌ی آن‌ها بدانند

1. زنان اولویت اول را به عشق می‌دهند

فصل ۲. زنان خلاق و آفریننده هستند فصل ۳. زنان ارتباط مقدسی با زمان دارند

فصل ۴. زنان نیاز دارند احساس امنیت کنند

فصل ۵. زنان نیاز دارند احساس ارتباط و پیوند کنند

فصل ۶. زنان نیاز دارند احساس ارزشمند بودن کنند

فصل ۷. هفت افسانه‌ای که مردان درباره‌ی زنان باور دارند و دلایل نادرست بودن آن‌ها

فصل ۹. چطور در تمام حیطه‌های زندگی عاشقی فوق‌العاده باشید

فصل ۱۰. پنج رازی که چطور زنان ارتباط برقرار می‌کنند

فصل ۱۱. ده عادت ارتباطی مردانه که زنان را عصبانی می‌کند

فصل 12. چیزهایی که زنان دوست ندارند از همسرشان بشنوند/ چیزهایی که زنان دوست دارند از همسرشان بشنوند

چرا باید کتاب در مورد زن‌ها چه می‌دانی را خواند

کتاب در مورد زن‌ها چه میدانی کتابی روانشناسی، با ترجمه‌ی روان به فارسی است که می‌تواند شما را در احساسات و عواطف زنانه‌ی خود غرق کند و مسائل و نیازهای مهم و پنهانی که بین زن‌ها مشترک است را بیان می‌کند. در این کتاب هر آنچه که زنان می‌خواهند مردان درباره‌ی رابطه با آن‌ها بدانند بیان شده است. نویسنده معتقد است مردی که این نکات را در نظر بگیرد و در رفتار خود اعمال کند قطعا خوشبختی خود را کنار همسرش تضمین کرده است.

  • کتاب در مورد زن‌ها چه میدانی مناسب برای گروه سنی بزرگسال است.
  • تعداد صفحات نسخه‌ی چاپی کتاب 528 صفحه است که با مطالعه‌ی روزانه 20 دقیقه می‌توانید این کتاب را در 22 روز بخوانید.
  • کتاب در مورد زن‌ها چه میدانی جزو کتاب‌های حجیم و بلند با موضوع همسرداری و روابط است. این کتاب برای افرادی که وقت بیشتری برای مطالعه دارند و می‌خواهند در زمینه‌ی شناخت همسر زمان بیشتری را به مطالعه اختصاص دهند انتخاب بسیار مناسبی است.

درباره باربارا دی آنجلیس

بارابار دی آنجلیس با دو کتاب رازهایی درباره مردان و رازهایی درباره زنان در سراسر دنیا شناخته شده است. او مشاور ازدواج، سخنران، نویسنده و شخصیت محبوب تلوزیونی است که با تعالیم خود توانسته روابط شکسته شده‌ی زیادی را در دنیا به هم وصل کند... باربارا در کتاب‌های خود روش‌هایی را ارائه می‌کند که افراد بتوانند درباره‌ی جنس مخالف شناخت کافی پیدا کنند و از این طریق زندگی خود را بهتر کنند. آنجلیس مدرک کارشناسی روانشناسی خود را از دانشگاه سی‌یرا در لس‌آنجلس گرفته و مقطع دکتری خود را دانشگاه کلمبیا پسفیک به پایان رساند.

این نویسنده سال‌هاست که به عنوان درمانگر روابط زوج‌ها فعالیت دارد. او موسسه‌ای با هدف رشد و درمان تاسیس کرده و بیش از 12 سال است که مدیریت این مرکز را به عهده دارد.

دکتر باربارا دی آنجلیس تا امروز پانزده کتاب با عناوین مختلف نوشته است که درمانگر ازدواج خیلی از زوج‌های جوان بوده است. کتاب‌های او همواره جزو پرفروش‌ها بوده و بیش از 8 میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته‌اند. دکتر باربارا دی انجلیس موفق به دریافت جایزه چکش طلایی سال 2007 و یکی از 5 زن دریافت‌کننده‌ی این جایزه در 50 سال اخیر بوده است.

در بخشی از کتاب در مورد زن‌ها چه می‌دانی می‌خوانیم

چرا به نظر می‌رسد زنان بیشتر از مردان در ارتباطشان نیاز به اطمینان یابی دارند؟ چرا زنان همیشه سعی می‌کنند با همسرشان برای آینده برنامه‌ریزی کنند؟

چرا زنان می‌خواهند از احساس یا فکر همسرشان آگاه باشند؟ چرا وقتی مردی علت ناراحتی‌اش را به همسرش نمی‌گوید، زن ناراحت و نگران می‌شود؟

جواب به همه‌ی این سؤالات یکسان است: چون یکی از اساسی‌ترین نیازهای زنان در ارتباط صمیمانه، نیاز به احساس امنیت است. منظورم امنیت جسمانی نیست، بلکه امنیت احساسی و هیجانی است. منظور حس عمیقی است که ارتباطی محکم و باثبات است احساس محبت همسرمان جدی و متعهدانه است، ما می‌توانیم به عشقی که داریم، اعتماد کنیم و از این رو خود را برای عشق ورزیدن و دریافت عشق کاملا باز و پذیرا می‌کنیم.

امنیت هیجانی و احساسی کلیدی است که قلب و روح زن را باز می‌کند. وقتی احساس امنیت می‌کنیم، می‌توانیم باز و پذیرا باشیم، می‌توانیم دست به خطر بزنیم و احساس آرامش کنیم. می‌توانیم طبيعت اصلی‌مان را آشکار کنیم.

 

آن‌چه در بالا خواندید بررسی و نقد کتاب در مورد زن‌ها چه میدانی بود. خرید و دانلود این اثر در همین صفحه امکان‌پذیر است. برای مطالعه‌ی دیگر کتاب‌ها در زمینه‌ی روابط زن و مرد می‌توانید به قسمت دسته‌بندی کتاب‌ها مراجعه و کتاب‌های این موضوع را یکجا مشاهده کنید.

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
حجم
2.۵۳ مگابایت
تعداد صفحات
530 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۱۷:۴۰:۰۰
نویسنده باربارا دی آنجلیس
مترجم الهام آرام نیا
مترجم دوم شمس الدین حسینی
ناشرنشر هیرمند
زبان
فارسی
عنوان انگلیسی
What women want men to know: the ultimate book about love,sex an relationships
تاریخ انتشار
۱۳۹۳/۰۹/۱۲
قیمت ارزی
11 دلار
قیمت چاپی
220,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
۲.۵۳ مگابایت
۵۳۰ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4.4
از 5
براساس رأی 20 مخاطب
5
ستاره
60 ٪
4
ستاره
30 ٪
3
ستاره
5 ٪
2
ستاره
0 ٪
1
ستاره
5 ٪
8 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
4

بهترین کتاب برای شناخت جنس مخالف،روحیات،اخلاقیات و رفتارها من به هر کسی که توی رابطه ست توصیه می کنم یا هرکسی که وارد رابطه جدی نشده چون هیچ جای دیگه ای این آموزش ها به ما داده نمیشه و ما وارد رابطه میشیم و متوجه مشکل می شویم این کتاب پیشگیری می کند از همه سوتفاهم ها و درک نشدن ها حتما بخونید...حتما

5

واقعا مفید بود و به درک متقابل کمک میکند.

5

به همه مردهایی که قصد ازدواج دارند توصیه میکنم

4

به آقایون پیشنهاد میکنم این کتاب بخون این کتاب عالی عالی

5

کاملا حقیقت بودن مرسی

4

خیلی کتاب مفیدی هست

5

واقعا مفید بود

5

عالی

4.4
(21)
110,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
در مورد زن ها چه می دانی(رازهایی که زنان می خواهند مردان بدانند)
در مورد زن ها چه می دانی(رازهایی که زنان می خواهند مردان بدانند)
رازهایی که زنان می خواهند مردان بدانند
نشر هیرمند
4.4
(21)
110,000
تومان